Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 16:37



Ако наистина го харесваш, сега е момента да си уговорите среща на 4 очи, където евентуално да му признаеш всичко това, което призна на нас тук, в този клуб.

Ако не го харесваш наистина, т.е. ако "не си готова" за връзка с него, тогава е настъпил момента в който е редно да се отклониш лека-полека за да не си губите времето взаимно, или поне ти да не го караш да храни напразни надежди.

Бъди добра към човека, той не е виновен че си пада по младо гардже като теб.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано11.05.13 17:10



идеята беше - директно да го напляска с голо дупе по топките!
И полсе,ако ще-кафета -мафета и тъйна-сетне...





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.05.13 17:18



Ама ти си по - директен и от мен.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.05.13 17:21



Като ми се прави секс, по - добре да се насоча към същината на нещата, отколкото да навлизам в дебрите на флирта, откъдето може някой да излезе влюбен, друг разлюбен... и да стане една драма не ти е работа. Това накратичко, и разбира се, валидно само за мен.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано11.05.13 17:46



...остава може би, да проверим кой сега е по-куректен ?!



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано11.05.13 17:56



Здрасти Влюбена в преподавател....Нямах търпение да изчета всичките акъли дето са ти раздавали, но твоите постове се постарах да прегледам, за да съм в течение как се развива случката. Първо мислех да ти пиша да зарежеш тази глупост с този дъртак, но после реших, че сигурни имаш нужда от тръпка, както повечето жени... И щом се случи някой да ти я предизвика (а това не става, уви всеки ден), трябва да не оставяш възможността така да мине край теб. От опит знам, че после ще се хапеш отзад от яд, че нещо си пропуснала...Ти сигурно познаваш по-добре манталитета на тамошните мъже. Те не са като нашите. Носи им се даже славата, че са достс трудни да гио накараш да правят секс и ако това се все пак се случи е голямо събитие, ощастливената пече торти и черпи на ляво и дясно, за да се похвали на целия свят... Та... Ти си прецени какъв да е подходът. Вероятно трябва малко повечко инициатива от твоя страна. Още повече, че Обектът не е първа младост и нещата със секса не стоят така, както ти си свикнала с момчетата на твоите години... За 40 /50 годишните обаче е въпрос на престиж да се покажат в обществото със значително по млада партньорка, защото си мислят, че така им се вдига позалязващата мъжественост. Мислят си, че обществото ще рече.. ИИИИиии глей тоа какво чука, значи още може... Всъщност за мене истината е съвсем друга. Той просто не може, затова и се залъгва, че младата плът ще го стимулира и ще го подмлади... Така или иначе, на този пункт можеш нещо да изпрофитираш и да събереш точки пред въпросния...
Аж все пак не разбрах какви са ти мотивите да ти харесва, освен пърхането на пеперудата в слънчевия сплит. Имаш нужда от престиж в съответната професионална среда? Имаш нужда някой да те лансира, подкрепя? Имаш нужда да си пооправиш финансовото положение. За него разбрахме, че не е женен и има две отраснали деца. А Ти? Каква си, сингъл, ражведена, женена, деца имаш ли......С какъв статут си в Швеция...На всички въпроси ако ми отговориш ще ти кажа какво точно да направиш и как. Просто зависи от твоите мотиви. Ако е само за едната сексуална тръпка (в което не вярвам) щото ние жените сме прагматични и пресметливи същества, то пак кажи... Има друг подход...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано11.05.13 18:47



Ами най-вече пърхането са ми мотивите.

Освен това е много приятно да се общува с него.

Аз работя от януари тая година (след като завърших магистратура), а той преподава в съвсем друга област, така че не очаквам някаква помощ в тая сфера, а и нямам нужда. Финансови проблеми също нямам. Всъщност ако искам богат мъж, по-добре да се ориентирам да си намеря някой от работата, университетските преподаватели не печелят супер добре доколкото знам.

Аз съм сингъл, дейтвам отвреме-навреме, но нищо сериозно в момента, нямам деца. Не съм много сигурна как да го разбирам това за статута, но имам шведско гражданство. Или нещо друго имаше предвид?

Не, не е само за сексуалната тръпка, но честно казано не знам дали целта ми е сериозна връзка с него. Иска ми се да се оставя на течението и да видя какво ще се получи. Може пък да покаже някоя черта, която да ме отблъсне и да си останем само със секса. Или да не се стигне до секс изобщо.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано11.05.13 18:51



Ама представи си, че той наистина иска да говорим за курса и аз тръгна да му се “натискам“.

