Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Колко дълго издържате без секс...с партньор  
Автор бp (непознат )
Публикувано25.09.10 17:23



Трудно е, нали... ама споменете цифри. Аз например 2 дни





Тема И ние така -нови [re: бp]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано25.09.10 17:45



текче, цигарка, текче, цигарка, кога глеаме - две кутии БТ заминали!





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Nu Crema (тъмен шоколад)
Публикувано25.09.10 18:32



Шест месеца ми е рекордът...

но партньорът беше в чужбинско.

ммм, сладко като шоколад...

Тема Re: И ние така -нови [re: parvaty]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано25.09.10 21:06





------


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Шeфkeт ()
Публикувано25.09.10 21:48



1 godina mi e rekorda,po moe jelanie,niamashe podhodiashta





Тема Re: И ние така -нови [re: Пич Бoжи]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано25.09.10 22:06



Ти не пушиш ли?





Тема Re: И ние така -нови [re: parvaty]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано25.09.10 22:24





Тис кат машына ве.

------


Тема ама,нови [re: Пич Бoжи]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано25.09.10 22:26



никак не ве разбирам кует ми говорите!





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Шeфkeт]  
Автор Lenor (Прасето)
Публикувано25.09.10 22:32



ай сега





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Шeфkeт]  
Автор бp (непознат )
Публикувано26.09.10 15:33



а какво значи подходяща





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Шeфkeт ()
Публикувано26.09.10 16:28



takava koiato da iskam da eba i tia da iska





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Шeфkeт]  
Автор бp (непознат )
Публикувано26.09.10 17:51



е то ясно де, ама как я подбираш

как решаваш, че точно тази е



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Dessitaa (az)
Публикувано26.09.10 19:53



Малко ме е срам, че май пак съм за "освидетелстване", ама... 1 година и девет месеца...





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано26.09.10 20:21



Години ............



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Тинови [re: kikimor]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.09.10 20:34



за медал за храброст ли се бориш или за мазохизъм?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Тинови [re: paзбиpaм]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано26.09.10 20:49



Просто още един глупав идеалист...........

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано26.09.10 21:05



Въобще не е трудно!
В момента си пека разкошна пица с манатарки, ако имаше партньор за оназ работа, сигурно щеше да ми я изяде половината-това е трудно за гледане.А сега ще си я хапна сам



Говори ми ... умирам за глупости....

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Galeon ()
Публикувано26.09.10 21:22



некой са ми брои чекиите ли?...или па жените?...не моем да разбЕрем...))

...jer dobrim curama ,uvjek se ruzno desava..


Тема А-а,нови [re: kikimor]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.09.10 21:47



идеализмът не пречи. И аз съм идеалист.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: А-а,нови [re: paзбиpaм]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано26.09.10 21:52



За жалост никак не помага.......



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано26.09.10 22:16



Векове...



------


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано26.09.10 23:24



мен какъв гаден номер ми е свъртан от ''партньор'' нема такъв карък просто!

При "партньор'' дето знаеше, че ми е единствен (щото съм си фен на моногамията и си го казвам) партньора ме остави 10 месеца без секс. Щото имал проблеми. Не здравословни, а мисловни!!!

Хора, това не доведе автоматично до желание да се нанижа където и да е, а .... просто така ми се разпадна връзката с този човек. Усещането за него ми изчезна, желанието дори да комуникирам с него. И когато след 10 месеца се беше пробудил като спящата красавица от съня си дето не усещала, че са минали 100 години, и му се доправи секс ... мен вече не ми се правеше. Та така за времевите влияния върху секса




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Bлeчyro]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 01:40



Аз днеска готвих гъбена супа, пиле печено, ма какво пиле стана с коричка

и зелена салата ....


За утре съм приготвила една торта желирана, че ще имам гости вечерта, бананова торта с млечно желе отгоре, баси перверзията


Ще сервирам коняк, торта, дребни сладки синнамон, плодов фреш, шампанско.... плодове, сладолед, хапки...абе такива работи.


Ще взема скоро да спретна и пица, мерси за съвета. В къщи пицата има лоша слава заради злоунпотребата с продуктите, но аз обичам да правя пица и лазаня. Мажете в къщи омиргат



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано27.09.10 02:44



три месеца, ебаси мъката беше...

