Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 14.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Интимно [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано30.04.13 15:53



Ми няма да кажа пък, не искам да съм нито в едната, нито в другата категория и въобще не ща да съм в разни регистри

Ако беше попитал извън този контекст, сигурно щях да си изтипосам отговора ей така, без да се замисля, но това е понеже забравям колко са пълни с предразсъдъци хората понякога. Всичко си има някаква история и те е формирало по един или друг начин. Никой няма право да те категоризира заради него.

Знае човекът, в началото като се запознахме, си разказахме всичко като весели анекдоти един път в леглото. Беше такъв момент и пасваше на атмосферата, не сме го планирали.



Тема Re: Ако [re: saksun]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.04.13 16:05



Дарлинг, тук говорим за секс. Душевна чистота, айде моля ти се. Ако ти се яви някой расов тип с 200 путки хистори, който успява да накара там долу да потекат Тигър и Ефрат само като го видиш, последното за което ще мислиш е дали е чист душевно. Хайде да не бъдем лицемерни.

Subdominans.


Тема Re: Изхвърли се [re: saksun]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.04.13 16:09



Ниски стандарти и липса на любознателност. Това е диагнозата. Ама то си е окей, щом те кефи. Просто не ни говори за душевна чистота и промискуитет щом не си в нашата лига , двете се допълват прекрасно, искам да ти кажа.

Subdominans.


Тема Re: Интимно [re: BambiBambina]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.04.13 16:10



Добре. Да кажем, че високата бройка като байесова променлива повишава вероятността за разтърсващи оргазми. Щото принципно си права, може да съм преспал с 1000 жени и нищо да не съм научил (макар да ми изглежда хайли импробабъл)

Subdominans.


Тема Re: Изхвърли се [re: Lincecum]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.04.13 16:18



Изобщо не говоря за душевна чистота, свързана в бройките.
Ти просто не искаш да приемеш, че има супер нормални хора извън "вашата лига", правещи добър секс и с по-малък брой партньори. Важното е, че те взаимно се харесват.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Изхвърли се [re: saksun]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.04.13 16:21



Да, хубав им е секса, но просто няма никога да разберат, че има цял експанжън делукс едишън към играта наречена секс. Иначе и аз и дамата с която имам среща след няколко часа ужасно много се харесваме. Познай защо.

Subdominans.


Тема Re: Ако [re: Lincecum]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.04.13 16:22



Е, точно там е въпросът. Никога и нищо не може да ми трепне от мъж, само защото изглеждал страхотно. Особено пък да ми се прииска да легна с него.

Нужно е много, много повече...

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Интимно [re: Lincecum]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано30.04.13 16:26



Била съм с мъж, който е имал една-единствена жена в живота си. Отказвах да повярвам до последно. Просто беше втори в класацията ми. И обратното: но ако пиша за обратното, ще се повторя.



Тема Re: Изхвърли се [re: Lincecum]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.04.13 16:27



Защото и двамата имате стотици бройки, които кътате прилежно в паметта си. Много ясно.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Аууу, [re: BambiBambina]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано30.04.13 16:40



"ебеш накриво" - представям си сценката



Кучкоразводач...


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.