Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Отде да го знаеш,нови [re: MarlenaSS]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 11:06



може да е купувач


Аз когато купувам - оглеждам стоката

Кучкоразводач...

Тема Re: Б@синови [re: KiroGermaneca]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:06



Интересно му е на човека. С мен винаги е интересно и вълнуващо...





Тема Препоръчвамнови [re: MarlenaSS]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 11:07



ти Роксана, имате много допирни точки. Тъкмо шанс да надникнеш безплатно в бъдещето си



Кучкоразводач...

Тема Re: Препоръчвамнови [re: KiroGermaneca]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:11



Благодаря. Справям се сама и без помощ от Роксанка... Тя на астроложка ли се е преквалифицирала...Явно е решила проблема как да се ожени на Запад и да избяга от софийския смогг... Леле колко време изтече оттогава...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.05.13 11:13



Шегуваш се ?!? Това срещу кой-колко-даде или има ценоразпис ?





Тема Re: Отде да го знаеш,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:14



А ОК... Нека си оглежда човекът...Виртуално малко риски... Може да му пробутат фейк...





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:19



Безплатно, разбира се. ИСТИНСКИТЕ СА БЕЗ ПАРИ. Ако те интересува мога да ви надникна в съвместимостта.... ПОНЕЖЕ РАЗБРАХ, ЧЕ ИСКАЛ ДА ТЕ КУПУВА...

. Приеми, че днес му върви по особен начин.



Тема Харесва те,нови [re: lilleskutt]  
Автор ZENOLA (благородна)
Публикувано12.05.13 11:24



но ти го показва по този начин - разказва ти това-онова, неутраулно както и твоя мейл, защото не знае точно какво искаш!!!
Пиши му пак и го покани да се видите под предлог за някакви допълнителни материали, както някой спомена по-горе, или нещо подобно и ако приеме вече на срещата може да му покажеш тактично, че го харесваш и да попиташ обвързан ли е и т.н.

Ще пренаредя матрицата!


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.05.13 11:37



Това за купуването и то ли свише дойде ?! .. щото аз не прочетох такова нещо.
Странно смесваш женски прагматизъм, природни закони във вид на часовници и психология с предсказания, Господ, мъдрост свише и веди. Като добавим и звученето, с уклон към светата инквизиция .. За теб не знам, но аз нейде тук бих спряла .. поне от уважение към авторката и темата (майната му ... на останалите списващите и абсурдността).





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор free styler (GM)
Публикувано12.05.13 11:39



Каквото и да се говори, нашето истинско женско оръжие е нашата младост, красота. Това привлича истинските мъже. Ако един мъж го привличаш с кариера, положение, пари, полза - това не е мъж а путко маринкин, с извинение. Такъв не ти трябва.

Извадих само това, макар че си казала доста верни според мен неща като цяло. И насоките ти са напълно правилни. както и за сбъднатата мечта и удовлетвореността и доброто самочувствие.
В крайна сметка, за добър живот ти трябва и добър план как да го изживееш - хората не го разбират това - мислят, че е някак си нагласено....е кво лошо има в нагласеното по най-добрия начин? отказ от щастие ли?


всъщност не съм съгласен само с две неща - това, че няма време и това, че няма време и търсене за романтика. живота може да е забързан, но човек сам избира на коя точно въртележка да се върти и кога да слезе:)
и още нещо...хората са еволюирали и добре поддържаните индивиди са секси вече до по-късна възраст:)




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.