Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Интимнонови [re: пТичка]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.05.13 17:14



Абе такъв е лафът, бе душа...


Ти гледала ли си го този филм, м?Опасен чар.Жесток.



Тема Re: Интимнонови [re: impulce]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.05.13 17:16



сигурно, но не го помня -
тъкмо може пак да го изгледам





Тема Re: Интимнонови [re: пТичка]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.05.13 17:18



Т.е - по - малко връзки на брой, а по - продължителни - те правят по - сериозен?Мммм..не винаги.


Има и обратното - давай, даааай, газ до ламарината..и накрая човек се кротва, опитал всичко и всички и се задомява за някоя сива мишка, нараждат им се дребни дечица и така..и стиска палци да няма дъщеря!



Тема Re: Интимнонови [re: impulce]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.05.13 17:21



сива мишка?



по мои наблюдения тези, които са свикнали да дават газ,
докато не умрат не се кротват



Тема Re: ханови [re: пТичка]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано07.05.13 17:24



Страховете са бавната отрова, която гони живота от нас и ни прави агресивни. Никой не може да ти даде гаранция дали няма да си поредната бройка. Но със сигурност страха може да ти попречи да изживееш нещо много хубаво. Верно е, че има по-разсъдливи хора, които анализират, правят си планове за бъдещето, преценяват човека (който евентуално биха допуснали) до себе си, но аз определено не съм от тях.
И най-тихата водица може да те излъже така, че да останеш на сухо :)

Обаче, разбирам твоята позиция и не те упреквам - то си е въпрос на характер и манталитет. Ако този начин на мислене те кара да се чувстваш по-сигурна и точна в преценките си - супер :) Човек трябва да бъде в баланс със самия себе си.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Интимнонови [re: пТичка]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.05.13 17:25




Моите скромни наблюдения сочат, че обикновено най - големите бръмчалки се задомяват за някоя кротка гражданка/нин, въртикъщник и душеприказчик. Пък то и всеки си намира майстора, освен това.



Тема Re: ханови [re: _Brave_]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.05.13 17:27



Мъдро, г- н Смели, мъдро...




Тема Re: Интимнонови [re: impulce]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.05.13 17:30



има нещо вярно и в това

напомни ми за една съученичка, която не се спираше,
а накрая си хвана някакво гадже да я изпраща всяка божа сутрин до училище - ходеха постоянно прегърнати... след години я срещнах и докато ми показваше снимка със съпруга и детето й (а съпруга беше въпросното момче) забелязах, че има коремче - оказа се, че чака второто им дете... дамм, а аз все още си търсех човека...

в такива моменти се питам дали несъзнателно не съм се лишила от нужния ми опит с мъжете, за да успея да го различа, когато го срещна моя човек или тази мисъл е пълна заблуда и всичко е въпрос на късмет - просто едни го имат, а други хич...



Тема Re: ханови [re: пТичка]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.05.13 17:34



Няма как да знаеш дали ще си поредната..


Може да си най - готиният и стойностен човек, но..пак нещо да не му достигне на партньора и да реши да те отмине. Няма гаранция в тези неща. Но то това е и част от предизвикателството - живот!Поемаш риска, или не го поемаш - да си с някой.
Човек сменя докато не намери онова, което в максимална степен да го задържи за по - дълго. Не е просто навик да сменяш, а е усещане за цялост, което само точно определен човек може дати даде. Може да си ти, а може и да не си, но това не зависи от теб и твоите усилия - а от този отсреща и усещането, което ти му даваш - онова, което си способен да сториш в главата, сърцето му и т.н.



Тема Re: ханови [re: _Brave_]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.05.13 17:34



ами уж ме кара да се чувствам по-сигурна,
но в крайна сметка не съм чак такъв психолог и няма как да се застраховам от разочарования,
освен ако не спра да опитвам.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.