Можеш да си кучка, или да си дебела... но не можеш да си дебела кучка!


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано27.09.10 10:26



Дупе знае 2 и 200



Мисля в движение

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.09.10 10:59



Искаш ли да видиш съвременната Пенелопа? Аз съм! Ще чакам и 20 години, ако е нужно.



Щом няма на кого да дам сърцето си или има, но мъжът е някъде далеч от мен, за какво ми е секс с мъже - заместители?!

Компромиси не правя в това отношение. Или ще е секс (и то какъв) с истинския, моя си човек или с никого!

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано27.09.10 10:59



Години.



Тема Re: Тинови [re: paзбиpaм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.09.10 11:04



Ама представяш ли си, ако след тези години попадне на ЖЕНАТА и всичко е споделено... какво ще се случва?!



Понякога си струва чакането.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: saksun]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 11:47



Гледам и ти гаргите рошави ги харесваш.......



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано27.09.10 12:23



Колкото се налага.
Иначе казано не съм се чукал само заради единия сърбеж. Няма ли тръпка, емоция някаква ...
Цифра? Егати, не съм броил дните на безебие като затворник дните до свободата. Месеци, година ...е, чак пък година май не е било.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.09.10 12:41



Разбира се.


Не ми трябва секс с някакъв мъж, само защото моят е далеч или не съм го срещнала още.

Най- хубавото е, че безсексието не се отразява зле на настроението ми. Винаги съм усмихната и любезна с хората. Не усещам загуба при неправене на секс, ако няма подходящ човек за това.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано27.09.10 12:46



Много сте ми странни такива. Аз също ги харесвам МНОГО рошави.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: paзбиpaм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.09.10 12:49



Ти си като мен ... по много показатели.



До това заключение съм достигнала.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Шeфkeт ()
Публикувано27.09.10 13:00



kato vidia edna jena,ili iskam da ia eba ili ne,no zadaljitelno triabva da e hubava i slaba





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано27.09.10 13:20



Не се говорят такива работи на самотен мъж-чревоугодник


Вечи съм влюбин в теби

Я кажи как постигаш коричката на печеното пиле?Много я обичам, а хич не ми се получава

Говори ми ... умирам за глупости....

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: saksun]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 13:44



Добре е че не страдаш от синдрома на хроничната недоебка......



Идеално е когато секса е само с любим човек, макар не винаги съм успявал да се удържа, но пък винаги е имало тръпка, страст някаква........

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: paзбиpaм]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 13:45



Много рошави и много черни, а? Ей, сбрахме се много идеалисти тука - ей сега ще ни попари дивата реалност!






Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.09.10 13:56



Идеалистът с друг като него да се събере.



А пък аз сега отивам на работа. Само да оправя червилото малко. След малко дивата реалност ще ме попари, лелее и то как!

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Bлeчyro]  
Автор Galeon ()
Публикувано27.09.10 14:31



Взимаш пилето, слагаш го в една тава...сипваш бирата или виното, пъхаш пилето във фурната, изчакваш малко да се запече, вадиш ,мажеш коричката с Масло(краве)...след това размазваш червен пипер,но не лют докато се постигне еднороден цвят масло-пипер и връщаш във фурната...

бирата през това време е под чешмата)

пс--има и вариант с брашънце , но аз лично предпочитам първия)

...jer dobrim curama ,uvjek se ruzno desava..


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано27.09.10 14:39



Имала съм "фригидни периоди" от по 7-8 месеца, може и до година да стигна.
Ако съм сама и няма мъж на хоризонта, няма да скоча на първия срещнат само защото ми се чука.Имам си вибратор за тази работа.





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Bлeчyro]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 14:54



Ахахахааааа, и три-четвърти от готварския клуб е флюбен в мени, затова ма баннаха за пореден път за нищо.

Понеже аз съм заета личност (обожавам да си троша пръстите в кухнята

) и просто ще ги прескокна за докато изтече бана, мързелива съм веки, баби, да се логвам и с банове


Сега, една невероятна рецепта за пиле.


