Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема влюбена в преподавател  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано07.05.13 20:08



Здравейте,
искам да ви помоля за съвет.
Наскоро посещавах курс в един университет и хлътнах по преподавателя. Страшно е секси и много забавен. Мисля, че и той ме харесва, защото много пъти забелязвах, че ме гледа, когато не го гледам. Курса приключи, така че вече не ми е преподавател и си мисля дали да му пиша мейл и да го поканя да излезем.

Не съм сигурна обаче дали е необвързан. Знам само, че живее сам и че няма халка. Той е на около 50-55, аз на около 30.

Какво ме съветвате да направя?



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано07.05.13 20:50



Пиши му ,че се нуждаеш от професионално мнение по даден въпрос.......като се видите ,ще стане ясно.

Все пак измисли добър въпрос.



Тема Почакай малконови [re: lilleskutt]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано07.05.13 20:57



да ти изветрее и после прецени



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано07.05.13 21:27



Пиши му благодарствен e-mail.

Колко са ти харесали лекциите, колко полезни са били за теб, колко те вълнува материята и дали случайно не разполага с допълнителни материали по темата........



Тема Ахахаха,нови [re: Zaibne]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано07.05.13 21:41



"лекциите ти за хуй не стават, готова съм да проверя"



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.05.13 23:47



Напиши му истината. А именно, че освен като преподавател, ти харесва и като мъж.
Но задължително го попитай дали е обвързан, като уточниш, че ако е, се оттегляш честно и почтено. Точно от него се осведоми, не от околните.
И чакай отговора му.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: saksun]  
Автор пТичка ()
Публикувано08.05.13 00:33



а дали няма да го уплаши, ако е толкова млада и директна





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: пТичка]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.05.13 00:39



Малко е стряскащо, да. Но зависи как ще го формулира. Внимателна, тактична, но и открита трябва да е.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано08.05.13 06:17



О-хооо ... Не, мойто момиче, не! То и аз в 4-ти клас бях влюбена в учителя ни по математика, но до ексцесии не се е стигало.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано08.05.13 08:01



Чудиш се как да го направиш ли?
Отговора е много прост:
Кабелът към напречната греда на тавана, а другият край към шията. Това е!

Иначе, зависи къв човек си. Предложиха ти доста добри варианти. Аз лично бих се пробвал като кака ти с розовия ник Зайбне-ту (те са тризначки, другите две са Мусайбе и Саибе)



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: пТичка]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано08.05.13 08:07



той е преподавател на 50 и кусур, който е намиран за привлекателен. Сещай се колко "курсистки" са му минали през кура


Не вярвам хич да го уплаши. По-скоро ще си каже като Руската баба Яга: Само месо при мен дошло (един от любимите ми цитати)

With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор TV Junkie ()
Публикувано08.05.13 09:10



Свършиха ли хубавите и приятни мъже, че вече се увличаш по 50+





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 09:14



Голяма работа, ако е обвързан, няма да се жениш за него?
Ще ти тегли няколко патки и всичко е ОК - всички доволни : ))

аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Scarllett (член)
Публикувано08.05.13 09:30



Какво бих направила аз: изпрати му имейл, за да му благодариш за полезния курс и може би да му зададеш някой мъничък въпрос. Завърши с "Ще се радвам да се видим".... смятам, че ако има интерес, ще захапе кукичката :) :)

Успех и пиши какво е станало :)



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Scarllett]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 09:35



"... и да пием по чаша горещо кафе на закуска". За всеки случай, да няма съмнения човекът...



аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано08.05.13 09:46



нищо особено не прави:

изпий едно кафе -чисто и дълго ,хапни си черен шоколад и накрая след малко-тинтири-минтири -можеш да са пробваш на едно гурме от бяло сладко -тъмно ще изкажеш компетентно мнение за ПХ-то по съставките ,извлечени в отлежала 50-55 г. изба..

= = =

"много пъти забелязвах, че ме гледа, когато не го гледам"

Т'ва беше култово ,просто!





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 10:16



Мацето го сърби пантофчето, та 2 не вижда!



аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: saksun]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 10:17



Но задължително го попитай дали е обвързан, като уточниш, че ако е, се оттегляш честно и почтено.

Налагаш й твоите принципи ли?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 10:19



кака ти с розовия ник Зайбне-ту (те са тризначки, другите две са Мусайбе и Саибе)

Имаш много здраве, четиризначки са, ти май не познаваш Тайбе-ту.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.05.13 10:20



И едно Здравей е достатъчно, ако те харесва.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор пТичка ()
Публикувано08.05.13 11:02



еее, може пък да не е чак толкова брутален, колкото го описваш

на мен тва да се влюбиш в толкова по-възрастен ми беше непонятно до един момент, в който сякаш ми се случи, но си избих доста бързо мисълта от главата... беше ми много странно, не съм очаквала да се почувствам така... още по-странно беше след като си отиде и след малко телефона звънна (чух го от банята, а баща ми се обади) и бях 100% сигурна кой се обажда

не знам, сигурно е някаква връзка от минал живот и някакви спомени сигурно взаимни са се прокраднали в несъзнателното... предполагам, че и той се е чудил какво му се случва, тъй като действията му тогава (обаждането, размяната на скайп, връчи ми и имейла си на едно листче...) бяха според мен напълно инстинктивни, някак неосъзнати... сигурна съм, че после се е размислил (досущ като мен), че тази връзка е невъзможна и се е отказал...
тогава още си имаше жена, а пък аз бях потресена просто от емоциите, които предизвика в мен този човек, който винаги съм смятала просто за семеен приятел на наште сега разбрах, че са се разделили, но той тръгнал с нейна приятелка... дано е щастлив...
тази тема просто ми припомни... а явно човек не бива да се зарича за нищо, че е невъзможно да му се случи, щот тъкмо си мислех, че съм имала всякакви гаджета само не и дърти и ей на Господ взе, че ми се подигра да взема да си харесам дърт просто не спирах да се питам какво става с мен и как е възможно да ми се случи... много е смущаващо иначе, годинките не му личат - въобще няма да кажеш, че е на толкова, ако не е прошарената коса... оф, още го мисля как така ми се случи... може би просто в този момент той е бил твърде секси, а пък аз твърде загоряла... накрая така си го обясних, че да ми олекне



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано08.05.13 11:07



виж ся, много и здрав (тоест здраве) на четиризначката. Ама те са петзначки. Гойбето и тя голяма фурия!



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: пТичка]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано08.05.13 11:17



ти си била влюбена, което е прекрасно

ама нашата лирична героиня ... подвила е краче и фустата и така се е вирнала на горе ... направо като мустака на барон Фон Мюнхаузен на път за луната

With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор пТичка ()
Публикувано08.05.13 11:21



еее, откъде знаеш, познаваш ли героинята?

дори и да я познаваш пак не е хубаво да я представяш в такава светлина.

какво всъщност е влюбването, не е ли заблуда на сетивата?



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: пТичка]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано08.05.13 11:25



ти пъ ся и конспирация намери веднага.
Аз изказвам собствените мисли и лиги. Ти твоите. Ти заключаваш, че е била влюбена защото ти си била. Аз заключавам, че и се ебе от него и е пленена от чара му.
Влюбването е полет. За влюбването ще ти подаря думите на Икар: Аз съм Икар. Този, който падна, но преди това летя!
нещо такова беше


за съжаление хората бидейки прости не си спомнят красотата на полета, а подсмърчат над крайния резултат.

With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 11:29



Кога ще минаваш по нашенско да се похилим?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано08.05.13 11:31



сега малко трудно, ама дебелия иска да ходим до Ботев покрай 24ти. Може да минем за разнообрази от вашата страна тоя път.
Прекалено далеч е за да обещая



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор пТичка ()
Публикувано08.05.13 11:31



о, помня красотата на всичките си полети
и тя ме усмихва, когато се сетя за някоя от отминалите връзки
с повечето бивши бих си останала в приятелски отношения (сигурно щото аз съм ги рязала

), обаче те не щЪт (сигурно пак щото аз съм ги зарязала, от което им е кофти) всичкото е разбираемо, но все пак, понякога се питам какво ли правят, намерили ли са си готини мацки, дали са щастливи - би ми се искало да са
а влюбването е полет, но ако летиш твърде нависоко после много боли, като си паднеш отвисоко на дупето (имаше и по-хубава мисъл от тази, но сега нямам време да я търся) после



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано08.05.13 11:40



дори обувалка и не е нужна ,в случай че размера превъзхожда...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 11:45





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано08.05.13 11:50



да бе ,достатъчно?!

всъщност може , що не- с нахилено голо дупе надолу по лъзгавия наклон на също толкова ясно изразителен насрещен "по-здрав"





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 11:57



Е недей така: девойчето е младо, както се вижда - свенливичко и не е била ни с мен, ни с теб все още



аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор 3aek (mom on the go)
Публикувано08.05.13 12:03



Мм, супер. Преподавателите са секси по принцип. Обаче не и за трайно обвързване. Но му пиши





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано08.05.13 12:32



то лошо няма ,само пергишинът да не реши да и отпърди девствената фантазия като спукан фъштящ балон по неведоми ,феерични траектории...


Губим одма доверието в академичните среда ,пък и цяла една таргет група ще бъде заклеймена в несъстоятелност по метода за 'чеп и зеле" завинаги!



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 12:43



От друга страна Лиленцето излъчва такава неподправена невинност и чистота. А тоя може да е религиозен, морален или педераст(в различни пропорции) - знае ли човек...

аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 12:47



А открих нещо, което направо покри с микропукнатини материалът, от който съм направен(свръхвисококачествена инструментална никел-ванадиево-иридиева СТОМАНА!):

Блян и мокра фантазия....

аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Инови [re: 3aek]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано08.05.13 12:58



да си вземе номерче хахахаха



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 13:31



Щом е на тази възраст, отдавна е разбрал, че го харесваш, и че ако се свържеш с него, каквато и причина, различна от истинската да посочиш, няма да отговаря на реалността.

Затова, бъди искрена.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: saksun]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 13:32



Но задължително го попитай дали е обвързан, като уточниш, че ако е, се оттегляш честно и почтено. Точно от него се осведоми, не от околните.
+1



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано08.05.13 13:35



Определено му пиши и после сподели какво е станало, но да знаеш че може и да е женен пък да не си носи халката.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано08.05.13 13:41



като че ли нещата взеха да се подреждат,теглейки хесапа по диагонала от фройдистки препратки / наченки в подсъзанието на Лиле-то:

Въпреки че не става ясно как точно т.нар "препо-давател" ще бъде склонен да влезе в роля,изискваща да бъде натикван два пъти седмично в количка за през 20-25 мин, да си придава постоянен вид на изтощен и да се съдира се от рев , да бъде приспиван всеки път къмто 20ч за по 1-2ч и после държан буден за цяла нощ...,

то

поне се разбира ,какво ще му носи успокоение в устата ,навместо биберон-а!

Всъщност -това е не много лош опит да си потърсиш Г-точката по следите на фантазии разтеглени във времето на цял един жизнен път,освен ако не е изтекла шифрограма от нескопосан сценарий по етюд на найста серия на "Завръщане в бъдещето" или ако у "Лиле-то" не дреме латентен ищах за смяна на пола,тоест това да са откъси от сесии под хипноза ,водени от психоаналитик ,изследващ отговорите както в миналото ,така и в перспектива...
Ако е второто -ясно е как са протекли първите два сеанса.Да се надяваме само ,че в трети сезон няма да се появи и Спартак от Кръв и Пясък ,че из Дир-а ще се секат глави...





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 13:46



Много знаеш ти, дали и какво го сърби мацето... да не са всички перверзници като тебе?





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: BambiBambina]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 14:49



Кой го казва!


Цялата ви декларативна целомъдреност по отношение на обвързани мъже има напълно обидно прозрачната за тънки психолози като мен цел: Ако ви падне сгода ги отнасяте като куцо пиле - домат!

аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 15:26





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: О-хооо ... Ненови [re: ellynora]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано08.05.13 15:33



да, но нито тя е в четвърти клас нито преподавателя



знаеш ли колко студентки са му налитали до сега ... трябва гей да е за да отказва непрекъснато



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: TV Junkie]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.05.13 15:35




Всяка възраст си има чар. За жената тип Лолита - това е персонажът.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано08.05.13 15:35



абе тя май друго иска .. така че, най-добре е направо да му отиде на гости!





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 15:44



Ааа, не, отворко - аз никога не съм твърдяла, че съм целомъдрена. Така че, не ме слагай в общото, с повечето си познати от женски пол. Благодаря.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.05.13 15:44




Пиши мейл без да се натягаш, правиш на прекалено ученолюбива и търсеща материали..вижда ми се смешно. Той е на възраст, я която няма нужда от вехти театралки, а и, ако е сериозен - съмнява ме да си рискува репутацията въобще..
Има толкова мацки, които слагат полите и разкопчават деколтетата по изпити..така, че едва ли ще го учудиш с нещо.
Ако пишеш - пиши директно, че имаш симпатии, че би ти било приятно да се видите, предложи следобедна среща и така.
Съответно и се подготви за отказ.
Няма ли др.курсове?Да събереш малко повече инфо, ако действително флюбването е мнооого сериозно?Какво говорят курсистите за него, ослушай се - знаеш..злите езици винаги говорят...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.05.13 16:17



Предлагам й ги най-добронамерено и любезно при това.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.05.13 16:23




Ами, ако и харесва твърде много, за да се оттегли, м?

Аз, всъщност, не схванах много дали влюбването е истинско, или просто комплексно с възхищение, или с очакване за връзка и брак, или само с цел игри и полови забави...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: BambiBambina]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 16:52



Отворко съм, яд ли те е? АМа не ме разприятелявай у Фейсо, че ще плачкам!!



аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 17:10



Нямам никакви очаквания в момента, просто ми харесва, има невероятно чувство за хумор, приятен е за общуване и ме привлича и физически-пеперуди в стомаха и т.н.

От доста време не съм била привличана така силно от мъж, затова бих искала да го опозная по-добре.

Относно секса, естествено искам и секс, ако сме се срещали известно време и харесването е взаимно. Но не искам САМО секс както някои други тук твърдяха.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 17:16



Импулс, това за полите и деколтетата по изпити не ми се вярва. На изпита си има пазачи, които дебнат някой да не преписва и т.н, той идва само за 10 мин., ако някой има някакви въпроси/нещо неясно. Освен това изпитите са анонимни.
Знам, че имаше още един курс, който вървеше паралелно с нашия, но не познавам никой от тях, а от нашия курс никой нищо не е казвал за него и за личния му живот, така че не знам...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.05.13 17:19



Пардон, ама четейки се сетих за едно порно с преподавател и изгубих способността да дам адекватен съвет...




Редактирано от PipilotaV. на 08.05.13 17:21.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.05.13 17:21




Ами..потърси го, щом така ти идва - какво толкова. Човек повече съжалява за неща, които не е направил.
Щом имаш мейл..пиши. Неангажиращо е, няма изпотени длани, изчервени бузи, издайнически погледи, пресъхнали устни, мониторът пази.
Но не го играй гига - зубъра, на който все не му е достатъчен поднесения материал..добре е хората да бъдат естествени. Хора сме все пак. Случва се някой да ни развълнува, да изпитаме симпатия..какво има да го маскираме..
А и доколкото разбирам това май не се случва в БГ - което още повече улеснява нещата. Тук нашите патриархални нрави ще ни довършат някой път.



Тема Айденови [re: PipilotaV.]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано08.05.13 17:26



не преглъщай на сухо ся...



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.05.13 17:27



Го го гърл.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.05.13 17:31



Тогава (не съм прочела всичко дотук) бих споделила мнението на Импулс. Щом имаш виртуална връзка с него, все ще намериш повод за контакт. Мисля, че лесно ще разбереш има ли "хляб" в тази работа.

Иначе, ще има да съжаляваш, мислейки си какво би било, ако... Въпреки че е най- вероятно на тази възраст човекът да е обвързан...




Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: BambiBambina]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 17:52



Бамби, чета те отдавна и в този и в други клубове и съм останала с впечатление, че си много приятна и здравомислеща дама.


Да, мисля, че знае, че го харесвам...

На изпита минава покрай всички и пита имат ли въпроси, ако нямат, си продължава. Стига до мен, спира се и ме гледа и се усмихва. И аз казвам, че нямам въпроси. Той обаче продължава да ме гледа и да се усмихва. Стои от едната страна на масата и забелязва, че в другия край ми е личната карта, протяга се, взима я и продължава да ме гледа в очите. Гледа картата и: Аа "Лили" (Разпозна ми името, защото няколко дни преди това му бях писала мейл) И започва да говори за нещата, които съм го питала и да коментира предложенията ми за решение на проблемите. После ме пита как върви с изпита, имам ли нещо неясно, аз казах, че съм почти готова, той ми пожела успех и си продължи. Забелязах също, че като за момент отместих поглед и после пак го погледнах, той гледаше в посока гърдите ми, но веднага отмести поглед към лицето като видя, че го гледам.

Затова мисля, че и той ме харесва или поне е любопитен и искаше да види как се казвам или кога съм родена.

Редактирано от lilleskutt на 08.05.13 17:57.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: PipilotaV.]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.05.13 17:52



Всички готини и с чувство за хумор, дори младите, сме обвързани. Това означава ли, че готините хорни нимфетки трябва да стоят на сухо? Или по-лошо: да се мъчат с някакви, мислещи само за Гоуфо и обезкосмяването на гърдите си, свои набори?



аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 17:54



Да, действието не се развива в България...
Имам му обаче само служебния мейл. Дали е ок да му пиша за лични неща? Предполагам, че само той си чете мейлите, но все пак...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: PipilotaV.]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 18:02



Сега проверих-не е женен. Знам и, че живее сам. Естествено може да има някаква връзка въпреки това, но може и да е разведен или вдовец, знам ли...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.05.13 18:04



Чудесно!Особено ако е разведен- питая известно недоверие към старите ергени.
Ами, успех!






Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.05.13 18:06



Ах, вие, младите и обвързани...



Това даже не значи, че и ние, готините и хорни милфетки трябва да стоим така, какво остава за нимфетките...




Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.05.13 18:07



Е, ти няма да му споделяш своите цветни, мокри сънища, предполагам.


Просто вежливо. Може и нещо забавно..нали е с чувство за хумор..следва да го оцени. Може да е нещо усмихващо, свързано с курса, с тематиката.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: PipilotaV.]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 18:08



Благодаря!


Не, не е стар ерген, мисля, че пропуснах да го напиша, но има две деца, който вече са възрастни, не живеят при него.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 18:32



Направо си блокиран, какво говориш.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано08.05.13 18:47




Цветущ както винаги.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.05.13 18:49



Чак сега те прочетох!

Добри неща вадиш от чекмеджето с кучето.




Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 18:57



Много ти благодаря за милите думи.



Значи, пиши му. Кажи му в прав текст, че искаш и ти да му се усмихнеш - но на живо, над чаша капучино, например. Може и на закуска. Без, непременно, да сте се събудили заедно. Аз често закусвах заедно с партньора ми, преди дори да стигнем до най-семпла целувка. Уговаряхме се, той идваше близо до работното ми място, взимахме кроасани и капучино в една сладурска кафетерия, и после ме изпращаше до офиса.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано08.05.13 18:58




Майтап си правите вие с бедното Зайбне......ех, лоши хора.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Ivan Petrov (новак)
Публикувано08.05.13 19:08



Според мен, впускането в такива невъзможни връзки е вид бягство от действителността чрез заместване. Обектът е избран с презумпцията да е недостижим и да не отговори на предизвикателството. Така естественото влечение към репродуктивни самци е канализирано в задънена улица, но не е вътрешно подтиснато, което би довело до по-силна невроза.
Мога да "позная" на задаващата въпроса, че е израстнала в много строго патриархално семейство, където бащата е бил арбитър в последна инстанция. Ето защо и в социалния живот тя намира "строгия баща", който да поеме отговорността и да разреши ситуацията. Но тя предваително му е определила ролята на възпитаващ и наказващ, не дай си боже той да се поддаде на провокацията и да се равнопостави. Падението ще бъде жестоко и накрая ще излезе, че той я е прелъстил. Мани-мани.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Ivan Petrov]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 20:34



Интересно...
Не разбрах какво имаш предвид с това за репродуктивните самци. Би ли обяснил по-подробно?
Какво означава да се поддаде на провокацията? Да излезе с мен?



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Киро]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано08.05.13 21:41



... и да пием по чаша горещо кафе на закуска". За всеки случай, да няма съмнения човекът...
Това беше готино... не, велико е !!!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: saksun]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 21:41



Исках да кажа, че може нейната причина да се интересува дали е обвързан, може да не е като твоята - от почтеност, разбираш ли?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 21:42



Човек повече съжалява за неща, които не е направил.

Да, наистина.

И| на мен не ми изглежда това да се развива в България.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 21:53



И| на мен не ми изглежда това да се развива в България.

Защо?





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.05.13 21:57



Защото в България няма секси преподаватели, които са на възраст над 50 години.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 21:57



Не мога да го обясня точно, всъщност, просто усещане. Аз не вниквам много-много в темите, нямам време за това, чета и дращя между другото, но такова усещане ми остана. В Щатите?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Брей,нови [re: saksun]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.05.13 21:58



ще рече човек, че ги познаваш всичките.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Брей,нови [re: paзбиpaм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.05.13 22:01



Достатъчно съм виждала.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: saksun]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 22:40







Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано08.05.13 22:41



В Швеция...



Тема Простонови [re: impulce]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано08.05.13 23:11



ще го съкрати... от работа.

Кучкоразводач...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано08.05.13 23:13



Мислиш ли? Няк'ъв старфайтер там, трябва да си натиска парцалите и да е доволен, че му обръщат внимание млади жени



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: BambiBambina]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано08.05.13 23:18



каквато и причина, различна от истинската да посочиш, няма да отговаря на реалността

да не говорим, че е доста по-срамно да увърташ и да си измисляш причини. Повечето хора се кефят на директния подход. Така и те могат да отговорят директно и няма хън-мън и недомлъвки и измъкване по тънката лайстна.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: PipilotaV.]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано08.05.13 23:22



Като ти чета порно-терминологията по-надолу и се хиля тука в чашата с шардоне.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано09.05.13 07:01



ся, няма да ти кажа колко предубедено подхождаш по въпроса. Просто ще го разгледаме по-внимателно.
Булчето каза, че е била на някакъв курс. Това значи, че е нещо краткосрочно. Освен курсовете, човека явно е и преподавател. През "ръцете" му годишно минават минимум около 1000 жени. МИНИМУМ! 1 на 100 да го харесват - смятай, че още си пия айранчето



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: пТичка]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано09.05.13 07:04



Ти нямаш време за мен?! Не го вярвам. Веднага се поправи и дай да гледаме тука.

With dreams to be a King, first one should be a man!


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Zaibne]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано09.05.13 07:05



ми не се научих да рисувам като малък ... глей ся кви изкривявания.
Остана ми само изкуството да рисувам слон погълнат от питон ... ама то е една друга дъълга тема.



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: PipilotaV.]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано09.05.13 07:06



аз ще го извадя някой път ... кучето де. То ми подсказва тукачка.
Ама глей хората си сложили едни очила, хванали розовото маркер и драскат ли драскат по стъклата. Не може така. Трябва да има кой да им откърши по някой друг шамар.



