Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Писнахте с тази коледанови  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано20.12.07 18:09



ужасяващо глупав празник. Толкова фалш. Нищо секси няма в това. Нищо празнично няма да се правят хората на клоуни. Под усмивките им да има само тъга. Грозно е! Хората пазаруват храна побеснели да се угояват като прасетата, които ядем. А на съседната каса пенсионери държащите се за ръка в парка (там им се възхищаваме) си броят мизерната заплата и искат да бъдат малко по задоволени на този ден. Колко жалко!

И темите Ви затъпяха покрай тази част от годината. Добре, че има сняг и ски. И нищо няма да ви поежлая за предстоящите гадоразници.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано20.12.07 18:19



Покланям ти се доземи за този пост. Ебати малоумията братче..всеки се чувства длъжен да се наебе пиян на мотика в тихата нощ и да ми описва малоумните си разказчета за равносметката ,който си е направил! Все едно от догодина ще спрат да изневеряват на дебелите си жени,респективно-шкембелии и ще станат по-малко алчни.Пред моловете по цял свят коледно настроени консуматори се изпотъпкват и си дърпат от ръцете подаръци с намаление. По телевизиите само за дядо Мраз се говори,все едно той лично ще изкупи всички коледни боклуци и ще ни ги раздаде на аванта,а от реклами на некви боклук телефони с намаление направо ми се драйфа! Сърцераздирателно клипчета ми описват как играчките щели да останат без деца,но си трайт,че от тия благотворителни приходи,малоумната ни държава ще лапне 55 млн...Ебал съм им майките!!!Аре да се напием!





Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор Vanilla (Bourbon)
Публикувано20.12.07 18:21



Напълно съгласна... пози, стойки и фалшиви усмивки...
какво настроение може да създадеш с 10 светкащи лампички на някой..
излизаш навън и се радваш, ако не бъдеш стъпкан, пребит и ограбен..

Добре, че има почивни дни, да мога да си свърша работата и да си почина малко евнтуално, въпреки,че не вярвам...

всичко е реклама и комерсиалност, за да се натъпчеш до степен, че да не можеш да дишаш, да се напиеш, така, че да не можеш даходиш и да ти вземат всичките пари повъзможност...


Като ми се прави секс или искам да подаря на някой нещо, не искам да е по задължние...защото н-тия тъпанар ми каза, че ми бил купил подарък...което значи,че и той иска...
Don't worry about what people think!!! They don't do it very often

Редактирано от Vanilla на 20.12.07 18:24.



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор clipse_ (998)
Публикувано20.12.07 18:25



и на мен никога не ми е било някво празнично по това време...както и сега.
нямам абсолютно никакви планове и уговорки за близките седмици и ме боли гъза при това :)



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: clipse_]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано20.12.07 18:28



И кво, един ден и ние ще търчим да купуваме подаръци на децата си тогава,възпитавайки ги в долно муфтаджийско консуматорство,щото на всички деца им взимат и ще им е гадно...дееба боклуците.Ще се преселя в Иран,заклевам се!Там няма коледа!Писна ми да чета колко им е коледно на некви калъфи,дето са им дали коледна премия само и само да я завихрят в машината на комерсиализма.

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 20.12.07 18:29.



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано20.12.07 18:32



Крайно време е да ти намекна, че и ти ми се струваш зверски тъпо парче, но не пускам теми за това, нали?



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор allegresse (всичко)
Публикувано20.12.07 18:32



Прогнозирам следното развитие на темата (докато да се логна, то вече се сбъдва):
всички ще скочат в един глас да подкрепят Джинджър, да рипат
срещу консуматорските ценности,
срещу истеричното пазаруване, празнуване, ядене и надяждане,
срещу духовния регрес, съпътстващ празниците,
срещу лиготията на "Тихо се сиииипе първият сняг..." и китайските лампички за 10 лева, от които 9 са търговска надценка
срещу ведомствените партита
срещу сбирките с роднини
срещу купуването на матоми (вж. Толкин, май така се казваха) - ненужни вещи, които наричаме подаръци за най-близките
срещу ябълките с канела и греяното вино,
срещу "Българската коледа"
срещу новогодишното приветствие на президента
срещу... *допълни по желание*

Не мога да ги дишам повечето от тия неща. Обичам ябълки с канела и китайските си фенери. И гледам да карам по-малко в последните 10 дни от годината.

Но простете, тва горното е ужасно лицемерие.
Защото в крайна сметка всички ще го направите И тая година.


Що бе, вярването в Дядо Коледа и в чудеса не е непременно лошо нещо.... Лоша е опаковката, в която ни го продават... и цената не е адекватна, сметам.



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор clipse_ (998)
Публикувано20.12.07 18:33



да,съгласен съм....другото нещо е че по това време на годината по телевизийте започват да дават най малоумните бози създавани някога..



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: acid948]  
Автор clipse_ (998)
Публикувано20.12.07 18:35



ти да не си някой разсърден лапландски трол?



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: clipse_]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано20.12.07 18:36



Хахаха,ама на тия бастуни по Коледа им продават размразено месо за прясно на завишени цени,от 1ви всичко скача освен заплатите им,а те си накупили 1 кашон взривове и селянеят...Има ли смисъл само аз да не се радвам,след като е повече от ясно,че идната година ще е по-добра единствено за мен!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.