Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 09.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ами..нови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.01.13 18:09



Откъде си толкова сигурен, че франсето ще бие Сепи?

Редактирано от lchWill на 19.01.13 18:11.



Тема Re: Ами..нови [re: lchWill]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.01.13 18:12



Да, ставаше дума, че Шарди разкара Дел Потро и сега няма шанс Мърлата да падне преди полуфинал.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Ами..нови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.01.13 18:28



То нямаше гаранция, че ако Дел Потро беше на 1/4 финала Мъри щеше да падне. Все пак вторият биеше първият почти навсякъде. Аржентинецът има само 1 победа над него доколкото ми е известно и то преди близо 4 години.
Че ще е на 1/2 финал, то е почти ясно. Важното е и Роджър да е там. Той няма загуба срещу него на турнир от ГШ и е напълно възможно традицията да бъде продължена. На което най-искрено се надявам.



Тема Re: Ами..нови [re: lchWill]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.01.13 18:50



Дел Потро и Мъри изобщо не са играли кой знае колко мачове, за да се правят такива заключения, да не говорим, че ВСИЧКИТЕ (не само победата на аржентинеца) са от 2009 или дори от преди това. Не казвам, че Понито щеше да го бие със сигурност, ако бяха играли сега, но със сигурност има оръжията и психиката, за да го направи за разлика от Шарди.

А Федката според мен няма никакъв шанс на тази настилка срещу Мъри или Джокович, това не ти е Томич с дървения ретур и меките удари. Анди и Ноле ще му връщат сервисите и оттам нататък ще дойдат непредизвиканите грешки. Ако ще печели още ГШ-та, ще е на Уимби или УСО.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.01.13 19:53



На мен ми е все тая кой от двамата ще бие, но предполагам, че ще е италианецът заради повечето опит. Но е факт, че и за двамата това ще е най-голямото им постижение на турнир от шлема, който и да се класира.
Странно - вместо да гледаме дерби на мутантите, ще гледаме дерби на плейбоите.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.01.13 23:43



Значи нямам нищо против, все ми е тая.
Само че това го решават Анфо, Момчи и Мейджъра
Ако има двама модове, това предполага много голяма активност, така че ти, Хенмана и Агаси ще трява да си завоювате това право отново. Това е нова територия и трябва да се развива.


А иначе, аз съм там модератор от самото създаване на форума, вас ви нямаше все още. И както ти казах миналото е минало, точка. Започва се на чисто. Това за статистиката и ранглистите изобщо не съм го направил от наглост, а просто бях забравил, още миналата година бях решил да махам всичко, но забравих, а сега тотално бях забравил.
Също така да ти кажа, че айпитата там не се виждат от модовете, но заради ПМЛ има много по-стриктен контрол над айпитата отколкото тук някога е упражняван. И това се прави от админите. Така че е абсурд някой да си помисли за такива неща. Е, Дявола ако реши винаги може да измисли нещо и да взриви форума след време, но дявола е уморен и няма какво да доказва по нашите ширини повече.



Тема Re: Ами..нови [re: lchWill]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано20.01.13 11:22








Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано20.01.13 14:23



Някой знае ли защо Янко Типсаревич се отказа? Контузен ли е нещо или...?



Тема Re: Ами..нови [re: lchWill]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано20.01.13 14:30



Засърбяла го петичката и се отказва




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 04:09



Еми да, ама какви прогнози пускат... никокоа, ама никога не е имало такава игра, ей!



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.