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: The Stranger]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано09.05.13 08:49



Чак пък...аз се поколебах даже, дали да го пускам, види ми се леко клиширано : ))
Радвам се, че ти харесва, освен, ако не влагаш ирония. Всъщност и в тоя случай се радвам



аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Сигурна съм,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.05.13 09:49



че има начин човек деликатно да покаже отношение. Хуморът върши работа, дава и вратичка за измъкване, ако нещо се закучат нещата.
Моята прогноза за казуса като цяло е песимистична, но смятам, че човек трябва да се опитва да изживява моментите. Защото много малко ще е жив и много повече - умрял. Грубо казано.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор пТичка ()
Публикувано09.05.13 11:06





е, споко, щом съм обещала:







Тема Дано те скъсанови [re: lilleskutt]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано09.05.13 11:19



... от ебане.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Ivan Petrov (новак)
Публикувано09.05.13 18:22



"Не разбрах какво имаш предвид с това за репродуктивните самци. "
Една жена в репродуктивна възраст е неминуемо обсебена от проблема с репродукцията, а мъжете, макар да са в репродуктивна възраст доста по-дълго, също имат един период на "спермоинтоксикация" - тях ги нарекох репродуктивни, нека да бъде безусловно репродуктивни.
Ясно е, че връзка с такъв самец би неминуемо и неконтролируемо прераснала в репродуктивен акт. Това се и случва ежедневно, ежевечерно, еженощно, и ежесутрешно. Има обаче по-сложно устроени натури, които се съпротивляват на природните инстинкти, но с недостатъчни сили. Един от изходите е да се набележи за обект на репродукция такъв самец, който е възпрепятстван от накакви обстоятелства да извърши репродуктивното действие.

"Какво означава да се поддаде на провокацията? Да излезе с мен?"
Дори и това. Вашето отношение към обекта на възхищението ви се гради принципно на неговата недосегаемост и превъзходство. В момента, когато той се "приземи" до вас като обикновен човечец с изхабени обувки, изтъркан панталон, карта за трамвая и чай за лениви черва, той ще се превърне от кумир в дърт миризлив коцкар.
Дано е по-ясно, благодаря за отговора!

Редактирано от Ivan Petrov на 09.05.13 18:25.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: saksun]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано09.05.13 20:44



Много разкрепостено го даваш...Ти би ли написала такъв имейл или само и гледаш сеира?



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Monica123]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.05.13 22:04



Оо, бих. Ама тези дето съм харесвала са били семейни мъже, знаела съм го предварително и въпросът е бил решен.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 09:05



Да, той е преподавател в университета и курсът/предметът беше също в университета. Той влиза в задължителната програма на една от специалностите в "неговия" факултет, но може да се посещава и самостоятелно, от студенти, които учат друго или хора, които работят, но се интересуват от материята. Аз не уча в техния факултет, затова го нарекох курс.



Тук обикновено лекциите по различните предмети не вървят паралелно, а новият предмет започва чак след като е минал изпитът по предния. Обикновено в един семестър има 4 предмета или както аз им казвам "курса" по 5 седмици. Това беше стандартен курс-5 седмици. Бяхме 35 човека. Не знам колко е бил голям другият курс, който той водеше, но предполагам около 30-35 човека. Той сподели, че последно в преподавал през ноември миналата година и че излиза във ваканция след нашия изпит, така че тая година до момента е преподавал на не повече от 100 човека. Освен това областта е "мъжка", много малка част от студентите са жени. Така че смятай...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 09:07



Старфайтер





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 10:14



Да се изкажа и аз в лицето на една театралка.

Според мен е прекалено агресивно да му пише директно. В крайна сметка ако го е усетила правилно и смята, че симпатиите са били взаимни....няма нищо по пагубно за един добър флирт от това да сложим веднага картите на масата "аз те харесвам, а ти мен харесваш ли ме?" . Но всъщност човека ако има интерес ще върже на всичко....и директно и индиректно, все тая. Въпрос на личен подход е как ще се действа.

Редактирано от Zaibne на 10.05.13 10:16.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Monica123]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано10.05.13 11:34



Явно ти не би.

Слава богу, не всички сме еднакви.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.05.13 12:09



Е, по време на курса кръстосване на погледи, както и такива хвърлени крадешком. Какъв ще е тоя пич

, ако не се сети да я покани на едно кафе, при положение, че му драсне едно "Здравей!" след приключване на обучението? Пък докато си пият минералната водица, все ще стане ясно кой обвързан, кой не, на кой какво му се ще и какво търси.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: ViktorKrummm]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.05.13 12:10



Учтивостта изисква най - малко един поздрав преди да влезеш в чужда къща.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 14:19



Писах му мейл, благодарих му за курса и още няколко думи, съвсем неутрално...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.05.13 14:26



Ако те харесва и не е краен загубеняк, това е напълно достатъчен повод.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 14:38



Отговори!


"И аз благодаря, ... Беше приятно да те имам в курса, защото изглеждаше, че разбираш всичко. Освен това имаш блестящ резултат на изпита. Мога само да си пожелая повече студенти като теб... "

После разказва къде бил в момента (в една "далечна" страна)и че преподавал на студенти, които учели магистратура, но никой от тях не се появил, защото имало голямо наводнение, а той прегазил от хотела до университета.

Накрая пише:

"Би могла да се запишеш на някакъв друг курс и да учиш още ... ако искаш."

Т.е не ме харесва като жена, а само като студентка??



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 14:46



Само не разбрах как така му е изглеждало, че разбирам всичко, като дума не сам обелила на лекциите.





Тема Re: Дано те скъсанови [re: Цар Изроуд]  
Автор coleen ()
Публикувано10.05.13 15:02



Тя е влЮбена...



PURE ENERGY

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор coleen ()
Публикувано10.05.13 15:06



А и доколкото разбирам това май не се случва в БГ

Естествено че не се развива в БГ. Ако беше в България, досега да я е оправил и да й е писал тройката...

Шегувам се, има ли чувства нещата са сериозни.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано10.05.13 15:14



"Би могла да се запишеш на някакъв друг курс и да учиш още ... ако искаш."


Това означава че търси други професионални поводи на които да се засичате. "Ако искаш" означава двусмислено "Ако ме харесваш". Прави ти комплименти за да те накара да се почувстваш специална. Разказва ти за далечни подвизи за да ти е интересна онлайн дискусията.

Какво повече искаш?! Сега ти си на ход!

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано10.05.13 15:17



Обикновено мълчанието се тълкува като израз на съгласие, а ако си съгласна с всичко което казва, значи би трябвало поне малко да си вникнала в материята.

Това е логиката; реално, просто ти прави комплимент.

Ако наистина го харесваш, редно е да продължиш с поемането на инициативата. Не очаквай той да те сваля, тъй като не би било уместно с оглед на социалната му позиция като професор в университет.

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 10.05.13 15:18.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано10.05.13 15:20



Абе, Уотсън не толкова елементарно де. Уж жените имали по-развито въображение, а си се хванала буквално за думите. Чети между редовете :) Интересът Ви е взаимен - те това е положението.



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Дано те скъсанови [re: coleen]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано10.05.13 15:20



"Брадчед, тя те обича."



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано10.05.13 15:25



Бай-дъ-уей, ако го караш съвсем неутрално през цялото време, недей очаква нещо повече от срещи по семинари. Рано или късно трябва да стоплиш леда помежду ви.

Според мен най-доброто което можеш да направиш е да го издебнеш някъде насаме (може би най-добре на обяд на по шведски кюфтета с френско вино) и да му признаеш как се чувстваш. Дай си точно сметка какво изпитваш към този човек, и срам-не-срам, потърси неговата симпатия.

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 10.05.13 15:29.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Zaibne]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:26



Аз никъде не казах да споделя, че обитава девичите и мокри сънища.


Но става дума за човек на 30 и на 50 - леко инфантилно ми се види да се правят на ударени и прекалено ученолюбиви - който иска материали - в чужбина, в днешно време рови в нетя, в библиотеката, търси си публикаци сам и пр. А личните си бележки, нови изследвания и пр. материали непубликувани - никой професор няма да и даде току така.
От друга страна - излиза още по - смешно накрая..когато лъсне, че всъщност го сваля и иска да го чука, вместо да правят литературно четене на най - новите му разработки.
Затова аз мисля, че при това положение (регистриран интерес от негова страна, млад дух, чувство за хумор)един по - хумористичен, деликатен, но ясен подход, просто покана за среща - пасва най - добре. Представи си да и даде някой свой том и да я попита за нещо..а тя какво..ще се прави, че го е прочела фнимателно??



Тема Чудесно.нови [re: lilleskutt]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:31



От отговора, който прочетох - мисля, че човекът се е опитал да завърже диалог - инак нямаше да споделя лични подробности за наводнения, с просто и той вежливо щеше да ти отговори, но кратко..а така..отваря тема за следващ мейл.
Ако желаеш, можеш да развиеш диалога - дал ти е шанс.
Осен това е уточнил, че в момента не е на лице.

Което може да се тълкува различно..но да приемем, че човек не разтяга разговор, ако не желае комуникация..
Мисля, че след 2-3 мейла ще стане ясно дали диалогът му е приятен и би ли имало развитие. Хубаво, че си му писала. Браво.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: _Brave_]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:31



туй нащо миче, нещо не го слуша главата


как да и обясним, че като си удари една и ще и мине

With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:33



цялата истина е в теб. Аз мога само и единствено да гадая. Днес звездите са много заспали. Хич не ме бива.
Желая ти успех от сърце. Много да те болят коленете и да ти се схване устата следващия път като се видите!



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:34



Е що така с лошо..?





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: _Brave_]  
Автор coleen ()
Публикувано10.05.13 15:34



Тя се чуди как да тълкува писаното и не се усеща уверена дали той ще отвърне на чувствата й.

Лили, бъди добра към този човек. Ако допуснеш, възможно е да се влюби до полуда в теб! Ако си сигурна че това е нещото, което искаш, говори с него и бъди напълно искрена. Сподели му как се чувстваш край него и му кажи че съжаляваш (ако това му създава проблеми в попрището), но това е начина по който усещаш нещата вътре в себе си.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:36



не мога се наспя. Не ми става и съм дебел.
още причини?



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Чудесно.нови [re: impulce]  
Автор coleen ()
Публикувано10.05.13 15:37



Според мен човекът е съвсем на лице, в смисъл че е отворен за евентуална връзка с "колежката", иначе нямаше да си пожелава повече такива студентки. Просто пътува насам-натам, което е белег за професионални успехи, `щото не всеки професор го търсят и в чужбина.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:38



ще се направи, че е влюбен до полуда в нея. След като си го изтръска 5 пъти ще му мине. (Не ме бийте, аз просто показвам другата страна)
иначе много харесвам розовия цвят



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:38



Не лъжи - не си дебел.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:39



минах крехката граница от 125. Няма светлина в тунеля



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:39



С чувствата шега не бива.





Тема Re: Чудесно.нови [re: coleen]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:40



в африка ги взимат всякакви



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:41



Добре ти стоят - ако това е някакво успокоение.





Тема Re: Чудесно.нови [re: coleen]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:43



Не можеш да си сигурен.


Ако човек иска да прекъсне нещо в зародиш..винаги е много лесно да се направи на много ангаже и неналичен. Мхм. Сещаш ли се?Но аз искам да има развитие там и да пият вино на маса от ковано желязо..



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:44



отричам! Не си ме виждала в цветущото ми сумистко разположение. Скоро ще им е трудно нахората да ме заобикалят. Ще минават през добрич за по-пряко.

With dreams to be a King, first one should be a man!


Тема Re: Чудесно.нови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:45



и да я разковат



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:47



Хайде, хайде..


Те и трудно ще те прескочат- така, че всичко се разпределя както си му е реда..
Освен това - колко му е да спреш курабиите и Миражките, м?Но това е твърде сладка тема, която ще обсъдим др.път!А тази нашата е тръпчива..шампанско и сълзи!



Тема Re: Чудесно.нови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:49



Под фона на градински настолни или не - фенери..също от ковано желязо.Ммммм..





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 15:50



Оххх, драма, истинска футболна драма, драги зрители!