Има значение какво пиле готвиш. Избирай внимателно да е органик (тея купешките в България със сигурност не са, ама там не мога да помогна....) защото органик пиле е по-крехко и по-дебело. Вземи го по-голямшко, защото ще има тлъстинки подкожни, които после изпечени се топят в устата


Почистваш го (никога не ги чистят добре, мискините ) и го намазваш и натриваш добре с подправки и зехтин, студено пресован или както иначе се нарича, върджин. И зехтина има значение, за пиле избери по-тежичък, от тъмнозелените, защото пилето става по-мазно и по-сочно.


Подправките, както ги обичаш, основно черен пипер смлян, червен лют, ако обичаш люто, и всичко друго, което ти харесва, може даже да използваш индийско къри (там е цела вселена, внимавай какво къри използваш, в България просто нема истинско индийско къри, само имитации....така че може да е по-добре да си останеш с българските подправки) .



Хубаво натриваш пилето, пилето требе да е пресно и САМО ОХЛАДЕНО, купено току-що, и без това ги държат по хладилници с месецИ, не ти требе и ти да му добавиш още дни извън срока на годност.


Държиш пилето така в хладилника между 30 минути и няколко часа да се пропие със зехтина и подправките. Само това, нищо друго, но пилето добре омазано и натрито.


После избираш една плоска тавичка или грил, не знам дали имаш грил в твойта фурна, но идеята е пилето да е голо под топлината на фурната. Опитвала съм и в говеч, и в затворен съд, става добре изпечено, но без коричка. За да имаш коричка и кожицата да стане хрупкава, пилето требе да е голо и изложено на топлината директно.


Ако ти е известно как да печеш на грил, си лесен. Прочети си стриктно указанията как да използваш грила на фурната си, почти нема фурна без грил.


Ако все пак нямаш грил, поставяш пилето в плоската тавичка, и го обръщаш чат-пат на всеки 30 минути.


Печеш около час, час и половина, на градуси около 180. Ако го искаш well done, малко повече. Ако го искаш сочно и само зачервено, нещо такова. Накрая ако се получи някъде да е по-запеченко, а вътре още не толкова, може да го поливаш с биричка или вода, като може да затоплиш водата и да разтвориш вътре малко зеленчуков бульон от готовите, твоя преценка. Това последното добавя невероятен вкус на пилето.


Печенето е страхотно удоволствие, къщата се пълни със слюнки и гладници, обикалящи наоколо и питащи кога ще го извадя. Междувременно салатата е готова, масата сервирана, всички седят и броят кога ще стане готово пилето. Меткам го на масата, цепим парчета кой каквото си харесва, и слагам с голямата вилица на всеки по чиниите пресно и горещо. Избиват се, и трима човека просто поглъщаме пилето (двамата са гладни мъже, мен не ме брой за сериозен консуматор )


Супата от гъби е ужасно лесна. Гъби, лук и моркови, колкото са ти нужни за една тенджерка, по три бройки обикновено слагам аз, зависи от големината. Нарязваш ги, леко ги запържваш, ама много леко, на слаб котлон, при мен на 2-3 степен на ринга. Добавяш бързо с бъркане няколко супени лъжици брашно, изчакваш брашното да попие мазнината, аз слагам понякога сехтин, понякога масло, но предпочитам масло, става съвсем друг вкус, и доливаш в тенджерката гореща вода около литър, литър и половина, спрямо зеленчука.


Горещата вода се кипва междувременно в каната за гореща вода, мисля, че и в България се продават навсякъде.


После супата ври, около 30 минути, пак на слаб огън, може и повече, за да не ядеш сурови гъби все пак. Накрая добавяш подправки: черен пипер, дафинов лист, и каквото още ти харесва, магданоз, и прочие.


Става ужасно бързо и лесно, просто за минути. Докато ври, аз слагам масата и пилето се пече. Обикновено ми отнема 2 часа да сложа пълна маса с храна, това заедно с готвенето и сервирането, и народа се освинва


Тортата е малко по-сложна, следващия път, ще требе да препиша рецептата, и иска повече време и усилия, но пък после майко мила




Крокодил, ми не си казАл бе, аз умиргам да готвим


Ако пък знаеш какви баници въртя и направо ше ме откраднеш



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Bлeчyro]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 15:02



Ах, забравих, тука използвам много една подправка готова я продават, Cajun, моята е екстра спайси, продават ги готови на бурканчета, по около паунд. Едно бурканче стига да готвиш с месеци. На Schwartz, серията е Perfect Shake, много глупава реклама имат, но подправката е отлична.


