Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Salem]  
Автор dalya_night (())
Публикувано20.12.07 20:58



ама мен празниците ме кефят , сигурно щото ме няма тука по време на тях....
и да пазарувам обичам , и то целогодишно
ама не е чак мания , а спираш, влизаш купуваш и излизаш


дългото избиране идва от колебанието да не се минеш с по-лошо и по скъпо, пък има ситуации , които смаляват този риск към нулата



Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: dalya_night]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано20.12.07 21:20



Хахаха, току-що ми пратиха едно гениално прозрение на тема празници - не сме могли да оценим празниците, защото делниците ни били непълноценни.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано20.12.07 21:22



Дам, добре е не само по празниците да забелязваш тия и подобни неща.
Аз харесвам Коледа по ред причини.
И дори тази да ми се очертава поредна различна, неочаквана, особена... Пък и стават чудеса...
Подаръци правя и купувам винаги в последния момент, защото къммен писмата валят до сутринта на 24-ти :-)

Весели и забавни празници на теб





Тема Re: Барби! - просто не мога..нови [re: LlRA..]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано20.12.07 21:22



Естествено , обещавам снимка .



I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема а така...да си дойдем на думатанови [re: emma_goldman]  
Автор clipse_ (998)
Публикувано20.12.07 21:23



ема тешката артилерия е тук !





Тема Re: какво им е на празниците?!)нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор dalya_night (())
Публикувано20.12.07 21:25



много са си хубави , а това че човеците сме понякога грозни е съвсем отделен въпрос...





Тема Re: На мен пък ми харесва!нови [re: LlRA..]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано20.12.07 21:29



точно това е Коледата, което си описала, а не подаръците, циганиите по магазини, базари и молове , яденето , пиенето , лицемерието - консуматорщината като цяло.

това поствах скоро - това е Коледа. допълни си пейзажа , с каквото ти хареса.





I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Vanilla]  
Автор Slona_sf (спекулант)
Публикувано20.12.07 21:42



мен пък ме питаха дали съм купил подарък за да са наясно дали да купуват. стана ми много гадно.



ще те скъсам....

Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано20.12.07 21:50



Ужасяващо глупав постинг, и съм сигурна, че вече съжаляваш, че точно по този начин си изказа ненавистта към празниците!

В момента съм изключително изнервена, да не кажа бясна, и напълно те разбирам! Не съм изкарвала колата от гаража не знам колко дни вече, не мога да се добера доникъде, съответно работата ми куца, разчитам на други хора за нея и става такъв оммагьосан кръг, че ми иде да прегриза гръцмуля на някого!
Тълпите ме вбесяват, хорския ентусиазъм и глупост също!

Скарах се с добри хора, защото очакват от мен да съм супер Любо!
Не си говоря с мъжа ми, но не ми се пише що.
И с баща ми се сядох, защото ще работи от утре, та чак до нова година всеки ден!



И изобщо няма да коментирам, само ще кажа
и все пак...!

И да не забравяме, че ти, аз, сульо и пульо може и да могат да имат нещата, за които хората треперят по Коледа, по всяко време на годината, но те не!



Тема Ееех,нови [re: Ginger.]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано20.12.07 22:14



ама много депресирано и хомофобски някак звучиш... и то какво става - докато бърчиш нос с отвращение, прибавяш собственото си зловредно настроение към цялата каша... И като се съберат още стотина, двеста, триста и още много като тебе - и цялата коледа наистина помръква и се превръща в евтинджос за едно левче, честно. Хорът на обидените и отвратените от фалша...

Аз пък предпочитам да добавя към световното настроение собствената си уютна къща, кичозното удоволствие да си я накича с коледни простотийки, радостта от безсмислено мили неща, много малкото и скъпи подаръци, които ще купя за много любимите ми хора (още не съм, ама знам точно какво, къде, кога, та да не се оплета в калабалъка). Ще накупя и един куп по-дребни подаръци, пак за тях, щото си умирам да гледам как късат хартиите и панделките, защото не знаят къде какво има... Днес пък видях какви съвършени коледни картички е нарисувала дъщеря ми... и си поисках много от тях за Коледа...



Празникът си е в нас... не е някъде навън в тълпата или на улицата. И да, ще пращаме благотворителни смс-и!

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.