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 15:51




Ми не, тогава ще му каже........ми то аз такова...просто исках да те чукам, пък то кво стана.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:52



аре ма, мираж ни съм кусал от няколко месеца!
ама се оказа, че като спре спорта човек и му се качват на гъза (килята)



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 15:53



То е ясно, че накрая ще има гол ... ам чий шъй тоз голия ...

With dreams to be a King, first one should be a man!


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Zaibne]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 16:00





Всъщност идея си нямам как човек може да флиртува с 50 год. мъж.
Това сериозно. Аз, лично, бих се чувствала идиотски в такава ситуация. Но аз, по принцип, съм леко сбъркана на тази възрастова тема, така че - не съм критерий - говоря наизуст в момента.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 16:02



Добрютро, свате!





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 16:05



Като гледам тука старите коцкари покрай мен...няма кой знае каква разлика във флирта.

И на 30 и на 50...на човек все му се ***. А това, че е по-голям според мен не означава, че трябва да му говориш "право куме в очите". Дори с един така по-възрастен мъж, де'т се вика с опит......флирта може да бъде наитина качествен.



Тема Re: Чудесно.нови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 16:07



сложи и един струнен квартет голи лесбийки някъде в близост.



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Zaibne]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 16:08



Аааа, ние това сме го чували, че меракът умирал последен..


Не оспорвам, но на мен би ми било малко особено.
Не знам, нямам опит с такива грамадни разлики, чичетата не са ми таргет, струва ми се, че няма да ми се получат нещата, предубедена съм нещо..



Тема Re: Чудесно.нови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 16:11




Чюфствам, че онбашиите пак са драснали...петък - ден на майстора!

ПП: И свещи, и свещи - много свещи, и шумящи смокинови листа!



Тема Re: Чудесно.нови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.05.13 16:15



никой не е драскал никъде и нищо


съвместяването на дейности (само това ми дойде като превод на multitasking) ми е втора природа
шумят смокиновите листа отпред на члена на Професора. Търка я със шума - нова Фън Шуши техника за скъртинг, постигнат чрез масаж с ръкавица и смокинови листа!

With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Чудесно.нови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 16:21



Тук е времето да включим и аудио ефектите.



Ох, ох, !



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.05.13 17:28



Чудесен отговор ... от мъж, знаещ точно какво прави .. и иска. Висока летва.

Остава ти да помислиш дали да я "поползваш" като дар или ... да мъчиш да я скачаш. Аз лично бих избрала първото.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано10.05.13 17:49



по-здрав може да получи и вътре, стига да успее да влезе



а влизането става елементарно - носи една бутилка и кутия бонбони казва ИМАМ ПОВОД ДА ПОЧЕРПЯ И СМЯТА ЧЕ ЗАСЛУГАТА Е В МНОГО ГОЛЯМА СТЕПЕН ВАША!



после .... каквото сабя покаже


или ти си привърженичка на увъртанията ?



Тема Re: ползване или скачаненови [re: pravil_nick]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано10.05.13 17:59



и второто не е за изпускане ... особено ако при скока успее да падне точно върху летвата!



както и да е, то и за да използва човек момента, трябва малко досетливост и инициативност, с формална студена благодарност по имейл едва ли ще стане работата ....



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 18:29



Ми то и аз нямам опит с по-възрастни...само странични наблюдения и предположения.

Честно да ти кажа...имам голямо уважение към по-старите хора. Слагал ми се мъж 50+...но мен все ме избива на.....все едно, че ми е баща. Но зависи де....той и Джони Деп не е първа младост...но ако ми падне...сега проблем ли да правя за едни 20-ет годинки.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: BambiBambina]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано10.05.13 18:40



Ти би ли?
Ама честно:)





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 20:58



Какво иска според теб?
Не знам, това последното изречение, че мога да се запиша на друг курс по този предмет, сякаш маркира, че отношенията ни може да са само на ниво преподавател-студент. Така го тълкувам...



Какво имаш предвид с това да я ползвам или да скачам?

Редактирано от lilleskutt на 10.05.13 23:01.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 21:05



Да, наистина не съм сигурна как да тълкувам мейла му, струва ми се, че ме "реже" учтиво, особено с тоя коментар за курса.
Защо смяташ, че може да се влюби?


Не знам, аз не усещам интерес в мейла му. Макар, че аз съм свикнала мъжете да ме свалят и може би по тая причина един такъв неутрален отговор го тълкувам като липса на интерес и отсвирване...

Редактирано от lilleskutt на 10.05.13 21:16.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 21:07



Още не съм му отговорила. Някой да има идея какво да му пиша?

Учтиво, но неутрално, без флирт или?





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 21:10



Е как без флирт.

Излагаш се....естествено, че трябва да се заиграеш. Чакай да видя, какво ти е писал той и ще се опитам да предложа нещо.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 21:45



Тъй...с неговите камъни по неговата глава. Защо не пробваш нещо от сорта: "Не, удоволствието да ви имам, като преподавател беше изцяло мое. След, което пиши нещо по темата, която е отворил за командировката. Прояви интерес, но не натрапчив. Опитай се вкараш фрази като, желая ви..., възбудихте интерес..... Накрая вмъкни, че си отворена за нови знания...

...питай го, дали може да ти предложи някакъв подходящ курс, от който ще останеш доволна....и тем подобни али-бали.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано10.05.13 22:08



Единствения начин да се пребориш с едно изкушение е да му се отдадеш

Кой 50 годишен изпуска такова приключение и няма значение дали е обвързан - просто миг емоция

Мисля в движение

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.05.13 22:09



Единственото, което иска и дава да разбере ... към момента, е да общува. "Ползвай" го. Общувай. Това имам предвид. Никакви игрички, надприказваници, али-бали няма да сработят. Това е достатъчно умел и ... бе, мъж, който в едно изречение слага "да те имам" и едновременно дистанциран, любезен и диалогичен (оставил е отворен разговора с "ако искаш"), за да бъде впечатлен с влизане в "тона" му. Виждал е много ... хеле влюбени студентки.


И зАеби очакванията (те са летвата за скачане). Натоварила си го с твърде много .. за да пуснеш тема. Бъди си натуре и радост ... ако искаш.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 07:49



В момента си подвиваш опашката и се опитваш да си обереш крушите.

Изобщо не те реже с е-майла, ами напротив, проявява интерес към теб. Не те е отсвирил, обясних вече защо. Ако започнете връзка може да се влюби в теб понеже си с 15 години по-млада; особено ако освен млада си и красива (споменаваш че мъжете те свалят, значи сигурно си).

И от тук насетне се подлагат на тест твоите собствени чувства, за които досега ти твърдеше че са "любов".

Или си признай че не смееш да се впуснеш във връзка с човека, или действай докато желязото е горещо.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 07:52



Учтиво - да
Неутрално - не
Без флирт - не

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Zaibne]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 07:55



И-Д-Е-А-Л-Е Н подход



PURE ENERGY

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Casper.]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 07:56



Въпроса сега е дали тя го харесва достатъчно.



PURE ENERGY

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: ViktorKrummm]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.05.13 09:54



Какви увъртания? Аз директно казвам "Искам да правим секс.", ако искам, де.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.05.13 13:25



Е, вече не ти вярвам, че си Телец.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.05.13 13:54



Това е лечението за флиртаджийската ми природа.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.05.13 14:03



Тук вече ще трябва да ми се обяснява - как така директното признание лекува флиртаджийство?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.05.13 14:10



Рано е за флирт на 2и мейл след вежливи, двустранни, академични благодарности - стои неестествено. Питай го за работата му, пояс купил ли си е, нещо за времето, за дъжда, за това каки настроения ти носи, как ти мирише на озонслед дъжд, всъщност колко е лежерно или готино да шляпаш бос в локвите (шегувам се)..общи приказки, просто да се разговорите, лека - полека. После - следващият път - можеш да питаш за това кога ще се прибере, докога ще бъде курса, накъде ще поема след това, малко да скъсиш дистанцията. И според тона на разговора ще си прецениш кога и дали е уместно да се видите - ако той не те е поканил, разбира се. Но поддържай диалога. Не настоявай много, дай му време, не го засипвай с мейли. През ден, през два, ако се получат нещата, той, ако е заинтригуван - ще си проличи и комуникацията от самосебе си ще тръгне..ако ли не..ами..здраве да е. Поне знаеш, че си опитала. В крайна сметка не всичко зависи от нас, колкото и да ни се иска някой път нещо да се случи.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Zaibne]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.05.13 14:13



Ахам, аз също нещо такова имам наум към по - големите.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано11.05.13 15:29





Да, бях си подвила опашката наистина, но събрах кураж и му писах мейл. Той ми отговори, обяснява за работата си и общи неща за страната, в която е бил. Аз го бях питала дали може да ми препоръча някой курс, казах му кои съм учила до сега. И той пише:

“Разбира се, че има курсове, които да ти пасват. Можем да говорим за това когато ти пасва. Зависи какво точно си учила по-рано, колко сигурна се чувстваш и т.н. Кажи когато имаш желание за това, тогава ще дискутираме."



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 16:37



Ако наистина го харесваш, сега е момента да си уговорите среща на 4 очи, където евентуално да му признаеш всичко това, което призна на нас тук, в този клуб.

Ако не го харесваш наистина, т.е. ако "не си готова" за връзка с него, тогава е настъпил момента в който е редно да се отклониш лека-полека за да не си губите времето взаимно, или поне ти да не го караш да храни напразни надежди.

Бъди добра към човека, той не е виновен че си пада по младо гардже като теб.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано11.05.13 17:10



идеята беше - директно да го напляска с голо дупе по топките!
И полсе,ако ще-кафета -мафета и тъйна-сетне...





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.05.13 17:18



Ама ти си по - директен и от мен.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.05.13 17:21



Като ми се прави секс, по - добре да се насоча към същината на нещата, отколкото да навлизам в дебрите на флирта, откъдето може някой да излезе влюбен, друг разлюбен... и да стане една драма не ти е работа. Това накратичко, и разбира се, валидно само за мен.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано11.05.13 17:46



...остава може би, да проверим кой сега е по-куректен ?!



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано11.05.13 17:56



Здрасти Влюбена в преподавател....Нямах търпение да изчета всичките акъли дето са ти раздавали, но твоите постове се постарах да прегледам, за да съм в течение как се развива случката. Първо мислех да ти пиша да зарежеш тази глупост с този дъртак, но после реших, че сигурни имаш нужда от тръпка, както повечето жени... И щом се случи някой да ти я предизвика (а това не става, уви всеки ден), трябва да не оставяш възможността така да мине край теб. От опит знам, че после ще се хапеш отзад от яд, че нещо си пропуснала...Ти сигурно познаваш по-добре манталитета на тамошните мъже. Те не са като нашите. Носи им се даже славата, че са достс трудни да гио накараш да правят секс и ако това се все пак се случи е голямо събитие, ощастливената пече торти и черпи на ляво и дясно, за да се похвали на целия свят... Та... Ти си прецени какъв да е подходът. Вероятно трябва малко повечко инициатива от твоя страна. Още повече, че Обектът не е първа младост и нещата със секса не стоят така, както ти си свикнала с момчетата на твоите години... За 40 /50 годишните обаче е въпрос на престиж да се покажат в обществото със значително по млада партньорка, защото си мислят, че така им се вдига позалязващата мъжественост. Мислят си, че обществото ще рече.. ИИИИиии глей тоа какво чука, значи още може... Всъщност за мене истината е съвсем друга. Той просто не може, затова и се залъгва, че младата плът ще го стимулира и ще го подмлади... Така или иначе, на този пункт можеш нещо да изпрофитираш и да събереш точки пред въпросния...
Аж все пак не разбрах какви са ти мотивите да ти харесва, освен пърхането на пеперудата в слънчевия сплит. Имаш нужда от престиж в съответната професионална среда? Имаш нужда някой да те лансира, подкрепя? Имаш нужда да си пооправиш финансовото положение. За него разбрахме, че не е женен и има две отраснали деца. А Ти? Каква си, сингъл, ражведена, женена, деца имаш ли......С какъв статут си в Швеция...На всички въпроси ако ми отговориш ще ти кажа какво точно да направиш и как. Просто зависи от твоите мотиви. Ако е само за едната сексуална тръпка (в което не вярвам) щото ние жените сме прагматични и пресметливи същества, то пак кажи... Има друг подход...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано11.05.13 18:47



Ами най-вече пърхането са ми мотивите.