Не знам дали можеш да я заместиш с оригиналните съставки, понякога добавят и малко химия вътре. Но за всеки случай, ето какво има вътре:

chilli powder, chilli pepper, cumin, salt, oregano, garlic, cayenne pepper, barley, wheat, red bell peppers, coriander seeds, ginger, black pepper, white pepper, allspice, mustard, fennel, sage, thyme, и малко е-та, това са стабилизатори mislq. Химията, която споменах.

Ако те интересува, иди на www.schwartz.co.uk.

Хаха, ся да си отворим тема, как да ебеш и да се влюбиш, готвейки





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Galeon]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 15:09



Галеон, за да имаш коричка, пилето требе да се нагорещи само намазано с мазнина и подправки.

Течности може да добавиш, но по-късно, когато вече кожичката е почнала да се топи.

Иначе става воднисто и кожичката не е препечена. както казах по-горе, целата философия за коричката е да печеш пилето голо и под топлината, покрито само с малко мазнина.


Когато се образува коричката, тогава може да я обливаш с вода, бира или бяло вино, по предпочитание. Както споменах, аз понякога доливам разтворен горещ бульон от готовите. Зеленчуков или пилешки.


Много е проста философията, но коричката е майсторска работа, иска да я дебнеш и да обикаляш като малоумен, за да я докараш хрупкава и сочна.


Затова и дадох съвет, пилето да е дебело и охранено. Най-хубава сочна и хрупкава коричка става, когато пилето е дебело и има подкожна мазнина.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 15:17



А, те тея са идеалисти само на думи.


Как се ебат, ми не си признават....покритото млеко котка го не лочи, демек ако не се знае, че се ебат, то не се смета в сметката



Като се зачетеш в клуба, и сами си го казват тук-таме, ма гледат да не е много нахално и да не звучи като реклама от платен сайт за уан найт стенд



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: saksun]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 15:45



Лека работа тогаз!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 15:46



Рокси, ний сме само хора все пак.......... идеалисти, но не идеални.......



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 15:58



Аха, и ти са ибеш, докато си чакаш човечката



Не си толкова идеален, знам ааааззз


Само си идеалист, а


Аз не броя, както някой по-горе бешще казал. Имала съм години да не си отворя краката изобщо. После като си намеря някой по мой вкус, се освинвам. Но....хм, много рядко е било. Основно имах супер сексуален живот с екса, и заради него сметам всички стрелци за сексуално извратени, еба ти тоя човек какъв секс правеше, тотално без граници. Друг такъв още не съм срещнала. Много си пасвахме сексуално, като две гладни зверчета бехме


Останалите, основно аз съм хищницата. Понякога съм се правила на срамежлива, ама не чак толкова много.



Но аз съм друга бира. Имам си самочюфствие и покритие. И съм стояла сама с години, и после съм си отбивала нуждите, но е било както АЗ го искам. Ако не искам секс, си стоя сама. Ако пък искам, не е било да стоя на сухо. Мъже, както често съм казвала, под път и над път, и всичките до един готови да се ебат с мен


Шегувах се веднъж с един льольо, имам 99% успеваемост, ако реша да сваля някой и се амбицирам. С едно-две изключения в живота ми, не е имало мъж да ми откаже, ако реша да го наеба. Сигурно и на 150 години да стана, мъже за мен винаги ще има. Не знам обяснението. Виждам само резултатите когато се настървя за мъж. Падат ми в ръцете като зрели круши


И аз не броя времето. Както казах, не времето е важно в такива случаи, а моите чувства и начина, по който се чувствам.

Да чакам някого....ами чакала съм, и още чакам, но...съм реалистка, а не идеалистка. Ако ще чакам особено без предизвестие колко ще трае чакането, то по-добре да чакам приятно. Това, ако той не е казал нещо по въпроса, чакай ме, или обещание, или някакво свързване....да си чакаш за едното чакане е просто идиотизъм.



Бих чакала, ако човека ми каже, виж сега, ще се върна при тебе след толкова и толкова време, обещавам, отивам да свърша нещо важно и пак ще съм при тебе.


