Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано21.12.07 08:51



Казах каквото мисля.
Ще се въздържа да не се подразня :)
Мъчи ги, не те теб да мъчат.



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.12.07 08:58



Ама за всичко това от първия абзац не е виновна Коледата.



Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано21.12.07 09:26



мразила съм празниците години наред
сега не
имам си елха с играчки, мъж, малко детенце и ще им купувам подаръци, да!
и кво?
евтино било, не било секси, тъй ли?
ам....не е секси, вЕрно, ама пък е топло и гушкаво

но е вярно, че по празници всички ги лепва депресията, щом и тебе прихвана.....



Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Eвала Наде...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор kwadrat (член)
Публикувано21.12.07 09:45



каза го в прав текст. За нормалните хора това е едно приятно време, когато всичко спира, не можеш да работиш дори и да искаш, щото никой не работи, никой не мърмори че това е спешно или онова е спешно.
Мога да прекарам една седмица със семейството си, да спя до късно, да се разхождам, да пия кафе на приятни места без да бързам, да се чувствам спокоен и да си почивам.
Нещо гледам че тука са се навъдили много нихилисти, с празен живот, които само мислят за пари и шопинг и не виждат нищо истинско в живота. Трудно ще оцените коледа с подобна ценностна система, не се учудвам че мразите този празник защото тогава виждате щастието около вас и усещате празнотата вътре в себе си.
Премиите, които ще налеем в джобовете на мръсните капиталисти - а за мен премията е начин през коледните празници да не чувстваш финансово притеснение и да се чувстваш по-добре
Истерията с подаръците - а за мен подаръка е начин да зарадваш хората които обичаш



Тема Не позволявам на масовката да менови [re: Ginger.]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано21.12.07 11:10



завлече и се разтапям от удоволствие в собственото си усещане за празниците, за споделеното време с най-близките, за неповторимото усещане да усмихнеш любими очи. Най-ценния подарък, който правя и получавам е именно отдаденото време, нещо което все ми липса и не ми достига.

Е, разбира се ще отида на пазар за подаръци, това го правя винаги бързо, с размах и много удоволствие и то не само сега, а през цялата година и не само по определен повод, просто обичам да правя подаръци на близките си.



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано21.12.07 11:14



И много преди да стана съпруга и майка, пак съм обичала Коледа и Нова година.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Vanilla]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано21.12.07 11:16



Глупости. Аз като купя подарък на мои познати, въобще не очаквам, че те са ми купили.



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано21.12.07 11:19



Лонгуре, аз тая година бях за първи път на коледното тържество на моя син в детската градина. Той е първа група. И не можеш да си представиш (или можеш, не знам дали имаш деца), колко щастливи бяха мъниците, като влезе Дядо Коледа. Те не са комерсиални (поне малките), те живеят в един приказен свят все още, защо да не им го създадем, докато не са се осъзнали като консуматори?



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: allegresse]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.12.07 11:24



О, да, консуматорщината, брутализмът и дебелосерието винаги си ме дразнят, но съм наясно, че при цялата ми добра воля и състрадание този свят ще си остане несправедлив, и единственото, което мога да сторя, е аз да положа грижи да не бъда като това, което презирам.
А усмивки си има. На мен вчера една доста възрастна жена с усмивка ми направи път, защото държах нещо повече от нея в ръцете - грейна, като настоях тя да мине първа. И изобщо, явно изглеждам доста безобидна, защото хората почти винаги щом се озоват за повече от 2 минути близо до мен, започват да ме заговарят. Та... точно така - струват ми се по-усмихнати от други години, защото моето хоби е да се вглеждам в лицата, израженията, очите им. Може и да са леко тъжни усмивките, но така е по-добре. Тъгата предпазва от самозабравяне.
А останалата част от хората винаги са приличали, приличат и ще приличат на стадо, в и извън София. Те не са виновни за това, просто толкова им е вместимостта.


Směšné lásky


Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано21.12.07 11:32



Според мен проблема е, че Коледа е по същината си християнски празник - или поне с голямо значение за вярващите в християнството. В даден момент с това пре-популяризиране на Коледа, като "празника за всичко" и бля-бля започва едно дотягане. Иначе - няма нищо лошо да седнеш един ден в годината и да вечеряш с родители и/или близки, за да си поговорите за изминалата година и за нещата от живота.

Относно постинги като "коледна тройка, "секс на коледа" и т.н. - ми звучи тъпо и плоско, защото по същество няма нищо коледно в секса, нито секс в коледата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.