Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 04.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: влюбена в преподавател [re: Zaibne]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано09.05.13 07:05



ми не се научих да рисувам като малък ... глей ся кви изкривявания.
Остана ми само изкуството да рисувам слон погълнат от питон ... ама то е една друга дъълга тема.



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавател [re: PipilotaV.]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано09.05.13 07:06



аз ще го извадя някой път ... кучето де. То ми подсказва тукачка.
Ама глей хората си сложили едни очила, хванали розовото маркер и драскат ли драскат по стъклата. Не може така. Трябва да има кой да им откърши по някой друг шамар.



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: влюбена в преподавател [re: The Stranger]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано09.05.13 08:49



Чак пък...аз се поколебах даже, дали да го пускам, види ми се леко клиширано : ))
Радвам се, че ти харесва, освен, ако не влагаш ирония. Всъщност и в тоя случай се радвам



аз не сум в станфорд,а сам в нъц,от 15 години.тези като него са кум племето на глъпците

Тема Сигурна съм, [re: KiroGermaneca]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.05.13 09:49



че има начин човек деликатно да покаже отношение. Хуморът върши работа, дава и вратичка за измъкване, ако нещо се закучат нещата.
Моята прогноза за казуса като цяло е песимистична, но смятам, че човек трябва да се опитва да изживява моментите. Защото много малко ще е жив и много повече - умрял. Грубо казано.





Тема Re: влюбена в преподавател [re: asFARas]  
Автор пТичка ()
Публикувано09.05.13 11:06





е, споко, щом съм обещала:







Тема Дано те скъса [re: lilleskutt]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано09.05.13 11:19



... от ебане.



Тема Re: влюбена в преподавател [re: lilleskutt]  
Автор Ivan Petrov (новак)
Публикувано09.05.13 18:22



"Не разбрах какво имаш предвид с това за репродуктивните самци. "
Една жена в репродуктивна възраст е неминуемо обсебена от проблема с репродукцията, а мъжете, макар да са в репродуктивна възраст доста по-дълго, също имат един период на "спермоинтоксикация" - тях ги нарекох репродуктивни, нека да бъде безусловно репродуктивни.
Ясно е, че връзка с такъв самец би неминуемо и неконтролируемо прераснала в репродуктивен акт. Това се и случва ежедневно, ежевечерно, еженощно, и ежесутрешно. Има обаче по-сложно устроени натури, които се съпротивляват на природните инстинкти, но с недостатъчни сили. Един от изходите е да се набележи за обект на репродукция такъв самец, който е възпрепятстван от накакви обстоятелства да извърши репродуктивното действие.

"Какво означава да се поддаде на провокацията? Да излезе с мен?"
Дори и това. Вашето отношение към обекта на възхищението ви се гради принципно на неговата недосегаемост и превъзходство. В момента, когато той се "приземи" до вас като обикновен човечец с изхабени обувки, изтъркан панталон, карта за трамвая и чай за лениви черва, той ще се превърне от кумир в дърт миризлив коцкар.
Дано е по-ясно, благодаря за отговора!

Редактирано от Ivan Petrov на 09.05.13 18:25.



Тема Re: влюбена в преподавател [re: saksun]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано09.05.13 20:44



Много разкрепостено го даваш...Ти би ли написала такъв имейл или само и гледаш сеира?



Тема Re: влюбена в преподавател [re: Monica123]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.05.13 22:04



Оо, бих. Ама тези дето съм харесвала са били семейни мъже, знаела съм го предварително и въпросът е бил решен.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: влюбена в преподавател [re: asFARas]  
Автор lilleskutt (непознат )
Публикувано10.05.13 09:05



Да, той е преподавател в университета и курсът/предметът беше също в университета. Той влиза в задължителната програма на една от специалностите в "неговия" факултет, но може да се посещава и самостоятелно, от студенти, които учат друго или хора, които работят, но се интересуват от материята. Аз не уча в техния факултет, затова го нарекох курс.



Тук обикновено лекциите по различните предмети не вървят паралелно, а новият предмет започва чак след като е минал изпитът по предния. Обикновено в един семестър има 4 предмета или както аз им казвам "курса" по 5 седмици. Това беше стандартен курс-5 седмици. Бяхме 35 човека. Не знам колко е бил голям другият курс, който той водеше, но предполагам около 30-35 човека. Той сподели, че последно в преподавал през ноември миналата година и че излиза във ваканция след нашия изпит, така че тая година до момента е преподавал на не повече от 100 човека. Освен това областта е "мъжка", много малка част от студентите са жени. Така че смятай...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.