Но....ако такъв разговор няма, за какво да се чака? да си мумифицираш путката доброволно, защото главата ти е празна с илюзии?



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано27.09.10 15:59



От собствен опит ... течностите ги слагам в началото и тавичката покривам с фолио. Така месото става крехко и поема ароматите. После махам фолиото и оставям да се запече коричката .... винаги става приказна /пиле без коричка не вкусвам

/

Има една рецепта с пилешки кълки, които се правят на порции във фолио с много лук, гъби, топено пушено сирене, вино, подправки ..... и като запечеш накрая и коричката .... мммммммммм



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:02






Аз съм панирала пиле, заради коричката да стане хрупкава, но пак не е същото. Печено пиле е идеална манджа за всички случаи


Просто печено пиле с коричка, баси простата манджа, обаче колко почитатели има



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано27.09.10 16:08



По едно време се бях пристрастила към пилешки кожички /продаваха ги на тарелки, скоро не съм виждала/ и такива бирени и винени мезета правех с тях, че не можех да се отърва от гости





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:13



Аааа, това беше махленско мезе, когато живеех в София, хаха

имаше една квартална кръчма, дето ги правеше, какъв оборот им направих на хората, и един ден сама почнах да си правя пилешки кожички, то па големата философия, ами иска цяло пиле да обеля, само за мен да се наситя


Тук е много полупярно онион рингс. Начи, просто нема ресторант да не ги сервира.


Лук на колелца, смачкваш го с ръце но да му запазиш формата само сока да му изтече, и го оставяш в цедка да му истече сока. Това е много важна процедура, за да стане наистина хрупкаво.


Овалваш колелцата лук в марината, галета и подправки. Пържиш колелцата на силен огън в сгорещена мазнина. Вадиш ги с голяма решетеста лъжица в кухненска хартия, за да не са мазни. Сервиращ горещи.


Това какво мезе е за бира и вино, просто освинването е пълно, и да не споменавам после как се пърди, баси индийските ресторанти, всичките са опърдяни след такива манджи



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано27.09.10 16:21



Избягвам пържените неща



Но обожавам зеленчуци на скара
Лук на колелца, или малки лукчета, тиквички, бял патладжан, дори домати от месестите. Фатката е само, да ги топиш в олио/+вегета и соев сос/, преди да ги метнеш на скарата .... божественярско е а между тях ако метнеш и някоя и друга мръвка .... ухааааа



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 16:27



Ето го гласът на здравия реализъм...........



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:27



Е нЕкои пържени неща немат аналог, като чипс, онион рингс и т.н.


Чипс казах, тук си умират за моя български начин да правя домашен чипс. Правих си веднъж експеримент, изпържих 4 кила картофи, и всичките ги изядоха, гости имах наистина, но едно картофче не оставиха след себе си.


Барбекю, и аз обичам, но е друго просто. Малко ми идва нанагорно да ям барбекю, както тук го ядат, още от сутринта започват с бекон пържен, с яйца безброй, с боб и наденички. После дебели огромни пържоли....аз никога не съм виждала така да се яде месо, както тук. Е, може би само в Германия....германците са луди за всякакви видове месо.


Тежи ми на мен да ям толкова месо, и това е персонална реакция. Много обичам да го ям, просто след 5-6 хапки се насищам и чинията ми остава пълна.


Тук се сервират огромни порции. Чиниите са поне тройно на онова, което ще видиш в кой да е беге ресторант.


Има си разлики, и то не малко.


Затова почнах да готвя домашно, защото ми писна да ям боклуци и неща, каквито в момента са авейлабъл.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:31



Така те усещам, кикимор, и ти си реалист като мене, само се правиш на идеалист




Ебеш си се както си искаш, но пред мадамите правиш репутация на почтен и морален мъж, хаха, хитър си ти



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано27.09.10 16:32



Права си, панираните сиренца и други подобни хапки са си оргазмични за небцето.



Редактирано от Villy. на 27.09.10 16:39.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 16:39



Свободна си да мислиш каквото искаш Рокси, къвто такъв......



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:42



На мен много ми помага интернационалния ми опит.


Току спретна нещо, дето съм го имала някъде, и го сложа на масата. Миналата седмица тъака каних гости на фондю, ми хората просто умряха, те кога са чували какво е фондю.


