Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано11.05.13 21:31



Леле, леле .. И места за детската градина да запази от сега, че и там сий таковало мамата.
Сестро, хората са още на здравей и здрасти, бре. Ти де излетя ... в Космоса директно.







Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано11.05.13 21:44



Защо... Какво лошо съм написала...





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано11.05.13 21:45



Не си ме чела внимателно, май!





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.05.13 23:15



На нас ни харесва да има интрига, закачка, предястия, но хората днес, особено мъжете немат нерви за тези неща... Днешното време е много забързано. Минутите са преброени за всичко. Ти като работещо момиче знаеш по-добре от мене и няма какво да те уча...От друга страна - оглеждай се за сериозен мъж за женене. Сериозен значи на подходяща възраст от до 10 г по-възрастен до до 5 години по-млад, с подходящо за тебе социално, материално положение, културно съвместим. И любов трябва да има разбира се...Как иначе. 30 години са вече една сериозна възраст за нас жените. Каквото и да се говори, нашето истинско женско оръжие е нашата младост, красота. Това привлича истинските мъже. Ако един мъж го привличаш с кариера, положение, пари, полза - това не е мъж а путко маринкин, с извинение. Такъв не ти трябва. Възползвай се от красотата и свежестта си и търси твоя човек. Мисли и за това, че трябва да станеш майка, да свиеш гнезденце, да имаш близък мъж до себе си, на когото да разчиташ във всички случаи. Забавлението си е забавление. Но животът, за съжаление предлага и други неща, освен любов и тръпки. И ние трябва да сме готови за тях. В пълноценния женски живот по принцип трябва да има и мъж и майчинство и дом и сигурност. Колкото и да е успешна днес медицината и репродуктивните технологии, има си природни дадености и ограничения ( за съжаление). Добре е да се съобразим с тях. Може би още ти е все едно и не си се замислила за това ( въпреки, че не вярвам... Всяка жена си мисли за майчинството още от малко момиченце)... Но времето тече. На 35 вече е болка да нямаш деца. А 40 направо е отворена кървяща рана. Да не ти разправям какво е после, когато гонгът удари... И до тук. Имам много познати и приятелки, които изживяха и изживяват все още житейските си трагедии защото не родиха, даже не се омъжиха. Звучиш като разумно и интелигентно момиче. Дано това, което ти споделих ти бъде от полза.

Твоята житейска история звучи много реалистично, но този пасаж..просто е клише до клише, извинявай.
Много жени са пресирани именно с тези доводи..житейската ти мисля е да родиш, минава ти времето, часовниците цъкат, партньорът трябва да е в диапазона от - до - години..
Та тук става дума за някакво увлечение, което..я го бъде, я не го бъде, хлътване, пеперуди, студентка - преподавател, нищо ново (майка ми и баща ми са учител и ученичка, същата работа..ама е имало съспенс едно време и драма в тези опасни връзки, ама е било отдавна

, сега е друго)..дори и мацката не е съвсем сигурна, според мен, какво точно изпитва на този етап. Просто всичко е съвсем в начален стадий - симпатия има, толкова, даже не е споделено, не е изконсумирано.
Какви гнезда, какви 5 лева..
Права си, да, за някои неща, ок. Но чак такава драматизация по Шекспирт..



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.05.13 00:19



А, то като се насочиш директно към секса, че има гаранция срещу драми пък!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.05.13 00:21



Добре, де, хич пък ли нямаш усет за тези неща? То ще си проличи.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.05.13 00:23



Виж каква е разликата между влюбената и невлюбената - аз веднага си го представих мръсен.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Тоя клуб,нови [re: Vitalite]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 02:39



където можеш да пишеш всичко което не можеш да изречеш в реала



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано12.05.13 06:01



Не съм съгласна, че много ще изпусне, ако не си легне с него.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 07:29



Ами да, да си общуват на каквато тема излезе, кафенца, сладкарнички, разни интересни местенца... Пък то, останалото само ще си дойде.

PURE ENERGY



Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.