Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 04.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: impulce]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 18:29



Ми то и аз нямам опит с по-възрастни...само странични наблюдения и предположения.

Честно да ти кажа...имам голямо уважение към по-старите хора. Слагал ми се мъж 50+...но мен все ме избива на.....все едно, че ми е баща. Но зависи де....той и Джони Деп не е първа младост...но ако ми падне...сега проблем ли да правя за едни 20-ет годинки.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: BambiBambina]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано10.05.13 18:40



Ти би ли?
Ама честно:)





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: pravil_nick]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 20:58



Какво иска според теб?
Не знам, това последното изречение, че мога да се запиша на друг курс по този предмет, сякаш маркира, че отношенията ни може да са само на ниво преподавател-студент. Така го тълкувам...



Какво имаш предвид с това да я ползвам или да скачам?

Редактирано от lilleskutt на 10.05.13 23:01.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: coleen]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 21:05



Да, наистина не съм сигурна как да тълкувам мейла му, струва ми се, че ме "реже" учтиво, особено с тоя коментар за курса.
Защо смяташ, че може да се влюби?


Не знам, аз не усещам интерес в мейла му. Макар, че аз съм свикнала мъжете да ме свалят и може би по тая причина един такъв неутрален отговор го тълкувам като липса на интерес и отсвирване...

Редактирано от lilleskutt на 10.05.13 21:16.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 21:07



Още не съм му отговорила. Някой да има идея какво да му пиша?

Учтиво, но неутрално, без флирт или?





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 21:10



Е как без флирт.

Излагаш се....естествено, че трябва да се заиграеш. Чакай да видя, какво ти е писал той и ще се опитам да предложа нещо.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.05.13 21:45



Тъй...с неговите камъни по неговата глава. Защо не пробваш нещо от сорта: "Не, удоволствието да ви имам, като преподавател беше изцяло мое. След, което пиши нещо по темата, която е отворил за командировката. Прояви интерес, но не натрапчив. Опитай се вкараш фрази като, желая ви..., възбудихте интерес..... Накрая вмъкни, че си отворена за нови знания...

...питай го, дали може да ти предложи някакъв подходящ курс, от който ще останеш доволна....и тем подобни али-бали.



Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано10.05.13 22:08



Единствения начин да се пребориш с едно изкушение е да му се отдадеш

Кой 50 годишен изпуска такова приключение и няма значение дали е обвързан - просто миг емоция

Мисля в движение

Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.05.13 22:09



Единственото, което иска и дава да разбере ... към момента, е да общува. "Ползвай" го. Общувай. Това имам предвид. Никакви игрички, надприказваници, али-бали няма да сработят. Това е достатъчно умел и ... бе, мъж, който в едно изречение слага "да те имам" и едновременно дистанциран, любезен и диалогичен (оставил е отворен разговора с "ако искаш"), за да бъде впечатлен с влизане в "тона" му. Виждал е много ... хеле влюбени студентки.


И зАеби очакванията (те са летвата за скачане). Натоварила си го с твърде много .. за да пуснеш тема. Бъди си натуре и радост ... ако искаш.





Тема Re: влюбена в преподавателнови [re: lilleskutt]  
Автор coleen ()
Публикувано11.05.13 07:49



В момента си подвиваш опашката и се опитваш да си обереш крушите.

Изобщо не те реже с е-майла, ами напротив, проявява интерес към теб. Не те е отсвирил, обясних вече защо. Ако започнете връзка може да се влюби в теб понеже си с 15 години по-млада; особено ако освен млада си и красива (споменаваш че мъжете те свалят, значи сигурно си).

И от тук насетне се подлагат на тест твоите собствени чувства, за които досега ти твърдеше че са "любов".

Или си признай че не смееш да се впуснеш във връзка с човека, или действай докато желязото е горещо.

PURE ENERGY



Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.