Много са консервативни тук, просто все едно препарирани. Някои хора тотално си живеят в миналия век, други още са във втората световна.


Ма, като се върнах в България, е още по-зле. Хората са просто тотално заблудени, с промити мозъци, абе страшна работа. Изобщо не знаят в кой свят живеят




Много ми помага, че попътувах, повидях доста, събрах опит....много се радвам, че имах такива възможности. Със сигурност съм друг човек сега, макар че съм си Роксана по всички показатели...просто....различно е.


Тибет искам да видя, и Аляска. В Русия още не съм ходила, огромен пропуск. Индия, много ме беше страх, че са мюсюлмани, и отказах ходене там, още ме беше страх от една стара история с един ...хм....арабски мой почитател.


Хм, забравих Австралия, ма....може би другата пролет. Там е есен, когато тук е пролет, а аз не искам да се пържа в тяхното лято, доста жестоко било по севера им, казват


Толкова манджи изядох по различни места, че на повечето не им помня даже имената.


Поне научих няколко вида китайски кухни, няколко индийски...поне половината европейски, тук ми казаха, може да отвориш ресторант, аз съм станала отличен дегустатор на вина и храни. Шашвам хората около мен редовно.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: saksun]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано27.09.10 16:43



А колко /реално до сега/ си чакала истинския?





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:44



Недей така, кикимор, че ще ми се прииска да те еба, какво ще правиш тогава?



Ще бягаш ниско и бавно, да те стигна ли?



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 17:30



Ха ха, не знам Рокси, но като чета как хубаво готвиш може и да не побегна.......

нали не си много страшна?




Вършил съм простотии Рокси, не съм китка размирисана, но се старая пък..... и никога не е било с лоша мисъл........пък то ......нали знаеш за къде е постлан с добри намерения пътя? Така че ....... здраве да е....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор Galeon ()
Публикувано27.09.10 17:38



...Билетът за Ада не винаги е еднопосочен......въпреки че както се казва Оцелелите ще завидят на мъртвите)

...jer dobrim curama ,uvjek se ruzno desava..


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Galeon]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 17:55



Е, на това ще разчитам.........



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано27.09.10 19:39




Много, особено, ако съм под напрежение, стрес, нещо, което ме изтощава психически, най - вече, а и физическа умора. Либидото ми пада и мога да вегетирам с месеци.
Преди много време съм имала такъв период, свързан с много стресова промяна в ежедневието, просто не се сещах въобще, дори опитите да си посегна - се оказваха неуспешни, нещо, което по принцип ми действа безотказно и бързо.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 20:08



Аааа, ти още не си чел за циците ми, тогава АЗ ще бегам от тебе




Ти защо мислиш, че партнера ме стиска като удавник? жена като мен не се намира лесно


Ако си оставиш телефонче, други координати, може и да ти звънна, ако река да се разделим с партнера, знае ли човек? дотук звучиш много мило и прекрасно, кой те знае какъв кикимор си всъщност?


Това е шега, всички тук знаят, че онлайн флиртувам върло, ама само толкова

Гостите ми идват, за момента чоов. До скиф, до чув, до пиш



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 20:41



Хахаха........ какво толкова да чета за циците ти Рокси? Както винаги съм отбелязвал - млечната жлеза е колкото орех, сичко друго е мъжка лакомия и женска суета!
Сигурен съм че няма втора като теб! Ама виж ся за телефонче и координати много бързо ме емна, аз да не съм лесно момче а? Пък съм и срамлив, нося очила и пея в хора

! Въобще абсолютен кикимор!!!......

Знам че е шега Рокси, лека вечер............

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано27.09.10 22:08



da, па ти с тия пържени "деликатеси" (пържентото вече е за кретените, почти няма по-вредна храна) и прегорели мазни пилешки кожи си много "напред" с материала... :) все едно живееш до макдоналдс в сащ 80те години, на тва ниво си, сори, че може и обидно да ти звучи.
сигурно и сексуалната ти култура дотам... а кат се сета кви патологични коментари имаше преди време.. :) са ми се проясни, от задръустени артерии било.





