Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ех,аман от ебачи!нови [re: Gripen]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано20.12.07 19:37



Еми няма за кво да се усмихвам тва е. Насила не става.А като ми е готино и усмихнато тва още повече дразни хората,повярвай.





Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: allegresse]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано20.12.07 19:38



Чакай бе, и аз из Софията щъкам, ма чак толкоз кисели и озлобени не виждам бее. Напротив. Е, в молове и хипермаркети чак догодина ще ми се наложи да влезна, не обичам масовките и си свърших работата там овреме. А удвояването е неизбежно - хората мигрират след парите.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано20.12.07 19:40



Аз съм открила някакви мои си причини и начини да харесвам Коледа - и не я смятам за глупав празник. Имам проблем само с пазаруването - ненавиждам обикалянето по магазините и се опитвам да го отлагам до последно. Днес обаче ножът опря до кокала, трябваше да купя няколко неща - и въпреки че знаех какво точно ми трябва и къде да го намеря, се наложи да преживея към 3 часа в центъра, като почти 2 от тях прекарах в придвижване!

Да, да, знам, че има задръствания, знам, че по Коледа е лудница, знам, че няма таксита - всичко знам уж и бях подготвена психически. И господ ми е свидетел, че се славя с почти будистко спокойствие и по принцип от подобни неща не се впечатлявам. Обаче признавам, че ми дойде в повече - в момента съм измръзнала, изнервена и потресена - и се заклевам, че няма да напусна границите на квартала ми поне до 1 януари, когато се надявам, че народът ще е твърде преял и препил, за да прави подобна навалица и калабалък! А ако този ад се повтори и другата Коледа, мисля да емигрирам в Пловдив (примерно).



Тема Джинджърнови [re: Ginger.]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано20.12.07 19:40



и на мене не ми е Коледно,мисля че се преиграва с цялата работа,знам,че за повечето българи тва е повод да се натъпчат със свинско и да си купят нов телефон...

добре поне че някои се сещаме да пратим малко смси на 1117,или пък да си поизпразним гардероба...

и на мен ми става най-жал за пенсионерите...





Тема Re: Джинджърнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано20.12.07 19:43



Мацка,от смсите на 1117 държавата ще си прибере 55млн.лв.,защо била дала толкова на болни деца и сега ще си ги вземе..тва го четох вчера във вестника.





Тема Re: ех,аман от ебачи!нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано20.12.07 19:43



Явно ти е кофти усмивката



Ето една истинска история - оня ден приятелчето дет си пиехме по финално питие, една жрица на платената любов (те се знаят от доста време де) го сцепи 2 часа от секс без пари - по Коледа стават чудеса



Тема Re: ех,аман от ебачи!нови [re: Gripen]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано20.12.07 19:44



Е това вече е приказка!





Тема Re: Джинджърнови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано20.12.07 19:44



Няма как да стане - споко





Тема Re: Джинджърнови [re: Gripen]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано20.12.07 19:50



Става по законен път...чети,имало е дебати,не мога сега да обяснявам.



Тема Пример за коледно настроение...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано20.12.07 20:04



Примерно в нашата фирма:
Шефа ми като правило не е от най щедрите- но си има една положителна страна - чуства се съпричастен с Коледата.
Всяка година - поне от 5 години даряваме играчки и лакомства на един детски дом - в с. Търнава- за деца с изостанало умствено развитие.
От тази година детските домове станаха два- плюс един някъде около Лом - също за такива дечица.
с общата сума за двата дома можехме да си купим още една служебна кола - чисто нова - от магазина
Днеска вметнах че няма да е зле в магазините а и в офиса да се сложат касички на БЧК от прозрачните- ако бях дал подобна идея по друго време щяха да ме пратят да си гледам работата - сега обаче касички трябва да има до една седмица



Si vis pacem,para bellum.

Редактирано от iosarian на 20.12.07 20:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.