Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 23.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:13



Аааа, това беше махленско мезе, когато живеех в София, хаха

имаше една квартална кръчма, дето ги правеше, какъв оборот им направих на хората, и един ден сама почнах да си правя пилешки кожички, то па големата философия, ами иска цяло пиле да обеля, само за мен да се наситя


Тук е много полупярно онион рингс. Начи, просто нема ресторант да не ги сервира.


Лук на колелца, смачкваш го с ръце но да му запазиш формата само сока да му изтече, и го оставяш в цедка да му истече сока. Това е много важна процедура, за да стане наистина хрупкаво.


Овалваш колелцата лук в марината, галета и подправки. Пържиш колелцата на силен огън в сгорещена мазнина. Вадиш ги с голяма решетеста лъжица в кухненска хартия, за да не са мазни. Сервиращ горещи.


Това какво мезе е за бира и вино, просто освинването е пълно, и да не споменавам после как се пърди, баси индийските ресторанти, всичките са опърдяни след такива манджи



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано27.09.10 16:21



Избягвам пържените неща



Но обожавам зеленчуци на скара
Лук на колелца, или малки лукчета, тиквички, бял патладжан, дори домати от месестите. Фатката е само, да ги топиш в олио/+вегета и соев сос/, преди да ги метнеш на скарата .... божественярско е а между тях ако метнеш и някоя и друга мръвка .... ухааааа



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 16:27



Ето го гласът на здравия реализъм...........



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:27



Е нЕкои пържени неща немат аналог, като чипс, онион рингс и т.н.


Чипс казах, тук си умират за моя български начин да правя домашен чипс. Правих си веднъж експеримент, изпържих 4 кила картофи, и всичките ги изядоха, гости имах наистина, но едно картофче не оставиха след себе си.


Барбекю, и аз обичам, но е друго просто. Малко ми идва нанагорно да ям барбекю, както тук го ядат, още от сутринта започват с бекон пържен, с яйца безброй, с боб и наденички. После дебели огромни пържоли....аз никога не съм виждала така да се яде месо, както тук. Е, може би само в Германия....германците са луди за всякакви видове месо.


Тежи ми на мен да ям толкова месо, и това е персонална реакция. Много обичам да го ям, просто след 5-6 хапки се насищам и чинията ми остава пълна.


Тук се сервират огромни порции. Чиниите са поне тройно на онова, което ще видиш в кой да е беге ресторант.


Има си разлики, и то не малко.


Затова почнах да готвя домашно, защото ми писна да ям боклуци и неща, каквито в момента са авейлабъл.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:31



Така те усещам, кикимор, и ти си реалист като мене, само се правиш на идеалист




Ебеш си се както си искаш, но пред мадамите правиш репутация на почтен и морален мъж, хаха, хитър си ти



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано27.09.10 16:32



Права си, панираните сиренца и други подобни хапки са си оргазмични за небцето.



Редактирано от Villy. на 27.09.10 16:39.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано27.09.10 16:39



Свободна си да мислиш каквото искаш Рокси, къвто такъв......



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: Villy.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:42



На мен много ми помага интернационалния ми опит.


Току спретна нещо, дето съм го имала някъде, и го сложа на масата. Миналата седмица тъака каних гости на фондю, ми хората просто умряха, те кога са чували какво е фондю.


Много са консервативни тук, просто все едно препарирани. Някои хора тотално си живеят в миналия век, други още са във втората световна.


Ма, като се върнах в България, е още по-зле. Хората са просто тотално заблудени, с промити мозъци, абе страшна работа. Изобщо не знаят в кой свят живеят




Много ми помага, че попътувах, повидях доста, събрах опит....много се радвам, че имах такива възможности. Със сигурност съм друг човек сега, макар че съм си Роксана по всички показатели...просто....различно е.


Тибет искам да видя, и Аляска. В Русия още не съм ходила, огромен пропуск. Индия, много ме беше страх, че са мюсюлмани, и отказах ходене там, още ме беше страх от една стара история с един ...хм....арабски мой почитател.


Хм, забравих Австралия, ма....може би другата пролет. Там е есен, когато тук е пролет, а аз не искам да се пържа в тяхното лято, доста жестоко било по севера им, казват


Толкова манджи изядох по различни места, че на повечето не им помня даже имената.


Поне научих няколко вида китайски кухни, няколко индийски...поне половината европейски, тук ми казаха, може да отвориш ресторант, аз съм станала отличен дегустатор на вина и храни. Шашвам хората около мен редовно.



Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: saksun]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано27.09.10 16:43



А колко /реално до сега/ си чакала истинския?





Тема Re: Колко дълго издържате без секс...с партньорнови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 16:44



Недей така, кикимор, че ще ми се прииска да те еба, какво ще правиш тогава?



Ще бягаш ниско и бавно, да те стигна ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.