Освен това е много приятно да се общува с него.

Аз работя от януари тая година (след като завърших магистратура), а той преподава в съвсем друга област, така че не очаквам някаква помощ в тая сфера, а и нямам нужда. Финансови проблеми също нямам. Всъщност ако искам богат мъж, по-добре да се ориентирам да си намеря някой от работата, университетските преподаватели не печелят супер добре доколкото знам.

Аз съм сингъл, дейтвам отвреме-навреме, но нищо сериозно в момента, нямам деца. Не съм много сигурна как да го разбирам това за статута, но имам шведско гражданство. Или нещо друго имаше предвид?

Не, не е само за сексуалната тръпка, но честно казано не знам дали целта ми е сериозна връзка с него. Иска ми се да се оставя на течението и да видя какво ще се получи. Може пък да покаже някоя черта, която да ме отблъсне и да си останем само със секса. Или да не се стигне до секс изобщо.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано11.05.13 18:51



Ама представи си, че той наистина иска да говорим за курса и аз тръгна да му се “натискам“.

А и той не казва да се срещнем или нещо такова, казва само “да дискутираме“.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано11.05.13 19:20



Освен това ей така между другото ме осведоми къде живее (в кой квартал). Както и че от наводнението нещо се повредили тръбите и нямало вода и не можел да се изкъпи. Естествено аз веднага си го представих гол.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано11.05.13 21:07



ОК! Благодаря за уточненията. Сега нещата са съвсем ясни. Разбирам го това с пърхането. Случвало ми се е подобно нещо, но аз тогава бях на 19. Той беше на 50+, нисичък, грозноват, с коремче, но много одухотворен, забавен, интригуващ...Измъкна ме от хватката на смъртта. Беше лекар. Сега по груби изчисления трябва да е на около 80..Ако е жив. .Аз съм на 46..Хахаха! За мене цялата история продължи около 4 години. Той беше щастливо женен. Нямаше деца. Чудех се как да привлека вниманието му след като оздравях напълно. Тогава нямаше мейли. Досаждах по телефона. Все си измислях, че нещо ме боли и трябва да ме прегледа. За мене винаги имаше час, без да трябва да чакам на опашка. При него се чакаше с месеци. Беше светило от национален мащаб.. Доцент...После и професор. Общо взето, благодарение на моето упорство и натрапничество... стигнахме до държане на ръце и прегръдки с неясно съдържание. Не посмях да му кажа какво чувствам, но той явно се досещаше и не му беше неприятно. Веднъж, на 4-та година от т. нар. ни връзка отидох да го навестя в клиниката и го заварих в кабинета му. Беше някак си променен, състарен и съсипан. Каза ми, че жена му е починала от рак. Набързо, 40-годишна жена. Сепнах се тогава. Все едно ме заляха със студена вода и аз изтрезнях от някакаво опиянение. В рамките на няколко секунди само. Той ме гледаше очаквателно, но аз не предприех нищо. Защо... Ако си сложа честно ръката на сърцето, може би защото си дадох сметка как би изглеждала връзката ни в бъдещето. Той почти дядо, а аз почти дете... Не исках да заема мястото на починалата му съпруга. Беше абсурдно като визия, като план изобщо...Това нямаше да донесе за мене нищо добро. И днес съм убедена, че точно така си беше... Нищо добро!. Повече не го потърсих. Той ми звънна веднъж по телефона да ме попита как се чувствам. Нещо нечувано преди, в тези 4 години. Търсех го само аз...Не си спомням вече какво точно му отговорих. Но връзката ни беше до тук. Той сигурно е преживял кошмарен период в живота си. Самота, тъга, старост, може би болести. Нямам представа какво се е случило с него през всичките тези 30 години почти. Но в сърцето ми дори до днес се таи нещо като чувство за вина. Струва ми се, че жена му го напусна заради мен, защото аз го желаех, а тя сякаш ми го отстъпи...И второ, защото аз се изплаших и избягах позорно, зарязах го направо в може би най-трудния момент на живота му. Но ние не бяхме никакви... Просто се държахме няколко пъти за ръцете...Междувременно срещнах друг интересен мъж и се увлякох по него...За професора забравих, макар и с угризения на съвестта. Бях едва на 22... Пролет. Животът и любовта- всичко беше, кипеше и предстоеше...
Иначе по отношение на твоята влюбеност в преподавателя бих ти препоръчала да изживееш максимално и пълноценно връзката, ако стигнеш до връзка...Иначе ще имаш усещането, че нещо си пропуснала... Поне в близките 5 / 6 години. После ще се радваш, че ти се е разминало. Много е важно да не протакаш във времето. Изживей си емоцията дълбоко, разтърсващо, оргастично, мистично и както там може да бъде. Но бързо, за Бога, бързо!!! Това дето се съветват с обмен на мейли става, но не може до безкрай. След два, три мейла трябва да има рандеву. Нещата трябва да се сложат конкретно на масата. Хората на Запад обичат да са конкретни, а не да се демагогства и играе на любов. Искреността се цени високо и носи профит, сама знаеш. На нас ни харесва да има интрига, закачка, предястия, но хората днес, особено мъжете немат нерви за тези неща... Днешното време е много забързано. Минутите са преброени за всичко. Ти като работещо момиче знаеш по-добре от мене и няма какво да те уча...От друга страна - оглеждай се за сериозен мъж за женене. Сериозен значи на подходяща възраст от до 10 г по-възрастен до до 5 години по-млад, с подходящо за тебе социално, материално положение, културно съвместим. И любов трябва да има разбира се...Как иначе. 30 години са вече една сериозна възраст за нас жените. Каквото и да се говори, нашето истинско женско оръжие е нашата младост, красота. Това привлича истинските мъже. Ако един мъж го привличаш с кариера, положение, пари, полза - това не е мъж а путко маринкин, с извинение. Такъв не ти трябва. Възползвай се от красотата и свежестта си и търси твоя човек. Мисли и за това, че трябва да станеш майка, да свиеш гнезденце, да имаш близък мъж до себе си, на когото да разчиташ във всички случаи. Забавлението си е забавление. Но животът, за съжаление предлага и други неща, освен любов и тръпки. И ние трябва да сме готови за тях. В пълноценния женски живот по принцип трябва да има и мъж и майчинство и дом и сигурност. Колкото и да е успешна днес медицината и репродуктивните технологии, има си природни дадености и ограничения ( за съжаление). Добре е да се съобразим с тях. Може би още ти е все едно и не си се замислила за това ( въпреки, че не вярвам... Всяка жена си мисли за майчинството още от малко момиченце)... Но времето тече. На 35 вече е болка да нямаш деца. А 40 направо е отворена кървяща рана. Да не ти разправям какво е после, когато гонгът удари... И до тук. Имам много познати и приятелки, които изживяха и изживяват все още житейските си трагедии защото не родиха, даже не се омъжиха. Звучиш като разумно и интелигентно момиче. Дано това, което ти споделих ти бъде от полза.

Редактирано от MarlenaSS на 11.05.13 21:26.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано11.05.13 21:31



Леле, леле .. И места за детската градина да запази от сега, че и там сий таковало мамата.
Сестро, хората са още на здравей и здрасти, бре. Ти де излетя ... в Космоса директно.







Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано11.05.13 21:44



Защо... Какво лошо съм написала...





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано11.05.13 21:45



Не си ме чела внимателно, май!





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.05.13 23:15



На нас ни харесва да има интрига, закачка, предястия, но хората днес, особено мъжете немат нерви за тези неща... Днешното време е много забързано. Минутите са преброени за всичко. Ти като работещо момиче знаеш по-добре от мене и няма какво да те уча...От друга страна - оглеждай се за сериозен мъж за женене. Сериозен значи на подходяща възраст от до 10 г по-възрастен до до 5 години по-млад, с подходящо за тебе социално, материално положение, културно съвместим. И любов трябва да има разбира се...Как иначе. 30 години са вече една сериозна възраст за нас жените. Каквото и да се говори, нашето истинско женско оръжие е нашата младост, красота. Това привлича истинските мъже. Ако един мъж го привличаш с кариера, положение, пари, полза - това не е мъж а путко маринкин, с извинение. Такъв не ти трябва. Възползвай се от красотата и свежестта си и търси твоя човек. Мисли и за това, че трябва да станеш майка, да свиеш гнезденце, да имаш близък мъж до себе си, на когото да разчиташ във всички случаи. Забавлението си е забавление. Но животът, за съжаление предлага и други неща, освен любов и тръпки. И ние трябва да сме готови за тях. В пълноценния женски живот по принцип трябва да има и мъж и майчинство и дом и сигурност. Колкото и да е успешна днес медицината и репродуктивните технологии, има си природни дадености и ограничения ( за съжаление). Добре е да се съобразим с тях. Може би още ти е все едно и не си се замислила за това ( въпреки, че не вярвам... Всяка жена си мисли за майчинството още от малко момиченце)... Но времето тече. На 35 вече е болка да нямаш деца. А 40 направо е отворена кървяща рана. Да не ти разправям какво е после, когато гонгът удари... И до тук. Имам много познати и приятелки, които изживяха и изживяват все още житейските си трагедии защото не родиха, даже не се омъжиха. Звучиш като разумно и интелигентно момиче. Дано това, което ти споделих ти бъде от полза.

Твоята житейска история звучи много реалистично, но този пасаж..просто е клише до клише, извинявай.
Много жени са пресирани именно с тези доводи..житейската ти мисля е да родиш, минава ти времето, часовниците цъкат, партньорът трябва да е в диапазона от - до - години..
Та тук става дума за някакво увлечение, което..я го бъде, я не го бъде, хлътване, пеперуди, студентка - преподавател, нищо ново (майка ми и баща ми са учител и ученичка, същата работа..ама е имало съспенс едно време и драма в тези опасни връзки, ама е било отдавна

, сега е друго)..дори и мацката не е съвсем сигурна, според мен, какво точно изпитва на този етап. Просто всичко е съвсем в начален стадий - симпатия има, толкова, даже не е споделено, не е изконсумирано.
Какви гнезда, какви 5 лева..
Права си, да, за някои неща, ок. Но чак такава драматизация по Шекспирт..



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.05.13 00:19



А, то като се насочиш директно към секса, че има гаранция срещу драми пък!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.05.13 00:21



Добре, де, хич пък ли нямаш усет за тези неща? То ще си проличи.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.05.13 00:23



Виж каква е разликата между влюбената и невлюбената - аз веднага си го представих мръсен.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Тоя клуб,нови [re: Vitalite]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 02:39



където можеш да пишеш всичко което не можеш да изречеш в реала



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано12.05.13 06:01



Не съм съгласна, че много ще изпусне, ако не си легне с него.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 07:29



Ами да, да си общуват на каквато тема излезе, кафенца, сладкарнички, разни интересни местенца... Пък то, останалото само ще си дойде.

PURE ENERGY


Тема ВЕДНАГА МУ ПРЕДЛОЖИ...нови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 07:32



ЛЕЛЕ, МАЦКА, ВЕДНАГА МУ ПРЕДЛОЖИ ДА СЕ ИЗКЪПЕ У ВАС!!!

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 07:43.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 07:40



Ами, представи си че наистина си говорите за курса, и реално в един момент ти започваш да му се натискаш, и той ти отвръща "хей, хей, какво правиш?"

