Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 07:52



Учтиво - да
Неутрално - не
Без флирт - не

PURE ENERGY


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Zaibne]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 07:55



И-Д-Е-А-Л-Е Н подход



PURE ENERGY

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Casper.]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 07:56



Въпроса сега е дали тя го харесва достатъчно.



PURE ENERGY

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: ViktorKrummm]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.05.13 09:54



Какви увъртания? Аз директно казвам "Искам да правим секс.", ако искам, де.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.05.13 13:25



Е, вече не ти вярвам, че си Телец.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: paзбиpaм]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.05.13 13:54



Това е лечението за флиртаджийската ми природа.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.05.13 14:03



Тук вече ще трябва да ми се обяснява - как така директното признание лекува флиртаджийство?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.05.13 14:10



Рано е за флирт на 2и мейл след вежливи, двустранни, академични благодарности - стои неестествено. Питай го за работата му, пояс купил ли си е, нещо за времето, за дъжда, за това каки настроения ти носи, как ти мирише на озонслед дъжд, всъщност колко е лежерно или готино да шляпаш бос в локвите (шегувам се)..общи приказки, просто да се разговорите, лека - полека. После - следващият път - можеш да питаш за това кога ще се прибере, докога ще бъде курса, накъде ще поема след това, малко да скъсиш дистанцията. И според тона на разговора ще си прецениш кога и дали е уместно да се видите - ако той не те е поканил, разбира се. Но поддържай диалога. Не настоявай много, дай му време, не го засипвай с мейли. През ден, през два, ако се получат нещата, той, ако е заинтригуван - ще си проличи и комуникацията от самосебе си ще тръгне..ако ли не..ами..здраве да е. Поне знаеш, че си опитала. В крайна сметка не всичко зависи от нас, колкото и да ни се иска някой път нещо да се случи.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: Zaibne]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.05.13 14:13



Ахам, аз също нещо такова имам наум към по - големите.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано11.05.13 15:29





Да, бях си подвила опашката наистина, но събрах кураж и му писах мейл. Той ми отговори, обяснява за работата си и общи неща за страната, в която е бил. Аз го бях питала дали може да ми препоръча някой курс, казах му кои съм учила до сега. И той пише:

“Разбира се, че има курсове, които да ти пасват. Можем да говорим за това когато ти пасва. Зависи какво точно си учила по-рано, колко сигурна се чувстваш и т.н. Кажи когато имаш желание за това, тогава ще дискутираме."




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.