Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 11.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 17:30



Ха ха, не знам Рокси, но като чета как хубаво готвиш може и да не побегна.......

нали не си много страшна?




Вършил съм простотии Рокси, не съм китка размирисана, но се старая пък..... и никога не е било с лоша мисъл........пък то ......нали знаеш за къде е постлан с добри намерения пътя? Така че ....... здраве да е....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор Galeon ()
Публикувано27.09.10 17:38



...Билетът за Ада не винаги е еднопосочен......въпреки че както се казва Оцелелите ще завидят на мъртвите)

...jer dobrim curama ,uvjek se ruzno desava..


Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Galeon]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 17:55



Е, на това ще разчитам.........



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано27.09.10 19:39




Много, особено, ако съм под напрежение, стрес, нещо, което ме изтощава психически, най - вече, а и физическа умора. Либидото ми пада и мога да вегетирам с месеци.
Преди много време съм имала такъв период, свързан с много стресова промяна в ежедневието, просто не се сещах въобще, дори опитите да си посегна - се оказваха неуспешни, нещо, което по принцип ми действа безотказно и бързо.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 20:08



Аааа, ти още не си чел за циците ми, тогава АЗ ще бегам от тебе




Ти защо мислиш, че партнера ме стиска като удавник? жена като мен не се намира лесно


Ако си оставиш телефонче, други координати, може и да ти звънна, ако река да се разделим с партнера, знае ли човек? дотук звучиш много мило и прекрасно, кой те знае какъв кикимор си всъщност?


Това е шега, всички тук знаят, че онлайн флиртувам върло, ама само толкова

Гостите ми идват, за момента чоов. До скиф, до чув, до пиш



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 20:41



Хахаха........ какво толкова да чета за циците ти Рокси? Както винаги съм отбелязвал - млечната жлеза е колкото орех, сичко друго е мъжка лакомия и женска суета!
Сигурен съм че няма втора като теб! Ама виж ся за телефонче и координати много бързо ме емна, аз да не съм лесно момче а? Пък съм и срамлив, нося очила и пея в хора

! Въобще абсолютен кикимор!!!......

Знам че е шега Рокси, лека вечер............

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано27.09.10 22:08



da, па ти с тия пържени "деликатеси" (пържентото вече е за кретените, почти няма по-вредна храна) и прегорели мазни пилешки кожи си много "напред" с материала... :) все едно живееш до макдоналдс в сащ 80те години, на тва ниво си, сори, че може и обидно да ти звучи.
сигурно и сексуалната ти култура дотам... а кат се сета кви патологични коментари имаше преди време.. :) са ми се проясни, от задръустени артерии било.





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: impulce]  
Автор бp (непознат )
Публикувано27.09.10 22:59



Интересно! Като изключим рецептите (които са чудесни между другото...), очаквах, че по-малко хора могат да издържат дълго без секс. Благодаря Ви, че помогнахте да изчистя една своя илюзия. Това е важно за съзряването все пак





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: бp]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано27.09.10 23:03



kolko издържам или колко ми се налага да издържам, че според отговорите май хората се бъркат. много малко издържам...



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.09.10 00:07



Между връзките ми е имало по няколкогодишен интервал.


Винаги така се е получавало. За да премина от една любов към друга е съществувал период от време, който съвсем не е бил кратък.

Пък и сериозните ми връзки, тоест тези в които е имало чувства и секс са били по - малко от пръстите на едната ми ръка.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.