Оттук имаш два варианта:
А) прибързано заключаваш, че "това е грешка", извиняваш се и се изнасяш;
Б) казваш му за пеперудите в стомаха, за това колко забавен интелигентен и секси го намираш, и изобщо всичкото което чувстваш вътрешно в себе си;

Вариант А) води до неловка ситуация в която той може да си помисли -- "Абе, тая нещо с пу*ката си ли опитва да изкопчи от мен, или просто ме взима за мезе?!"
При вариант Б) той си казва -- "Джийзъс, все още не съм за изхвърляне. Какво свежо яренце и как само влезе в кошарката. От кога чакам този момент!"

Изобщо, като си искрена му даваш възможност да се ориентира в ситуацията, иначе го хвърляш в "ШАХ", човека няма да знае какво точно искаш от него, и вероятно рано или късно ще му омръзне от твоя интерес върху "материала". Даже може да си помисли "Що за зубър, аз си мислех че се интересува от мен, а тя само по разни научни въпроси ме безпокои".

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 08:07



Извнинявай, но мнението ти е типично на използвачка, защото говориш за "профитиране", "събиране на точки пред въпросния", "мотиви" да се харесва някой (сякаш си поставяш за цел да получиш нещо), нужда от набавяне на "престиж" в съответната професионална среда, нужда от "лансиране" и подкрепа, справяне с "финансовото положение", "прагматичност", "пресметливост", други "подходи" ако не е само с цел задоволяване на сексуалната тръпка...

Жената ясно е написала още в самото начало, че е влюбена в човека. Каза че има сексуални влечения, но и че още харесва човека като цяло.

Това не е ли достатъчен мотив? Нима е необходимо нейното финансово положение да зависи от него? Или да го задоволява сексуално за да си "събере повече точки"? Да го задоволява сексуално за различни ползи и облаги? Защото е по-престижно?

Какво престижно виждаш в това да се спи с професора с цел лични материални или духовни изгоди? За теб това е престижно?! Мислиш си че после той ще казва на колегите си "ЕЙ, това младото момиче -- вземете го по проектите щото е много кадърно!" или нещо подобно?

Объркана ти е ценностната система, мадам. Това не е престижно, това е долно! На това е точно обратното на престижно!

И още...

Мислиш си че на 50 мъжете са увехнали старци, ли? Помисли отново. Освен ако не става въпрос за изпаднал интелектуалец, мога да те уверя, че на 50 на мъжете им става почти толкова често, колкото и на 25, с уговорката че се поддържат, живеят здравословно и т.н.

А ако залееш тези физески показатели (само 10-20% по-ниски от тези на млад жребец) с двойно по-големия житейски опит, нищо чудно и в твоя стомах да започнат да пърхат пеперуди, ако попаднеш на точния човек.

Само че с текущото си мислене, ако наистина се озовеш в такава ситуация, човекът просто ще те отмине като поредната кратуна, която си мисли че може да изглежда млада завинаги. Реално, веднъж след като ти се сбръчкат циците, единственото което може да те котира високо сред противоположния пол е съдържанието на кратуната.

Сега знам че ще се нахвърлиш върху мен с хапливи нападки, или ще се опиташ да изкараш нещата така, сякаш аз те нападам хапливо, но след като с мнението си се изживяваш като кучка, следва да получиш такова отношение.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 08:11



В отговор на:

Не, не е само за сексуалната тръпка, но честно казано не знам дали целта ми е сериозна връзка с него. Иска ми се да се оставя на течението и да видя какво ще се получи. Може пък да покаже някоя черта, която да ме отблъсне и да си останем само със секса. Или да не се стигне до секс изобщо.




Знаех си че ще се появят резервации в теб. Няма как да е иначе, след като възрастовата ви разлика е толкова голяма. Явно вече си си дала сметка до колко го обичаш. Щом обмисляш варианта той да те отблъсне и да не се стига до секс...:) Явно е било само увлечение.

И все пак, пърхат ли пеперуди още понякога, когато се сещаш за него?

PURE ENERGY

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 08:18



Драматизации по Шекспир... Охо! Ами той е класик... А класиката е вечна и има какво да се научи от нея. Някои я наричат клишета. Така си подхранват илюзията, че природните закони не важат за тях. Ако трябва всичко, което изписах в предишния постиг да се синтезира в няколко изречение това би прозвучало така: "Момичета, не си губете времето с дъртьовци!Начешете се, като ви е напряло и се е отворила възможност, но никога не спирайте да мислите с главата си. Не преотстъпвайте тази важна дейност на органа между краката. Не забравяйте още, че времето е вашият най-голям враг. Уважававайте го и запомнете, че никога няма да успеете да го надхитрите."
Петте лева можеш да си ги задържиш, импулсче. Моите съвети струват милиони.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: ellynora]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 08:22



Абе нека си легне, да се знае, че се сбъднала една нейна мечта. Това носи удовлетвореност и добро самочувствие.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 08:30



зарязах го направо в може би най-трудния момент на живота му

Точно това си направила. А че сте били никакви не е вярно, след като 4 години си му ходила на гости, па макар и в кабинета му, когато на теб ти кефне!

Освен това, мога да ти кажа че оргонната терапия се състои основно от голи приказки.

И още, не бива да се прибързва, а да се чака ситуацията гарантираща успех, и да се действа незабавно след като тя се удаде. А тя вече се удаде. Снощи човекът не е имал къде да се изкъпе (или поне така й е казал), и това означава че така се е открил, че в момента може да го центрова с директен нокаут в леглото!

Ама дали тя се е възползвала от тази ситуация?! Ако е пропуснала, вероятно човекът ще заметне още няколко пъти с кукичката, но може и да реши че "тука риба няма".

За всичко останало -- свързано с гнездата, майчинството, дома и сигурността -- съм напълно съгласен. Жена на 30 без деца е критичен момент.

А, между другото, защо пък професора да не й направи едно? Едва ли е материално несигурен, след като вече си има две от друга жена!

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.05.13 08:58



Няма. Но предпочитам драмата да е след, ако има такава.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 08:59



Хехе... Хората са много лицемерни понякога. И като почнат, особено някои жени да уверяват обществото в безкористнстта и невинността на любовта си. Света вода ненапита.
Установено е от науката, че женският мозък функционира прагматично и няма случайно харесване и увличане по мъж. То винаги е подплатено, къде осъзнато, къде не, с някакви користни подбуди, насочени към подобряване качеството и нивото на живот. Това е заложено във всяка самка. Чети литература по психология от изтъкнати специалисти. Не ставай за смях. Твоята тези за използвачката, извими ме, ама ... Все едно слушам някоя леличка от опашката на кварталната хлебарница...Намирисва на еснафство, провинциализъм и липса на познаваме на психологическите модели в човешките взаимоотношения.
Що се отнася до ценностната система, всеки има право да си има своя собствена и никой няма право да оценява на кого е сбъркана, на кого правилна. Намирам, че е израз на примитивизъм, хайде да го кажем по елегантно, на нетолерантност да смяташ само твоите ценности за правилни.
Никой няма нищо против мъжете на 50+. Никъде не съм написала нищо лошо за тях. Просто за една жена на 30 това си е баща и. А когато тя стане на 40 (и все още е добре запазена и жизнена) въпросният ще е на...Хайде сметнете и кажете тогава, че нямате нищо против да си легнете с някой плейбой на 65/70. Всъщност тези неща опират може ви и до (ф)кусс. Да оставим хората да се наслаждават на вкуса си!
Така или иначе смятам, че съм дала на момичето един ценен и полезен съвет, а не комсомолско потупване по рамото. Тя ако е умна ще се възползва.
Аз самата гоня вече 50-те...

Така, че знам доста неща за живота и любовта. Доста съм видяла и преживяла, така че имам какво да споделя с младите и то съвсем откровено и доброжелателно.

Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 09:06.



Тема О, Бейб,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.05.13 08:59



за някои от нещата писани тук, в реала "линчуват" - дори и само изречени.




Редактирано от Vitalite на 12.05.13 09:00.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.05.13 09:00



Аз за това нямам съмнения.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:04



Е, то твоите четива по принцип са доста комплексни, понеже не си даваш особено зор да разделяш мнението си на абзаци. Звучи като особено важна житейска лекция, но давай малко почивки на четящия, бе жена!

Иначе беше доста интересно. Могла си да бъдеш любовница на доцента, но си избрала да не навлизаш в сексуалния му живот, което е някак си достойно. От друга страна, излиза че през четирите години на вашата "връзка", той си е чукал жената, и накрая, след като тя умира, ти го наказваш за това че не те е охлабил поне веднъж за всичкото това време -- зарязвайки го като мръсно коте.

А може би, ако си бяхте направили една шведска тройка, жена му щеше да е жива; тя може да се е поболяла след като (евентуално) е разбрала каква сливка го посещава в кабинета му.

Спекула.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:08



Имаш особено ниско мнение за "дъртьовците", при условие че и ти си такава, и че до 5 години, живот и здраве, и ти ще удариш петдесетката!

Добре ли ще се почувстваш, ако някой говори за теб като за "стара чанта"?

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 09:09.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: ellynora]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:09



Може и да не е много, но пак е пропуск.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 09:14



Ужасно мръснишки звучи това което пишеш. Историята е човешка и трагична. Подобни коментари са срам и позор за автора им.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:35



Користолюбива си, това не е хубаво...

Знаех си че ще се опиташ да ми се присмееш. Не накърняваш достойнството ми. Не си мисли че си единствения човек, който може да чете сериозна литература. Като леличка от кварталния магазин се държиш ти. Еснаф не съм, бил съм по доста места и имам доста широк кръгозор. Но това, в случая няма значение.

За теб идеала е жената да шиба с камшик мъжа, който да си бачка кротко и да се радва на сексуалните ти "наградки".

За теб сексът е прагматичност, за мен е взаимно удовлетворение. Ти му се наслаждаваш като инструмент за лични облаги, заради евентуалния "профит", а не заради самия секс. Има много като теб.

И какво толкова знаеш за любовта?

Интересно ми е какво би казала за децата си...

П.С.: Правото ми да те оценя като личност, не можеш да отнемеш. Много здраве! Освен това, не знам какво означава комсомолско потупване по рамото, но така и не разбрах какъв е особено ценния житейски съвет, който даваш.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:39



Мръснишко, срамно и позорно е да търсиш лични облаги (под общото название "профит") предлагайки тялото си за секс. Всичко останало е само пълнеж.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 09:55



Абе защо ми се струва, че ти май нямаш образование и си от някое село...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 09:58



Да изясниха се нещата... Мъж, който няама какво да предложи и е трябвалао да го бията, за да изкарва пари...Комплексар, жив да го ожалиш......

Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 10:24.



Тема Опиранови [re: Vitalite]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 10:09



до малко смелост значи


Няма да те убият с камъни, какво толкова.

Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 10:19



Да бе как не се досетих, че си дърт мъж на 50 и кусур... Нормална жена не може да разсъждава така... Много скочи, че мъжът се оценява по това какво може да предложи на жената... Ти сигурно никога не си могъл да предложиш нещо значимо и от там този вой за използвачките и мрсъниците... Хаха!
И разбира се, че жена така няма да говори за чукане и тройки, когато става дума за душевни драми...
Жив и здрав да си Байчо.. Не се меси на женски разговори.Съжалявам, че са те шибали с камшика, за да те накарат да работиш...Щом си станал на толкова години и не си вдянал, че има роли в този живот и жената се грижи за дома, децата и семейното огнище, а мъжът за прехраната и комфорта на това семейство, отчайваща работа си. Аз такива като тебе просто ги пращам у лево... Слава Богу има достатъчно читави и свестни, добродетелни и успели мъже по света...
На тебе ти препоръчвам повечко да четеш... От безмислено развяване насам натам, полза няма.. (бил си в Гърция, бил си в Турция, помотал си се, какво толкова си видял...! Обърни се към Бога, към старите учения и мъдрост, например към Ведите. Може нещо и да ти просветне на стари години... Никога не е късно..." и в най- последния миг
може да има събуждане" е казал един велик български мислител, наш съвременник. Дано успееш поне да се докоснеш до тази мъдрост...
ПП И много добре разбираш какво съветвам момичето. Иначе нямаше така да рипнеш като ужилена коза... Съветвам я да си намери някой подходящ на годините и мъж за семейство, деца и пълноценна връзка, а любовните трепети към старчето да не ги взема толкова навътре...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 10:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 10:36.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 10:27



На мен ми се струва, че си получила образованието си в едно от най-престижните учебни заведения, имаш високи цели, и идваш от столицата -- като мен.

