Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 14.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Прав е, [re: saksun]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано30.04.13 16:41



уви. И в секса практиката има значение ... останалото са алабализми.

Кучкоразводач...


Тема Не вярваше [re: BambiBambina]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано30.04.13 16:42



и си мислеше че е бил девствен ли хахахаа


Има един класически лаф - ти си ми втория/втората. Е, явно има и кой да вярва в него.

Кучкоразводач...

Тема Хм, [re: Lincecum]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано30.04.13 16:43



Адам и Ева на Острова на Маймуните (Гибралтар)?



Кучкоразводач...

Тема Re: И пак [re: paзбиpaм]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано30.04.13 16:47



ами никога не ми е казвал/а или аз не съм чел мненията. Можеш ли да подскажеш





Тема Re: Прав е, [re: KiroGermaneca]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.04.13 16:49



Има, но донякъде.
Ти какво би предпочел? Много опитна жена, легнала с теб, защото е свикнала да ляга с почти всеки, който й е станал симпатичен.

Или не толкова опитна /съобразно броя на партньорите, да кажем/, но изгаряща и искаща да бъде точно с теб.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Интимно [re: BambiBambina]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.04.13 17:00



ами защо да не му го кажеш, още повече ако се смята за велик любовник, а пък всичките преди него са ти били по-добри... даже се замислих дали някои мъже не прецакват работите (в секса) именно от старанието си да се покажат великите любовници, защото някакси когато човек се престарае търсения ефект може да се окаже дефект, без той дори да го осъзнава... и понечиш ли да критикуваш представянето му ще чуеш хиляда и една истории за ощастливените преди тебе жени, които са оставали супер-доволни - ок, ами тогава защо са си тръгвали?!

естествено, не съм чак толкова зла да задам този въпрос, но фактите говорят сами по себе си... мен само ми е чудно, ако от един мъж последователно си тръгват редица жени (още повече ако се повтарят оплакванията на тези жени) той дали пък докрай ще си остане кон с капаци и ще продължи да вярва колко е перфектен, без дори да подозира, че проблема може да се крие в самия него?! та ей за тва си позволих да му кажа, че не всичко е перфектно, освен това се надявах, че е възможно да се промени - да, ама не, човека си е егоист и не възприема съвети, не приема оплаквания - сърди се, цупи се и мрънкоти... боужее, докога ще попадам на дечковци?! е, разбира се, вече не си задавам този въпрос, понеже след този се застраховах против такива... плащам си цената на застраховката, но няма как...



Тема Re: Изхвърли се [re: saksun]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.04.13 17:22



Бинго!



Subdominans.

Тема Re: Прав е, [re: saksun]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.04.13 17:24



Защо изпитваш дискомфорт от това, че има хора, които обичат секса и имат много партньори? В първият случай сексът ще е лишен от всякакви задръжки и табута а това е много надървящо.

Subdominans.


Тема Re: Интимно [re: BambiBambina]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано30.04.13 17:25



Излъгал те е. Просто е смятал, че няма да понесеш 4 цифрено число. Сиреч, не е искал да се чувстваш като бройка.

Subdominans.


Тема Re: Интимно [re: пТичка]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано30.04.13 17:27



Явно не си прочела внимателно. Казах му го. При това, по доста арогантен начин. Нещо като: "Фактът, че си красив мъж, не те спасява от опасността да не струваш нищо в леглото. Благодаря за вниманието, но си ми скучен и няма смисъл да се виждаме повече."




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.