Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 29.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Интимнонови [re: _Brave_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.05.13 16:59




И какво значение има за един мъж на колко още съм билаебект?Минало. Всеки си го има, то е част от мен.

Нали знаеш..винаги ми..."ти си ми вторият".
Това е неслучаен отговор.

Но сега се сещам и за един друг лаф..
“Никоя жена не бива да чува, че някога друга жена е била повече обичана от нея. Принцип!” Т.Колев.. Велик, голям филм.



Тема Re: ханови [re: PipilotaV.]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.05.13 17:02



не се интересувам, обикновено сами си се хвалят
и по този начин лееекинко ми падат в очичките,
някакси просто ми олекват...



Тема Re: Интимнонови [re: пТичка]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.05.13 17:02



Стана ли ти гот от това..че сте наравно?





Тема Re: ханови [re: пТичка]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано07.05.13 17:03



С бройката имат проблем само комплексираните мъже и жени, които ги е страх от съпоставяне защото се съмняват в себе си. Това е логично (поне за мен). Самият факт, че един човек е с теб доброволно (в добро и зло

) е достатъчен показател за собствена значимост. Какво значение има колко и кои са останали в историята? Аз винаги съм живял в настоящето безинтересен към минали грехове (което може би е тъпо, но...) и май за нищо не съм съжалявал досега. Бившите ми жени всички са били прекрасни и сме преживявали много хубави моменти заедно и никоя не е "плащала" грешките на предишните (демек не съм злопаметен вАобще) :)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Интимнонови [re: impulce]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.05.13 17:05



предишната/предишните не са били повече обичани,
след като не е останал с тях
има и по-кофти вариант - да е имало повече обичана, но тя да не го е обичала
но в крайна сметка важното е вие двамата тук и сега да се обичате достатъчно, че да забравите за всички бивши...



Тема Re: Интимнонови [re: impulce]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано07.05.13 17:06



Както казах - въпрос на неувереност е този въпрос. Изводът е, че явно си падаш по уверени мъже със самочувствие, затова никога не са те разпитвали колко си имала преди тях



П.П. Да не забравяме, че всички жени сте подли и притворни, лукави създания и 99% от случаите лъжете :)))))))))))))))))))))) (шегичка)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: ханови [re: _Brave_]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.05.13 17:08



не ме е страх от съпоставяне,
просто не бих искала да съм поредната бройка,
а хора, които често са сменяли е твърде вероятно да продължат да сменят
и ако ме смени знам, че няма да е защото не съм достатъчно добра,
а просто защото той е свикнал да сменя - сега по-ясно ли се изразих?



Тема Хихихинови [re: Lincecum]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.05.13 17:10



Не си сериозен.
Най - голямата опитност съм получавала в най - дългите си връзки, които са се оказвали силни и предразполагащи към експерименти, нещо, което човек може да получи от друг - само с времето, прекарано заедно, с онова, което само "стари" любовници могат да си дадат. Уан найт стенд не е опитност в онзи смисъл, а просто Бъргър кинг, похапване на крак - мак. Дори у кулинарията - истинските деликатеси обикновено изискват повече време за приготвяне, не са аламинут.



Тема Re: Интимнонови [re: _Brave_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.05.13 17:12



Принципно си прав, Овньоууу!


Много хубаво, че си се сетил да ни уважишшшш..охх..размечтах се..



Тема Re: Интимнонови [re: impulce]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.05.13 17:13



ами тогава да, защото го изтълкувах като да е сериозен, какъвто и ми изглеждаше - един вид доказа, че са правилни предположенията ми за него и почувствах някакво облекчение, удовлетворение, сякаш най-накрая съм намерила това, което толкова време търсех... човек, като мен...
по-нататък, обаче, бъдещето ми показа, че въпреки всичко съм била заблудена
в резултат на което вече в нищо не вярвам... щом и сериозният се оказа несериозен какво бих могла вече да очаквам... някакси надеждите ми се изпариха...



Редактирано от пТичка на 07.05.13 17:14.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.