Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 09.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Фед-Жонови [re: OrelaWTW]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 11:21



Трагичен е на сервис, едва в 10 гейм ас, а и прави някои доста лесни грешки



Добре, че се стегна при 4:5



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.13 11:35



Не знам как го взе този сет, малко заради силна игра в биг пойнтс, малко заради глупостта на негърчето, но първо се самопроби, после при 4-4 имаше перфектен шанс да пробие от форхенд, но се издъни, накрая и в тайбрека при 5-3 изпусна златна точка и трябваше да се трепери... С такава игра никакви шансове срещу Мърли, бързо трябва да вдигне първия сервис и да не прави подобни грешки от форхенд.



Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.01.13 11:46



много рано сложи потника. Знаеш ли нещо, още от Рим носи под фланелката ластичен потник в някои мачове. На предния мач тук го сложи след 2рият сет.




Тема Re: Фед-Жонови [re: OrelaWTW]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.13 12:05



Много грешки, няма стабилност в ударите си. Жо не играе кой знае какво, а си му изравни сетовете като пич... .



Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.01.13 12:19



остави го Джо, кисел е нещо ФЕД и липсата на сервиз обикновено е при проблеми с гърба




Тема Re: Фед-Жонови [re: OrelaWTW]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 12:21



Глупости прави фед, пробив и нищо... И то при положение, че отсреща също не се прави нещо фантастично





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 12:28



Какво значение има? Ферер като ми е в подписа от няколко месеца, да не би да съм му фенка?

И колкото и да ненавиждаме малката сестра(за разлика от голямата, която не ме дразни), не можем да не признаем класата и. Представи си на какво ниво е женският тенис, щом една 31-годишна състезателка се завръща след тежка контузия, която я изкара извън кортовете за близо година(а може и година и половина, поправете ме ако греша) и печели 2 поредни титли от шлема. Или класата е прекалено голяма, или конкуренцията е смешна, или и двете. Не ми се мисли какво ще стане с женския тенис, когато тя и сестра и се оттеглят. Така че малко уважение няма да навреди.



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 12:59



Уффф, фед все пак измъкна третия сет, айде бърз четвърти и да се концентрира върху петък, щото с тази игра... Добре че няма да мога да гледам





Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.13 13:00



Охххххххххх.... С малко помощ от хоук ай, 1-2 докосвания на гений и глупости на Жо го взехме третия... Но тази точка при 2-1, която Фед я сбърка, е може би най-аматьорското му изпълнение изобщо.

И двамата са по 60 % първи и 15-13/ 14-14 уинъри-ънфорси, слабо, слабо, слабо... Дано сега се поотчая Жо, а Роджър да си вземе бележка, с тази игра ще падне 5-7 3-6 4-6 от Мърля.



Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:13



Allez JO! спаси от 0-40, след трагично изпълнение на Фед в първата точка и много смела и силна игра след това. ИСКАМЕ 5 сета



VAMOS!


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.