Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 10:19



Да бе как не се досетих, че си дърт мъж на 50 и кусур... Нормална жена не може да разсъждава така... Много скочи, че мъжът се оценява по това какво може да предложи на жената... Ти сигурно никога не си могъл да предложиш нещо значимо и от там този вой за използвачките и мрсъниците... Хаха!
И разбира се, че жена така няма да говори за чукане и тройки, когато става дума за душевни драми...
Жив и здрав да си Байчо.. Не се меси на женски разговори.Съжалявам, че са те шибали с камшика, за да те накарат да работиш...Щом си станал на толкова години и не си вдянал, че има роли в този живот и жената се грижи за дома, децата и семейното огнище, а мъжът за прехраната и комфорта на това семейство, отчайваща работа си. Аз такива като тебе просто ги пращам у лево... Слава Богу има достатъчно читави и свестни, добродетелни и успели мъже по света...
На тебе ти препоръчвам повечко да четеш... От безмислено развяване насам натам, полза няма.. (бил си в Гърция, бил си в Турция, помотал си се, какво толкова си видял...! Обърни се към Бога, към старите учения и мъдрост, например към Ведите. Може нещо и да ти просветне на стари години... Никога не е късно..." и в най- последния миг
може да има събуждане" е казал един велик български мислител, наш съвременник. Дано успееш поне да се докоснеш до тази мъдрост...
ПП И много добре разбираш какво съветвам момичето. Иначе нямаше така да рипнеш като ужилена коза... Съветвам я да си намери някой подходящ на годините и мъж за семейство, деца и пълноценна връзка, а любовните трепети към старчето да не ги взема толкова навътре...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 10:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 10:36.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 10:27



На мен ми се струва, че си получила образованието си в едно от най-престижните учебни заведения, имаш високи цели, и идваш от столицата -- като мен.

Но аз не съм ксенофоб, нито съдя за хората по тяхното образование. Не съм толкова повърхностен.

И все пак, ако се гордееш че на почти 50 разсъждаваш като 25-годишна, това си е твой личен проблем.

Пак те питам, какво би казала за децата си?

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 10:27.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.05.13 10:34



Една молба .. Не обобщавай. Категорично се разграничавам от жени, които започват с "дърт мъж - Байчо" и завършват с Господ, стари завети и веди. Подобни "женски разговори", меко казано, ме плашат. Благодаря предварително ..
Разбира се, ако пожелаеш да уважиш молбата на една ненормална жена.







Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 10:39



От какво те е страх?



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 10:46



Много ти благодаря, че оценяваш мисленето ми като на 50 и кусур "дърт мъж", но всъщност на доста по-малко и по този начин само ми правиш комплимент.

Мен вкъщи ме мотивираха да работя с награди, камшик съм ял само когато съм правил глупости.

В Гърция и Турция е скучно. В Рим е по-интересно, макар че има далеч по-примамливи местенца.

Съветваш ме да се обърна към Бога, сякаш ти водиш всеки ден интересни дискусии с Него. Той твой личен приятел ли е? Да не би да си богоизбрана?

И защо си мислиш, че точно ти можеш да ми донесеш надежда?

П.С.: И още...

Такива като теб пращат "у лево" имайки впредвид "у десно", и после се чудят защо хората не ги вземат на сериозно. Ти сериозно ли говориш, или само спрягаш глагола "безмислено развябабе"?

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 10:56.



Тема И ти синови [re: KiroGermaneca]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.05.13 10:46



прав.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 10:51



Плашиш я с крайно неточните си възгледи, които граничат (а защо не и застъпват) с фанатизъм.

PURE ENERGY


Тема Б@синови [re: coleen]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 10:58



колко време имаш за губене....



Кучкоразводач...

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:00



Надежда? Аз просто искам да ти посоча още едно парче свят, който да опознаеш, за да разбираш живота по-добре и да не гледаш само от своята камбанария. Да разбереш, че нещата имат много измерения и различни ъгли, от които можем да ги гледаме. Да разбереш, че ако за тебе едно нещо е добро, за друг е лошо и обратно.
В случая обаче става дума за момичето, което се влюбва в преподавател. Не за теб. Въпреки, че аз виждам и твоите проблеми, твоите терзания и съмнения за това и онова...Ако имаш нужда от съвет за някаква конкретна житейска ситуация пиши ми на бележка. Нужни са дата, място и час на раждане. Хубаво е да има и име. Истинското, разбира се. Поздрави.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 11:01



Моля? Ти какъв се явяваш? ПР на възгледи?

Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 11:04.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.