Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 14.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема ДвижиТЕ???нови [re: KiroGermaneca]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.05.13 16:40



С кого точно ме групираш или ми говориш на "Вие"?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Интимнонови [re: Francuzoikata]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.05.13 16:44



Има мъже (съответно жени), които го раздават доста консервативно, задомяват се млади, семейство, после като им прищракне на 40-50 недоизжяваната нотка в главата и дотам бяхме с моногамията.

Аха, пък какво се получава с нещастните тарикати-комплексари, които са се оженили за девственица или просто жена с почти никакъв опит и в един момент тя открие секса такъв, какъвто трябва да бъде?

Но всеки си плаща за тарикатлъците и заблудите, това е положението.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от paзбиpaм на 01.05.13 16:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от paзбиpaм на 01.05.13 16:45.



Тема Re: Янови [re: paзбиpaм]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано01.05.13 17:42



това е обяснение на тезата ми извън контекста на темата за тройките

Най-долният център в нас, седмият, е проявление на тазовия плексус. Разположен е под сакралната кост и е фин център. Грижи се за простатата. Това е центърът на невинността Тя е първото нещо, което Бог е създал на Земята. Невинността е святост, тя е красотата на Бог, тя е любов. Тази невинност е разположена в нас под Кундалини и ще бъде обект на Моята лекция в същата зала, когато ще обясня в подробности как се проявява в други аспекти от нашия живот.

Защо е важен фактът, че тази точка е разположена под Кундалини? Защото е казано, че отделителните функции се контролират от тазовия плексус, изявен именно чрез този център, наречен Муладхара чакра. Той няма нищо общо с Кундалини. Много е важно да се знае, че няма нищо общо с Кундалини. Ако сексуалните прояви отвеждаха до Бог, животните щяха да бъдат много по-бързи от вас в еволюцията си!


ако ти се чете повече



Редактирано от reborn2008 на 01.05.13 17:43.



Тема Re: Интимнонови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано01.05.13 17:53



Мда, ама поста не беше сексуЛаен - а беше предложение за лежерна разходка из градините на "семейното имение", но грешката е моя; объркването е разбираемо като пропускам кавичките

пък ти явно четеш избирателно - изрично подчертах, че не проявявам интерес към "скритото ти оръжие"

пс Сексулаен беше готино попадение - напомни ми за скимтенето на един ризеншнауцер около леглото докато със собственика му се сексихме - тва сигурно е вид студентско-анималистична тройка; човечЕтата се праят да умиргат, а горкото животинче се чуди да хапе ли, да лиже ли?



Тема Re: Интимнонови [re: paзбиpaм]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.05.13 17:55



Същата работа!
Комплексите ще ни затрият....



Тема Re: Браво бе!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано01.05.13 19:32



Баш задръстени са. Или по-скоро лицемерни.

Subdominans.


Тема Re: Интимнонови [re: Monica123]  
Автор Reo Baldessarini (минаващ)
Публикувано01.05.13 21:33



Всеки е безкрайно свободен да има своите виждания и поведение в секса. Малко бройки или много бройки - няма значение, важното е да се чувстваш щастлив. Дай боже и партньора ти.
Ако погледнеш на секса като на игра - той също си има своите нива. Може да пърхаш неуморно и още да си на първото ниво. Проблемът е, че обикновено не знаеш точно на кое ниво си, докато не стигнеш по-горното. Но нищо не ти пречи да си мислиш, че си на върха.
Древните индийци /тогава е нямало микровълновата/ са написали в увода на Кама Сутра, че секса се отличава от секса с любов както закуската на бедняка от вечерята на падишаха.
Корелацията? При статистическите около 800 седмици в живота на една жена за правене на най-хубав секс, ти колко пъти седмично можеш да бъдеш изпепеляващо влюбена в различни мъже, за да имаш евентуално шанса да се докоснеш до по-високите нива на Играта?

Every Warrior is a Lover


Тема Re: Интимнонови [re: Reo Baldessarini]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.05.13 21:52



Напълно съм съгласна.


Рео, кога ще ни разкажеш някоя история ала Джеймс Бонд и Филип Марлоу, с техните предизвикателни, прелъстителни и загадъчно изчезващи мацки?

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Интимнонови [re: reborn2008]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано01.05.13 21:59



не, не, аз не ти предлагам "скритото оръжие", недей така, моля те :)
За кучета мога доста да пиша, мда... особено в подобни ситуации





Тема Re: Изхвърли сенови [re: Lincecum]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано01.05.13 22:07



. Иначе и аз и дамата с която имам среща след няколко часа ужасно много се харесваме. Познай защо.

МОже ли аз да позная?

ТИ нея я харесваш,защото има голям диференциал, и защото ти е вързала.
Тя теб те харесва,защото още не те е опознала



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.