А и той не казва да се срещнем или нещо такова, казва само “да дискутираме“.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано11.05.13 19:20



Освен това ей така между другото ме осведоми къде живее (в кой квартал). Както и че от наводнението нещо се повредили тръбите и нямало вода и не можел да се изкъпи. Естествено аз веднага си го представих гол.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано11.05.13 21:07



ОК! Благодаря за уточненията. Сега нещата са съвсем ясни. Разбирам го това с пърхането. Случвало ми се е подобно нещо, но аз тогава бях на 19. Той беше на 50+, нисичък, грозноват, с коремче, но много одухотворен, забавен, интригуващ...Измъкна ме от хватката на смъртта. Беше лекар. Сега по груби изчисления трябва да е на около 80..Ако е жив. .Аз съм на 46..Хахаха! За мене цялата история продължи около 4 години. Той беше щастливо женен. Нямаше деца. Чудех се как да привлека вниманието му след като оздравях напълно. Тогава нямаше мейли. Досаждах по телефона. Все си измислях, че нещо ме боли и трябва да ме прегледа. За мене винаги имаше час, без да трябва да чакам на опашка. При него се чакаше с месеци. Беше светило от национален мащаб.. Доцент...После и професор. Общо взето, благодарение на моето упорство и натрапничество... стигнахме до държане на ръце и прегръдки с неясно съдържание. Не посмях да му кажа какво чувствам, но той явно се досещаше и не му беше неприятно. Веднъж, на 4-та година от т. нар. ни връзка отидох да го навестя в клиниката и го заварих в кабинета му. Беше някак си променен, състарен и съсипан. Каза ми, че жена му е починала от рак. Набързо, 40-годишна жена. Сепнах се тогава. Все едно ме заляха със студена вода и аз изтрезнях от някакаво опиянение. В рамките на няколко секунди само. Той ме гледаше очаквателно, но аз не предприех нищо. Защо... Ако си сложа честно ръката на сърцето, може би защото си дадох сметка как би изглеждала връзката ни в бъдещето. Той почти дядо, а аз почти дете... Не исках да заема мястото на починалата му съпруга. Беше абсурдно като визия, като план изобщо...Това нямаше да донесе за мене нищо добро. И днес съм убедена, че точно така си беше... Нищо добро!. Повече не го потърсих. Той ми звънна веднъж по телефона да ме попита как се чувствам. Нещо нечувано преди, в тези 4 години. Търсех го само аз...Не си спомням вече какво точно му отговорих. Но връзката ни беше до тук. Той сигурно е преживял кошмарен период в живота си. Самота, тъга, старост, може би болести. Нямам представа какво се е случило с него през всичките тези 30 години почти. Но в сърцето ми дори до днес се таи нещо като чувство за вина. Струва ми се, че жена му го напусна заради мен, защото аз го желаех, а тя сякаш ми го отстъпи...И второ, защото аз се изплаших и избягах позорно, зарязах го направо в може би най-трудния момент на живота му. Но ние не бяхме никакви... Просто се държахме няколко пъти за ръцете...Междувременно срещнах друг интересен мъж и се увлякох по него...За професора забравих, макар и с угризения на съвестта. Бях едва на 22... Пролет. Животът и любовта- всичко беше, кипеше и предстоеше...
Иначе по отношение на твоята влюбеност в преподавателя бих ти препоръчала да изживееш максимално и пълноценно връзката, ако стигнеш до връзка...Иначе ще имаш усещането, че нещо си пропуснала... Поне в близките 5 / 6 години. После ще се радваш, че ти се е разминало. Много е важно да не протакаш във времето. Изживей си емоцията дълбоко, разтърсващо, оргастично, мистично и както там може да бъде. Но бързо, за Бога, бързо!!! Това дето се съветват с обмен на мейли става, но не може до безкрай. След два, три мейла трябва да има рандеву. Нещата трябва да се сложат конкретно на масата. Хората на Запад обичат да са конкретни, а не да се демагогства и играе на любов. Искреността се цени високо и носи профит, сама знаеш. На нас ни харесва да има интрига, закачка, предястия, но хората днес, особено мъжете немат нерви за тези неща... Днешното време е много забързано. Минутите са преброени за всичко. Ти като работещо момиче знаеш по-добре от мене и няма какво да те уча...От друга страна - оглеждай се за сериозен мъж за женене. Сериозен значи на подходяща възраст от до 10 г по-възрастен до до 5 години по-млад, с подходящо за тебе социално, материално положение, културно съвместим. И любов трябва да има разбира се...Как иначе. 30 години са вече една сериозна възраст за нас жените. Каквото и да се говори, нашето истинско женско оръжие е нашата младост, красота. Това привлича истинските мъже. Ако един мъж го привличаш с кариера, положение, пари, полза - това не е мъж а путко маринкин, с извинение. Такъв не ти трябва. Възползвай се от красотата и свежестта си и търси твоя човек. Мисли и за това, че трябва да станеш майка, да свиеш гнезденце, да имаш близък мъж до себе си, на когото да разчиташ във всички случаи. Забавлението си е забавление. Но животът, за съжаление предлага и други неща, освен любов и тръпки. И ние трябва да сме готови за тях. В пълноценния женски живот по принцип трябва да има и мъж и майчинство и дом и сигурност. Колкото и да е успешна днес медицината и репродуктивните технологии, има си природни дадености и ограничения ( за съжаление). Добре е да се съобразим с тях. Може би още ти е все едно и не си се замислила за това ( въпреки, че не вярвам... Всяка жена си мисли за майчинството още от малко момиченце)... Но времето тече. На 35 вече е болка да нямаш деца. А 40 направо е отворена кървяща рана. Да не ти разправям какво е после, когато гонгът удари... И до тук. Имам много познати и приятелки, които изживяха и изживяват все още житейските си трагедии защото не родиха, даже не се омъжиха. Звучиш като разумно и интелигентно момиче. Дано това, което ти споделих ти бъде от полза.

Редактирано от MarlenaSS на 11.05.13 21:26.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.