Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 14.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Интимно [re: Lincecum]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано27.04.13 23:01



Кои ние ?!





Тема Re: Интимно [re: Lincecum]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано27.04.13 23:16



А, добре, бате, щото обиколката на бицепса и високи зидове мислех, че са на почит и при теб.
Инак - надявам се схвана майтапа





Тема Re: Интимно [re: saksun]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано27.04.13 23:18



И аз им се радвам. Разбира се, за някои е важно клутуризЪмЪ и стотина-двеста хора други през чаршафите, за да е пълноценен живота-)) Щото тоя безценен опит само ни остава накрая





Тема Re: Интимно [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.04.13 23:35



Е, то няма на кого да го прилагаш вече, като станеш дядо.
Само може да разказваш спомените си на компанията, докато седите в кварталното кафене.
Но знай, че дядовците помнят главно големите любови, другото някъде се губи.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Интимно [re: saksun]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано27.04.13 23:37



не бе, нормално е, в днешния свят на мода е нещо различно - все пак сме част от презадоволеното поколение, Научение сме, че всичко е на една ръка разстояния, А ценностите - тях измерваме с обиколка, ама обиколка на видимите одма части на тялото (даа, мозъкът не се включва, както и некои неща), а истинските ценности складираме зад зидове, слабо чувство за хумор и псевдоирония и некои други таквизми и онаквизми





Тема Re: Интимно [re: saksun]  
Автор пТичка ()
Публикувано27.04.13 23:46







Тема Re: Интимно [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор пТичка ()
Публикувано27.04.13 23:50



тва с научването нещо не го разбирам, честно!

хората си се раждат научени, според мен - то е нещо, което или имаш, или го нямаш, а ако го нямаш ще си умреш ненаучен, колкото и бройки да си имал

какво е бройката, всъщност - гаранция, че научаваш нещо?
ми не, просто е сбор от хора, които са ти пуснали, съответно и ти на тях,
а кой-какво е научил от цялата работа е по-важно в един друг аспект, но не и в сексуалния





Тема Re: Интимно [re: saksun]  
Автор пТичка ()
Публикувано27.04.13 23:57



именно - това, че си преспал с някого (или някоколко - че нали става въпрос за бройки) не те прави автоматично добър любовник, защото както всички добре знаем е важно качеството, а не количеството

освен това секса се прави от двама, не може да се очаква да е перфектен, само защото единия знае всякакви трикове... тва да не е състезание, трябва си взаимност, чувства, иначе ако ще да изредят всички видове пози и извращения пак ще си им остане сух и тъп секса смешно ми е просто, като се замисля само колко ли хора го правят именно така и си въобразяват, че правят егати секса, пък то най- обикновена креватна гимнастика



Тема Re: Интимно [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор пТичка ()
Публикувано28.04.13 00:00



поредната измислена статия - сега какво - ако са по-малко от 10 си смотан, ако пък са повече си прекалено отворен

дай сега да се напънем да си легнем с още няколко, че да достигнем желаната идеална бройка, или пък да хванем да си скубем косите, че няма как да зачеркнем онези, с които сме превишили златната среда... пълни глупости



Тема Re: Интимно [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано28.04.13 00:07



Тази статия много ме развесели!


Мъжът ми е спал с доста повече жени от заветната цифра 10. И, о каква изненада, това никак не ме притеснява.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.