Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Gomorrah]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.05.13 09:00



Аз за това нямам съмнения.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:04



Е, то твоите четива по принцип са доста комплексни, понеже не си даваш особено зор да разделяш мнението си на абзаци. Звучи като особено важна житейска лекция, но давай малко почивки на четящия, бе жена!

Иначе беше доста интересно. Могла си да бъдеш любовница на доцента, но си избрала да не навлизаш в сексуалния му живот, което е някак си достойно. От друга страна, излиза че през четирите години на вашата "връзка", той си е чукал жената, и накрая, след като тя умира, ти го наказваш за това че не те е охлабил поне веднъж за всичкото това време -- зарязвайки го като мръсно коте.

А може би, ако си бяхте направили една шведска тройка, жена му щеше да е жива; тя може да се е поболяла след като (евентуално) е разбрала каква сливка го посещава в кабинета му.

Спекула.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:08



Имаш особено ниско мнение за "дъртьовците", при условие че и ти си такава, и че до 5 години, живот и здраве, и ти ще удариш петдесетката!

Добре ли ще се почувстваш, ако някой говори за теб като за "стара чанта"?

PURE ENERGY

Редактирано от coleen на 12.05.13 09:09.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: ellynora]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:09



Може и да не е много, но пак е пропуск.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 09:14



Ужасно мръснишки звучи това което пишеш. Историята е човешка и трагична. Подобни коментари са срам и позор за автора им.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:35



Користолюбива си, това не е хубаво...

Знаех си че ще се опиташ да ми се присмееш. Не накърняваш достойнството ми. Не си мисли че си единствения човек, който може да чете сериозна литература. Като леличка от кварталния магазин се държиш ти. Еснаф не съм, бил съм по доста места и имам доста широк кръгозор. Но това, в случая няма значение.

За теб идеала е жената да шиба с камшик мъжа, който да си бачка кротко и да се радва на сексуалните ти "наградки".

За теб сексът е прагматичност, за мен е взаимно удовлетворение. Ти му се наслаждаваш като инструмент за лични облаги, заради евентуалния "профит", а не заради самия секс. Има много като теб.

И какво толкова знаеш за любовта?

Интересно ми е какво би казала за децата си...

П.С.: Правото ми да те оценя като личност, не можеш да отнемеш. Много здраве! Освен това, не знам какво означава комсомолско потупване по рамото, но така и не разбрах какъв е особено ценния житейски съвет, който даваш.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: MarlenaSS]  
Автор coleen ()
Публикувано12.05.13 09:39



Мръснишко, срамно и позорно е да търсиш лични облаги (под общото название "профит") предлагайки тялото си за секс. Всичко останало е само пълнеж.

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 09:55



Абе защо ми се струва, че ти май нямаш образование и си от някое село...



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано12.05.13 09:58



Да изясниха се нещата... Мъж, който няама какво да предложи и е трябвалао да го бията, за да изкарва пари...Комплексар, жив да го ожалиш......

Редактирано от MarlenaSS на 12.05.13 10:24.



Тема Опиранови [re: Vitalite]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано12.05.13 10:09



до малко смелост значи


Няма да те убият с камъни, какво толкова.

Кучкоразводач...


Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.