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: impulce]  
Автор бp (непознат )
Публикувано27.09.10 22:59



Интересно! Като изключим рецептите (които са чудесни между другото...), очаквах, че по-малко хора могат да издържат дълго без секс. Благодаря Ви, че помогнахте да изчистя една своя илюзия. Това е важно за съзряването все пак





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано27.09.10 23:03



kolko издържам или колко ми се налага да издържам, че според отговорите май хората се бъркат. много малко издържам...



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.09.10 00:07



Между връзките ми е имало по няколкогодишен интервал.


Винаги така се е получавало. За да премина от една любов към друга е съществувал период от време, който съвсем не е бил кратък.

Пък и сериозните ми връзки, тоест тези в които е имало чувства и секс са били по - малко от пръстите на едната ми ръка.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано28.09.10 06:42



Много благодаря

В неделя се надявам вече да се насладя на пилето с препечена коричка на грилТези дни трябва да ми донесат едно превъзходно, домашно, бяло вино и празника за всичките ми вкусови сетива да е пъленА тази рецепта вече ми е в златната папка с безценни кулинарни съвети!!!

Почни с баниците и панетата, и може да си сигурна, че в и джунглите на Амазонка не можеш да се скриеш от мен

Аз също обожавам да готвяКулинарията се и изкуство в което човек може да си експериментира и влага много фантазия!За мен спец. огромно удоволствие, за което обаче много рядко намирам време.

Говори ми ... умирам за глупости....

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано28.09.10 14:17



Роски...колко секс може да се направи за тва време...





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: saksun]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано28.09.10 14:51



Познато ми е





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор panvolodiovski (непознат )
Публикувано28.09.10 15:39



Пиле със зехтин?????

Как те търпят да готвиш, а?

Основен принцип за готвене - месо се готви с животинска мазнина, зеленчук - с растителна...

И готов бульон... Твойте хора са рискови за гастрит...



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: panvolodiovski]  
Автор Galeon ()
Публикувано28.09.10 15:41



този принцип е средиземноморски)

...jer dobrim curama ,uvjek se ruzno desava..


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.09.10 01:22



Е, ако размислиш

дръпни един телефон все пак

Гледай да не си семеен, моля те когато ми се обаждаш за ебане и разглеждане на цици



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Bлeчyro]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.09.10 01:27



Ахаха, ела ми на гости на баници, какво рецепти да ти давам, как да ти опиша как се точи или разтяга баница?




От всичко може да направиш баница, дай ми само един хладилник продукти, от нищо нещо ще ти спретна


Мисля утре да направя магданозени кюфтенца, тука хорицата хабер си нямат какво е кебаб и какво може да измайсториш от малко смляно месо и подправки


Като показах какво е нервозно кюфте, познай какво стана, изплюскаха всичко


Гледам да държа дребни сладки (кукис) в къщи за всеки случай, защото станах прочута тук с готвене и като дойдат, първо ме питат, може ли да опитаме какво имаш днеска по шкафовете скрито

Благодаря, че си чел и разбрал, това за мен е най-ценно, целувчици сладки и меки за тебе



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.09.10 01:29



Хаха, ама познай какъв секс прави един нахранен мъж, и какъв секс прави, ако е гладен?




Та, дай да му сложим малко гориво в корема, и ела да видиш после какво се случва, малей мили божке



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано30.09.10 06:38



Обещавам, Рокси!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Бръмбар гейт,нови [re: !Roxana!]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано30.09.10 07:42







Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: yetti]  
Автор бp (непознат )
Публикувано30.09.10 18:58



определено има разлика. аз лично имах в предвид емоционално (щот нали секса е емоция

) - независимо дали формално има партньор или не. т.е кога ни става непоносимо желанието?



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.09.10 19:19




Всъщност, ако и клубът да е тематичен, не мисля, че е необходимо нещата да се преекспонират - заглавието малко подвежда. Сексът е важен, много, неделима част, задължителна спойка, необходимост, комуникация във връзката, двигател и так дале, но основно..хомогенна смес..с др.неща в едни взаимоотношения.
И когато те липсват - той не чини пет пари, качеството му постепенно се влошава, необходимостта отпада и така..
Има хора с много висока и не толкова сексуалност, но наистина е илюзия, че възвратно-постъпателните са всичко в тоз живот, тц. Поне за мен, де.
Хубаво е, когато се намерят сходни. Хармонията е хубаво нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.