Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 25.04.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: Чepнorлaв]  
Авторfatboy (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 03:49



Tupo izkazvane brato!Kvo she kaesh nekoj da zapali sichki tvoj blizki shtoto nekoi bulgarski car izbil namsikoi predi namsikolko godini....



Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: Чepнorлaв]  
Автор_grant_ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 03:53



mislq 4e mnogo dobre se vijda 4ie mislene e ograni4eno!!! i tova e tvoeto tupak takuv!!! kak moje6 da kaje6 podobno ne6to: "taka im se pada na samodovolnite amerikanci" ???? q mi pripomni koga amerikanec e ubival tolkova hora samo za nqkolko 4asa!!! q si pripomni sega kolko podobni atentata e imalo v USA!!! Kjai mi edin hristiqnin koito da e ubival po religiozni pri4ini i kolko to4no hilqdi nevinni hora sa ubiti ot amerikanci????



Тема Re: Няма проблеми..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор_grant_ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 04:01



Tova e dobro. kato spe4eli6 otidi si vzeni 1 pistolet... i se grumni idiot takuv!!! cinizma ne te pravi po umen!!



Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: Чepнorлaв]  
АвторPetyr (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 04:12



Кажи бре черноглав (очевидно арабелски!) и още черногъз тъпако, какво толкова правеха (и правят!) американците "на няколкостотин километра от нашите граници"? Ти разбираш ли изобщо за какво става дума? Ти очи имаш ли? Не виждаш ли, що ли?! А това, което виждаш, стига ли изобщо до теб?... Прости за реторичните въпроси, очевидно си напълно неспособен да мислиш нормално, да не кажа човешки!
Вярвай ми, американците не са на няколко стотин километра оттук, Боже опази!!! Те са тук, в сърцата ни - и ти скоро, ама много скоро ще го разбереш!
Ти просто не знаеш какво е Америка... Ами никой не ти е крив! Виж там как да си спасиш черния задник (ако ти е мил, ако не - прахосай го като ония от самолетите), на мен хич не ми е еня за него, ама нали трябва да сме алтруисти...
Бог да пази Америка, тя ни е единственото спасение!
И мир на праха на невинните!
П.



Тема Re: Mdaaaaнови [re: Andy]  
Автор_grant_ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 04:14



O6te ne moga da povqrvam, 4e ima takiva poburkani biologi4ni edinici (nali ne se misli6 za 4ovek???). sigurno si zapoznat s novata istoriq?!? q sega mi kaji i ti koga amerikancite sa atakuvali po takuv zverski na4in naseleno mqsto. kaji mi kolko nevinni hora sa ubili. moje bi tolkova, kolkoto sa zaginali v tozi atentat (edva li)??? no edva li biha mogli da se pohvalqt s takuv bogat ulov samo za nqkolko 4asa



Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: Petyr]  
Авторlama (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 04:21



мир на праха на невинните!
no nie, a ne amerika, sme si edinstvenoto spasenie.
amerika e psihicesko zaboliavane, vid paranoia.
ne za amerika mi e jal, a za nevinnite choveski dushi.



Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: SSTRlFE_FOR_VlCTORY]  
Автор_grant_ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 04:30



takaaa. ili ne sum si dospal ili tuka ima stra6no mnogo sburkani hora. na koe to4no vika6 spravedlivost? na smurtta na hilqdite hora li??? ne si li pomislql 4e sred tqh moje6e da ima i tvoi rodnini? i sa gi ubili nqkakvi 6ibani rqzani fanatici!!! kato tebe sigurno



Тема Re: фактътнови [re: бoби]  
Автор_grant_ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 04:37



tova deistvitelno si e fakt, no edinstvenata normalna reakciq e da se skloni glava v pamet na ubitite i da se kaje "rest in peace"



Тема Alooooнови [re: нekoй cи]  
Авторmock (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 05:03



Vsichki, koito mislqt teroristichnite ataki nad Amerika za opravdani i zaslujeni ne znaqt za kakvo govorqt. Priznavam, che moje bi za nqkoi strani tova e nachina, po koito te vqrvat che Amerika shte im obyrne vnimanie. Vyv vseki sluchai, podobni deistviq sa istinska ludost i ne pravqt chest na nikoi na toq svqt! Poveche nqma kakvo da kaja, zashtoto ne iskam da sporq s ubedenite v protivnoto. Mir na praha na zaginalite i Bog da e na pomosh na vsichki tehni rodnini, blizki i priqteli!



Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: Чepнorлaв]  
Авторqj mi huq (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 05:08



Chernoglav, baq hora shte otneme za da ti izvadqt dyrvoto ot gyza....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.