Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 26.04.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Относно чергатанови [re: Ostin]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано12.09.01 09:30



Нашта българска черга гори от бая време... много преди някои дори да се замислят да основават държава наремена америка... така че мойто момче, ти си преразгледай доводите...



Тема Хе хе..нови [re: from NY]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано12.09.01 09:35



много сте се изнервили нещо там гледам... ти какво, дане би любезните ти домакини да са ти казали каква им е външната политка? А за бобмите в Япония..въобще и не е ясно трябвало ли е въобще да се използват?
И по добре с пречупен кръст на ревера, отколкото гаден еврей да ми плаща заплатата...



Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: maika_ti]  
Авторbacila (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 09:35



Abe na maikati putkata na koi vikash lainar be curvul ti amerikanski bokluk li stana be deba tvoita mamica predatelska deba .MRI urud



Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: Чepнorлaв]  
АвторБлaropoдeн Taлибaн (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 09:37



Абсолютно си прав! Не е хубаво да се кефя, че умират невинни хора, ама навсякъде където участва Америка умират само такива- невинни. Новото време май наистина дойде. Предлагам да подарим БГА-Балкан на Талибаните или на Осама Бин Ладен. Те ще управляват самолетите правилно. Вече го доказаха! И хааааа!!!



Тема Евалата Пена..нови [re: LuboPenev]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано12.09.01 09:38



въпреки, че сме в двата края с теб (противополжни), много ми харесва гледната ти точка... аз съм по-емоционален и затова така отреагирвам...но се радвам, че има хора и то не малко, които ме разбират..



Тема ТАКА ИМ СЕ ПАДА!!!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор AzSumAz (ot visoko)
Публикувано12.09.01 09:38





SIIIIIIILAAAAAAAAA!!!!

NIAMA VECHE WTC!!!



evala na kojto i da go e napravil!!!



DO SEGA USA VODEHA VOJNA KYDE LI NE PO SVETA, NEKA VIDIAT KVO E DA IM VZRIVIAT I NA TIAH NIAKOJA SHIBANA SGRADA!!!



A DRUGITE, KOITO NE SA SYGLASNI BIH POPITAL:

SHTO BYLGARIA NE IA ATAKUVAT?



"Контролът е илюзия на съзнанието"


Тема Пада им се, пада им сенови [re: cryout]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано12.09.01 09:41







Тема ZDRAVEJ NYнови [re: from NY]  
Автор AzSumAz (ot visoko)
Публикувано12.09.01 09:43



a ti kakvo pravish tam be? na kojto ne mu ponasia da se iznasia!
mene tuka v bg si mi e dobre i si mi e kef daje da ti kaja

"Контролът е илюзия на съзнанието"


Тема Ще те имам предвиднови [re: Observer]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано12.09.01 09:47







Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: Чepнorлaв]  
АвторBlaDeR (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 09:48



Няма такова нещо. Никой, разбирате ли, никой не заслужава такава съдба. Не оправдавам САЩ - страната с най-голямо его в света, донесло на тях и на други не един и два проблема. Но каквото и да става, аз съм против тероризма във всяка негова форма. Не можеш да си го върнеш тъпкано на една държава (произволна), като избиеш десетки хиляди мирни жители. Не е това начинът. По време на студената война Русия обучаваше терористи - Ливан, долината Бекаа. Офицери от ГРУ и КГБ им предаваха знанията си, за да сеят смърт точно в "сърцето на империализма" - САЩ. Но тези времена (уж) отминаха. Оказа се, обаче, че не е нужно обучение, за да извършиш такъв акт. Нека помълчим малко, нека се замислим, нека почетем загиналите. Нека ги погледнем за момент, и да ги видим като ХОРА, а не като АМЕРИКАНЦИ. Те нямат вина за ужасната външна политика на САЩ. Те просто живеят, и в случая - умират. Просто ей така...
Не може. Просто не може.
Ако бях на мястото на американския президент, щях да отговоря. Точно такъв отговор, на който хората (американците) се надяват, но не очакват. В отговор на философията на терористите "Няма невинни американци", бих отговорил "Няма невинни терористи". Местоположението на базите и тренировъчните им лагери, поне в по-голямата си част, са известни. Една малка военна операция срещу по-незначителните, друга - секретна - срещу главните. Това е начинът. Единственият.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.