Но аз не съм ксенофоб, нито съдя за хората по тяхното образование. Не съм толкова повърхностен.

И все пак, ако се гордееш че на почти 50 разсъждаваш като 25-годишна, това си е твой личен проблем.

Пак те питам, какво би казала за децата си?

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 10:27.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.05.13 10:34



Една молба .. Не обобщавай. Категорично се разграничавам от жени, които започват с "дърт мъж - Байчо" и завършват с Господ, стари завети и веди. Подобни "женски разговори", меко казано, ме плашат. Благодаря предварително ..
Разбира се, ако пожелаеш да уважиш молбата на една ненормална жена.







Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 10:39



От какво те е страх?



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 10:46



Много ти благодаря, че оценяваш мисленето ми като на 50 и кусур "дърт мъж", но всъщност на доста по-малко и по този начин само ми правиш комплимент.

Мен вкъщи ме мотивираха да работя с награди, камшик съм ял само когато съм правил глупости.

В Гърция и Турция е скучно. В Рим е по-интересно, макар че има далеч по-примамливи местенца.

Съветваш ме да се обърна към Бога, сякаш ти водиш всеки ден интересни дискусии с Него. Той твой личен приятел ли е? Да не би да си богоизбрана?

И защо си мислиш, че точно ти можеш да ми донесеш надежда?

П.С.: И още...

Такива като теб пращат "у лево" имайки впредвид "у десно", и после се чудят защо хората не ги вземат на сериозно. Ти сериозно ли говориш, или само спрягаш глагола "безмислено развябабе"?

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 10:56.



Тема И ти синови [re: KiroGermaneca]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.05.13 10:46



прав.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 10:51



Плашиш я с крайно неточните си възгледи, които граничат (а защо не и застъпват) с фанатизъм.

PURE ENERGY


Тема Б@синови [re: coleen]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 10:58



колко време имаш за губене....



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:00



Надежда? Аз просто искам да ти посоча още едно парче свят, който да опознаеш, за да разбираш живота по-добре и да не гледаш само от своята камбанария. Да разбереш, че нещата имат много измерения и различни ъгли, от които можем да ги гледаме. Да разбереш, че ако за тебе едно нещо е добро, за друг е лошо и обратно.
В случая обаче става дума за момичето, което се влюбва в преподавател. Не за теб. Въпреки, че аз виждам и твоите проблеми, твоите терзания и съмнения за това и онова...Ако имаш нужда от съвет за някаква конкретна житейска ситуация пиши ми на бележка. Нужни са дата, място и час на раждане. Хубаво е да има и име. Истинското, разбира се. Поздрави.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:01



Моля? Ти какъв се явяваш? ПР на възгледи?

Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 11:04.



Тема Отде да го знаеш,нови [re: MarlenaSS]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 11:06



може да е купувач


Аз когато купувам - оглеждам стоката

Кучкоразводач...

Тема Re: Б@синови [re: KiroGermaneca]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:06



Интересно му е на човека. С мен винаги е интересно и вълнуващо...





Тема Препоръчвамнови [re: MarlenaSS]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 11:07



ти Роксана, имате много допирни точки. Тъкмо шанс да надникнеш безплатно в бъдещето си



Кучкоразводач...

Тема Re: Препоръчвамнови [re: KiroGermaneca]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:11



Благодаря. Справям се сама и без помощ от Роксанка... Тя на астроложка ли се е преквалифицирала...Явно е решила проблема как да се ожени на Запад и да избяга от софийския смогг... Леле колко време изтече оттогава...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.05.13 11:13



Шегуваш се ?!? Това срещу кой-колко-даде или има ценоразпис ?





Тема Re: Отде да го знаеш,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:14



А ОК... Нека си оглежда човекът...Виртуално малко риски... Може да му пробутат фейк...





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:19



Безплатно, разбира се. ИСТИНСКИТЕ СА БЕЗ ПАРИ. Ако те интересува мога да ви надникна в съвместимостта.... ПОНЕЖЕ РАЗБРАХ, ЧЕ ИСКАЛ ДА ТЕ КУПУВА...

. Приеми, че днес му върви по особен начин.



Тема Харесва те,нови [re: lilleskutt]  
Автор ZENOLA (благородна)
Публикувано12.05.13 11:24



но ти го показва по този начин - разказва ти това-онова, неутраулно както и твоя мейл, защото не знае точно какво искаш!!!
Пиши му пак и го покани да се видите под предлог за някакви допълнителни материали, както някой спомена по-горе, или нещо подобно и ако приеме вече на срещата може да му покажеш тактично, че го харесваш и да попиташ обвързан ли е и т.н.

Ще пренаредя матрицата!


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.05.13 11:37



Това за купуването и то ли свише дойде ?! .. щото аз не прочетох такова нещо.
Странно смесваш женски прагматизъм, природни закони във вид на часовници и психология с предсказания, Господ, мъдрост свише и веди. Като добавим и звученето, с уклон към светата инквизиция .. За теб не знам, но аз нейде тук бих спряла .. поне от уважение към авторката и темата (майната му ... на останалите списващите и абсурдността).





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор free styler (GM)
Публикувано12.05.13 11:39



Каквото и да се говори, нашето истинско женско оръжие е нашата младост, красота. Това привлича истинските мъже. Ако един мъж го привличаш с кариера, положение, пари, полза - това не е мъж а путко маринкин, с извинение. Такъв не ти трябва.

Извадих само това, макар че си казала доста верни според мен неща като цяло. И насоките ти са напълно правилни. както и за сбъднатата мечта и удовлетвореността и доброто самочувствие.
В крайна сметка, за добър живот ти трябва и добър план как да го изживееш - хората не го разбират това - мислят, че е някак си нагласено....е кво лошо има в нагласеното по най-добрия начин? отказ от щастие ли?


всъщност не съм съгласен само с две неща - това, че няма време и това, че няма време и търсене за романтика. живота може да е забързан, но човек сам избира на коя точно въртележка да се върти и кога да слезе:)
и още нещо...хората са еволюирали и добре поддържаните индивиди са секси вече до по-късна възраст:)



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 11:44



Понеже питаше, реших да ти обесня от какво се плаши.

Междувпрочем, скъпа нравоучителко, специален поздрав за теб:



Ти, като една особено четяща и религиозна дама, би могла да си прочетеш текста към песента в описанието. Всичко това е за теб!

PURE ENERGY

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор free styler (GM)
Публикувано12.05.13 11:44



Установено е от науката, че женският мозък функционира прагматично и няма случайно харесване и увличане по мъж. То винаги е подплатено, къде осъзнато, къде не, с някакви користни подбуди, насочени към подобряване качеството и нивото на живот. Това е заложено във всяка самка. Чети литература по психология от изтъкнати специалисти. Не ставай за смях.

- съгласен съм, освен ако не става въпрос за секс за една нощ.
обаче не намирам корист в желание за подобряване качеството и нивото на живот. корист може да има в начините на постигането му, но самото желание е съвсем естествено:)



Тема Re: Б@синови [re: KiroGermaneca]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 11:46



Ами, чак изгубено време - не, по-скоро ми е забавно театралното представление.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор free styler (GM)
Публикувано12.05.13 11:47



стига си говорил/ла глупости - момичето е било младо и неориентирано - най-нормалното нещо на света. освен това е била достатъчно чувствителна и объркана, дори и е останало чувство на вина, каквото категорично няма защо да има.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 11:54



Не благодаря.

Както вече не просто ти показах, а даже доказах, няма кой знае какви парчета от света да ми показваш. Нито си минала 95% от пистите по българските ски-курорти, нито си карала джет в продължение на цял час; предполагам че и половин час изгрев не си виждала... Колко е солен океана. Делфин не си пипала с голи ръце, освен може би питомните във Варна.

А датата, мястото и часа ще ги получиш през крив макарон. И все пак, дори и да се добереш до тях, какво толкова ще ми помогнеш, като ги знаеш тези неща?

Иначе, да, темата е на влюбената студентка. Недей да й размътваш съзнанието, че бил "дъртьо" и т.н., остави момичето да си изживее любовта. Не всички са користолюбиви застаряващи жени като теб.



PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 12:43.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:56



Благодаря, момчето ми...Но ГЕМА не ми дава да видя поздрава ти...ТУк нещата с авторските права са малко тегави...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:57



И не бъркай религията с Бог и универсалното Познание... Това са две съвсем различни неща...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 11:59



Госпожа, моля ви -- не така! Без майни, ако обичате!

А авторката на темата -- момиче, не знаеш какво изпускаш! Сега е момента да дърпаш ръчката на парашута! Никой не е казал че трябва да му раждаш деца, но определено има какво да си дадете един на друг.

Няма нищо абсурдно в това, добре поддържан 50 годишен професор да излиза с 30 годишна студентка от чужбина.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор free styler (GM)
Публикувано12.05.13 12:01



леле ти направо избиваш рибата:)))
каква любов бре, момичето от темата казва, че има сексуално привличане, фантазии с този мъж и не иска да разсъждава за бъдеще /то е странно чувство на хем иска, хем не иска, разум и сърце /по-скоро друг орган:)))/
а че е възрастен за нея за сериозна връзка - така е - само ще и изгуби времето ако започнат дълга връзка - егати лицемерните разсъждения имаш



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: free styler]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 12:02



Качеството и нивото на живот са нужни, за да се осигуят оптимални условия за отглеждането на потомството и продължаването на вида. Това е въпрос на ЗИВОТ И СМЪРТ за някои видове. Дори при птиците е така. В много случаи мъжкият строи гнездото, а женската обикаля и което си хареса там снасяяйца и мъти... Какво сега.. Тя използвачка ли е? Не. Това е инстинкт. При хората е по същия начин, но онези, които не са успели да свият прилични гнезда са се сетили да изкривят ценностите в своя полза и да набедят разумната самка в користолюбие и използвачество...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: free styler]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 12:11



Няма време...Исках да кажа, че времето днес тече много бързо. Много по-бързо, отколкото преди 100 и даже преди 50 години.
Хората имат капацитет да живеят и да изглеждат добре и красиви много повече време, отколкото успяват(особено в България). Това е въпрос не само на пари, както си мислят мнозина, а преди всичко на култура и на знание. Колкото по-разумен, сдържан и дисциплиниран стил на живот избере някой, толкова по- големи са шансовете му да запази добрата си физическа форма по-продължително време. Това особено важи за мъжете, които не са така зависими от хормоните и тяхната цикличност. Разбира се на всеки от нас не е дадено еднакво. Някои идват с по-голям потенциал за дълголетие и добро здраве, други с по-скромен. Това е като горивото, с което зареждаме колата. Зависи как го изразходваме според как, колко и къде караме. Неразумните на пътя имат по малък шанс да стигнат далече.

Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 12:32.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор free styler (GM)
Публикувано12.05.13 12:13



съгласен съм:)
съгласен съм също, че подсъзнателните търсения дават насока на чувствата, които помагат за бързото минаване на съзнателно ниво и предприемане на съответните действия. сухо, но вярно:) природа. закони. това не разваля качеството на чувствата...ни най-малко, даже мисля, че ги подобряват:)



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: free styler]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 12:17



Умно! Браво на теб!

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор free styler (GM)
Публикувано12.05.13 12:19



не е така - времето не тече по-бързо, времето си тече еднакво, просто сега можеш да направиш повече неща за същото време...което в твоя смисъл означава, че има дори повече време от преди. по-наситен живот искам да кажа.
много по-хубаво е сега.
за неразумните на пътя и шанса е самата истина. на думи далеч по-лесна, отколкото на дела:)))



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 12:19



Лельо, мисля да спра да ти отговарям, че имам работа. Оправете си ГЕМА-та, или си спестете пари за оригинална музика, иначе интересите ви доста се ограничават.

