Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 19.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 23:25



Е то тогава само Григор остана, а дано :)

Вчера даже хотдог направи нашия, че и точката спечели с него. Е това ако не е майсторлък, кое да е?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 23:27



Раонич поне има сервисът като постоянно оръжие плюс мощен форхенд, бекхендът също може да се подобри. Томич с кой удар по-точно ще доминира над ботовете?

Бих ти предложил бас даже, но ще трябва да чакаме 10 години минимум.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано22.01.13 00:15



Пак не виждаш по-далеч от носа си, сега били Моуриньо и Ноле ?! И Сандро е същата дебела глава за Моуриньо, за Агаси да не говорим какво противопоставяне имаме по оста Барса - Моуриньо последните 4-5 години, а в момента и е против Ноле освен ако не играе с Федерер, защо не е ставало там проблем ?

Не аз обиждам масово, ти беше нападнат масово сега в новия форум, сам си прави изводите. Освен тебе, който само се опитваше да ме ядосва онази нощ при положение, че не играеше Надал или някой на когото се кефиш, друг не съм засягал. А да, казах и на джой, че не разбира от тенис. Нещо, което всеки който и е чел 3 постинга и разбира малко от тенис е забелязал, включително и ти, не че ще си признаеш сега де ;)

Но ОК, мисли си каквото искаш. Аз отдавна съм загубил надежда.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.01.13 00:57



Всъщност бях ''нападнат'' от двамина + двама люпещи семки сеирджии (ти към коя група мислиш те слагам), чак пък масово :))
Тц, тц обиди и Кристиансен имаше и други май, не ми се търси темата, изобщо реагира по начин по който дори и аз не съм правил, но няма проблем де. Просто това е форум, радвам се, че го осъзнаваш от време на време... :)
И после да не кажеш/те, че не съм се опитал да почнем от начало и от нулата. Но ти от самото начло беше твърдо против и само чакаше удобен момент да налееш масло в огъня. Жалка работа...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.01.13 01:43



Аз по принцип говоря за физ. развитие.
Томич определено е бавен и едва ли ще стане по-бърз. Ще вирее на бавен хард, на клей с тия плоски удари не го виждам.
Не знам, тия прогнози винаги са ми били безсмислени. Зависи с какви хора ще се събере и понеже е доста е нафукан може да не възприема нови неща и нищо да не стане.
Раонич кога стана на 23?

Еми какво да кажа, трябва да чака пенсионирането на топ 4. Друго не му остава.
С кеф бих гледал Томич в зала с Давиденко или Ферер. Или даже със Симон.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 04:13



Започва се, давайй Чудовище!!! 12-0 за Ферер е хед ту хед-а, но... надежда има... може би :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 05:01



Пфф, нали го харесваше?





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 05:11



Обърках темите, ама ето и на 'правилното' място :) Какво не можеш да гледаш не знам - пускай бързо и си записвай как се удря белхенд с една рка, голямо Чудовище до момента, но дали ще издържи още сет и половина...?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 05:16



Чернилките срещу италийските джуджета е по-интересно!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 06:21



пропука се твойто Чудовище, точно когато не трябваше, сдуха се, че може да бие в 3 сета, сега да не взема бота да го обърне. Айде да поиграят още малко, таман докато свърши Булс - Лейкърс, че после мисля да погледам Кугърката






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.