П.С.: И как е живота в Германия? В кой град живееш?

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 12:33.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 12:23



Мислиш се за богоизбрана, кофти ми е за теб. Това са едни от най-твърдоглавите и със затворено мислене хора. Много здраве да ти дават и религията ти, и Бога ти и универсалното ти Познание!

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: free styler]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 12:24



Хайде прочети заглавието на темата, в която пишеш, и после ме потърси отново, ОК?

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: free styler]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 12:27



Е много се радвам, че най сетне се намери някой, който разбира за какво става дума. Ще се радвам също да съм била от полза на авторката на темата.


А сега отивам да сготвя вкусен обяд на семейството и да празнувам Деня на майката. Muttertag heute!



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 12:29



Изясниха ли ти се? Радвам се. Понеже положих огромни усилия, и мисля да си взема вече почивка.

Не знам как ти хрумна че са ме биели за да изкарвам пари. Понякога на човек му хрумват странни неща в главицата.

Комплексар, жив да го ожалиш......

Аз те помолих да кажеш нещо за синовете си, ти ми говориш за комплексари. Интересни асоциации правиш.

Добре, да оставим децата.

Кажи нещо за мъжа си. Похвали се в каква голяма къща живеете, как имате две бели кучета в двора и котка. Сподели своята семейна идилия.

Иначе няма с какво да ме "зарибиш" по своето мислене.

П.С.: Ако вярваш в задгробния живот, трябва да си на ръба на пълното отчаяние.

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 12:30.



Тема Оххххххх,нови [re: MarlenaSS]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.05.13 14:48



като започнете да се вживявате и менторствате за чужда сметка и направо ми става гот!


Марлене, ти си права принципно, аз го признах, пък и въобще на тема да пофлиртуваме с чичковци - нямам никаква нужда от разяснение, симпатизирам ти изцяло - но, но..накъде зави с постинга си - направо ме изненада.
Оставете хората да живеят живота си както намират за добре без да им вменявате тъпизми от сорта, че мъжете нямали желание и време за флирт и закачка, че скандинавците не били сексуално активни..хаха, че жената, ако не роди - начи е житейски и социално неуспяла, че животът свършва на 35 и прочее заключения.
Пардон отново, но такива генерализации са голяма хуйня, пък нека струват и милиарди.



Тема Re: ВЕДНАГА МУ ПРЕДЛОЖИ...нови [re: coleen]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано12.05.13 23:11



Той се беше прибрал и изкъпал вече за съжаление.

Нямало душ в страната, в която бил в командировка, у тях си има, инъче щях да го поканя.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от lilleskutt на 12.05.13 23:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от lilleskutt на 12.05.13 23:22.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано12.05.13 23:16



Пърхат, пърхат. И като му чета мейлите и като си го представям и си фантазирам...





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 01:53





И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 01:56



Иначе, да, темата е на влюбената студентка. Недей да й размътваш съзнанието, че бил "дъртьо" и т.н., остави момичето да си изживее любовта. Не всички са користолюбиви застаряващи жени като теб.

+1

И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 01:59



Реално, веднъж след като ти се сбръчкат циците, единственото което може да те котира високо сред противоположния пол е съдържанието на кратуната.





И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:06



по-добре си запази за себе си егоистичния си опит, че докато се хвалиш с него така хубаво се излагаш...
опорочи една иначе хубава тема
да, хората се влюбват и го правят без да имат каквато и да било изгода от това, защото всъщност те не го правят, а любовта се случва

тъжно е, че е възможно на 50-годишна жена така и да не й се е случвало

извинявай, но какво имаш там, отляво? ...

И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:07





И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:12





аз пък да ти кажа, че от прекалено четене на психология (явно с цел да знаеш как да изманипулираш някой мъж) си се чалнала и си отишла в другата крайност - смяташ, че можеш да си обясниш всеки и всичко, слагаш им етикетите и хоп - готово - те са такива и онакива, пък ти си просто велика!
и какво се случва - слепец да се опитва да отвори очите на виждащ?

И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:13







И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:17



Мислиш се за богоизбрана, кофти ми е за теб. Това са едни от най-твърдоглавите и със затворено мислене хора.

+1



И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:19




бе ти си луда за връзванеее

И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:20







И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:31




твоя мозък явно от птичи по-нагоре не се е развил...

за тва толкова кудкудякане му хвърли в тая тема

а дали си чувала за птици, които са партньори за цял живот и умре ли едната, умира и другата? ти как мислиш, дали след умирането на партньора й не е по-нормален инстинкт да си намери друг (пък той може и още по-хубави гнезда да вие! ), вместо да ляга да мре, а? брееей, ма ти си била най-умната и най-хитрата, ма дали пък не си някоя сврака (затънала и с двата крака)




И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор пТичка ()
Публикувано13.05.13 02:32



пфффф, че ти и семейство ли имаш



горките...

И мразя се, когато се страхувам.
Когато бият някой без вина...


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано13.05.13 07:25



Правиш аналогия между хората и някакви птички, чиито вид даже не познаваш, и си мислиш че всичко в живота тече по същия начин, защото това те успокоява, че като си жена, си в по-изгодното положение (както при твоите птички, женските на които само обикалят насам-натам, и в един момент снасят яйцата си в най-удобното за тях гнездо).

В реалния свят -- който ти така упорито си се заблуждаваш че познаваш отлично -- при повечето видове птици гнездото се строи основно от женската (макар че мъжкия помага); изключение правят само някои полигамни видове при които мъжкия поема тази работа.

Така че, това което казваш, е просто невярно; да не кажа, че граничи със сексизъм.

Въоръжи се с факти, преди да се опитваш да участваш в сериозна дискусия -- да се разчита само на плодовете на въображението не е достатъчно.

Стереотипното ти мислене е ограничено от собствените ти предубеждения -- за самците, за Бог... изобщо, за универсалната Истина, която проповядваш.

Сега, за да ти отвърна със същото...

Това, че при някои безгръбначни самецът опложда самката като й разпаря корема с оная си работа, означава ли че и при хората е така? Ти безгръбначно ли си?

О, да, извинявай... Забравих, че се вживяваш в летящо, някакво... Кое ти харесва повече като определение -- кокошка, патица, гъска...?

Хапливите определения настрана... Аз пък, мога да ти дам за пример вълците, при които връзките са моногамни за цял живот, освен ако мъжкия не умре пръв (рядко явление). Това означава ли, че ако си въобразявам, че това е "универсалната Познание" за целия животински свят (който според теб включва и хората), то това ми дава право да се държа с теб като с вълчица?

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 13.05.13 09:37.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано13.05.13 09:54



В отговор на:

Да бе как не се досетих, че си дърт мъж на 50 и кусур... Нормална жена не може да разсъждава така... Много скочи, че мъжът се оценява по това какво може да предложи на жената... Ти сигурно никога не си могъл да предложиш нещо значимо и от там този вой за използвачките и мрсъниците... Хаха!
И разбира се, че жена така няма да говори за чукане и тройки, когато става дума за душевни драми...
Жив и здрав да си Байчо.. Не се меси на женски разговори.Съжалявам, че са те шибали с камшика, за да те накарат да работиш...Щом си станал на толкова години и не си вдянал, че има роли в този живот и жената се грижи за дома, децата и семейното огнище, а мъжът за прехраната и комфорта на това семейство, отчайваща работа си. Аз такива като тебе просто ги пращам у лево... Слава Богу има достатъчно читави и свестни, добродетелни и успели мъже по света...
На тебе ти препоръчвам повечко да четеш... От безмислено развяване насам натам, полза няма.. (бил си в Гърция, бил си в Турция, помотал си се, какво толкова си видял...! Обърни се към Бога, към старите учения и мъдрост, например към Ведите. Може нещо и да ти просветне на стари години... Никога не е късно..." и в най- последния миг
може да има събуждане" е казал един велик български мислител, наш съвременник. Дано успееш поне да се докоснеш до тази мъдрост...
ПП И много добре разбираш какво съветвам момичето. Иначе нямаше така да рипнеш като ужилена коза... Съветвам я да си намери някой подходящ на годините и мъж за семейство, деца и пълноценна връзка, а любовните трепети към старчето да не ги взема толкова навътре...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 10:29.</EM></FONT></P>




Това, червеното, част от съветите ти, които струват милиони ли е, мисис?

PURE ENERGY

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Monica123]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано13.05.13 14:09



От онова, което съм написала, става ясно дали бих или не бих. Някои сме смели, знаеш.





Тема И стенови [re: BambiBambina]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 00:10



дърти - че и с таргет към 50така, знаем



Кучкоразводач...

Тема Отличенб постинг!нови [re: пТичка]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 00:40



Описа със замах 99% от женичките тука



Кучкоразводач...

Тема Мислянови [re: coleen]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 00:42



не все още не схващаш Марлениното верую: "Ако мине".

Кучкоразводач...


Тема Добра логика,нови [re: MarlenaSS]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 00:45



кукувицата - връх в еволюцията


Но какво пък - излиза че идеалната жена е добре платената проститутка. В литературата имаше едно подобно животно, наречено Амбър ако не греша... (Саксън, на помооощ!)

Кучкоразводач...

Тема Не с тая женска злоба де!нови [re: пТичка]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 00:47



Може да е алтернпфлеге някъде



Кучкоразводач...

Тема А не!нови [re: пТичка]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 00:48



Никво мрене! Ами ако има хубава сестра?



Кучкоразводач...

Тема Re: Добра логика,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.13 01:46



Какво ти е, бре, човек? Искаш да те спасявам от разни жени ли?



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Опитвамнови [re: saksun]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 02:02



да намеря съюзник срещу нечисти нрави - а ти си идеалния (идеалистка)



Кучкоразводач...

Тема Re: Опитвамнови [re: KiroGermaneca]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.13 02:03



Напълно съм съгласна.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Макарнови [re: saksun]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 02:09



че може да е валидно и "клин клин избива" - щом си съгласна ...



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: BambiBambina]  
Автор OSagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано14.05.13 02:18



Ако киро е перверзник, то аз съм? ...

--

::

Тема Какво Стана с Професоранови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано14.05.13 06:51



Нов е-майл? Консултация? Семинар?

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано14.05.13 07:48



Аз ще те посъветвам да се насочиш към някой момък, не за друго, не защото дискриминирам наближаващия пенсионна възраст и копнеещ за млада плът лекционер, а защото е ужасен и отчаян вопъл жена да се сваля на мъж. Но ако си много закъсала - пиши, предлагай се, покани го, изведи го, плати му вечерята, напои го, нахрани го, наеби го - всеки има право да си одреже парче от тортата. Дори да е желирана. Нали така! Успех и отличен!



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано14.05.13 07:56



Подходът му е любезно отебателен, ако не разбираш, с наченки на професионализъм.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Obstinacy]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано14.05.13 08:02



'отреже'. Пише се 'отреже'.

Subdominans.


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Lincecum]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано14.05.13 08:05



За щастие, мир и любов, добре че пиша код, иначе щях да ти отговоря по същество.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Obstinacy]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано14.05.13 08:07



Не държа да ми отговаряш. Просто ти поправям грешката с червен химикал.

Subdominans.


Тема ахахаханови [re: Obstinacy]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано14.05.13 08:41



" а защото е ужасен и отчаян вопъл жена да се сваля на мъж"
споко, по ония ширини е нормално - а на теб че ти се налага е отделен въпрос



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор moreol ()
Публикувано19.05.13 10:11





запиши се на друг курс при него, иди на изпита без да знаеш почти нищо... ако имаш 6 работата е ясна

Сериозно, всеки 55 годишен мъж би треснал нещо 30 годишно, което що годе става. Що не се ориентираш към някой по-млад асистент...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.