Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор bushido ()
Публикувано21.12.07 16:29



защо съдиш? всеки си прави каквото иска.

празникът не е "ужасяващо глупав". глупав е начинът, по който се възприема от някои хора.

за пазаруването - точно ти ли ще се дразниш? ами огромна част от хората не разполагат с неограничени средства да пазаруват през цялата година и имат само по празниците ... ако концентрираш целия си комерсиализъм и мания по шопинга и се погледнеш през очите на "угояващите се прасета" (най-обикновените хора) едва ли ще се видиш в прелестна светлина.



Тема Re: Психясват хорицата :)нови [re: kotaranko]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано21.12.07 16:55



Хаха, разсмя ме с глас тоя номер с опашката, яко сте се изгаврили с хорицата.

Наскоро и аз давах с опашките, макар и в друга тема/контекст.

Между другото ако случайно си пропуснал , горещо ти я препоръчвам - в нея става дума именно за подобни "овчи" прояви. Това е най-доброто, което съм чела по темата - страхотен коледен подарък ще си направиш.



Тема Освен ако не е слаб,нови [re: Bиepko]  
Автор Kyle Katarn (freelancer)
Публикувано21.12.07 17:06



с възглавница под червената роба и не казава HO-HO-HO (главните букви са важни). Сори не можах да се стърпя


Ако абсолютно нищо не разбираш от словоблудствието ми иди в клуба на Пратчет да ти обяснят. Или си вземи ето този филм:





Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Ginger.]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано21.12.07 17:12



Ето виждаш ли - и на мозъка вреди





Тема Re: Психясват хорицата :)нови [re: Лилит]  
Автор dalya_night (())
Публикувано21.12.07 18:19



любима книга


сега няма си я купи



Тема е па ...нови [re: Ginger.]  
Автор edward (непознат)
Публикувано21.12.07 19:59



... Джиджо к'во съ праиш нъ ударена, чи не знаеш брЯ?





Тема Re: Eвала Наде...нови [re: kwadrat]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано21.12.07 20:56



Изобщо не можеш да съдиш някой без да го познаваш. Да, имаш предположение защо ние нихилистите не харесваме коледата, но си страшно далече.

Поздрави!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: Wildberry]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано21.12.07 21:03



Не знам че имаш беседка, но нещо подсъзнателно ми 'каза' да ти постна тази картина, защото е красива.



Защо да не я украсиш . Ще е нещо, което ще те зарадва , а няма да те ядоса.

I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема Re: Сори, сори,нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано21.12.07 21:10



Хахаха добре си си ме представила, загърната в бяла яка и как се тросвам като дете, точно така беше...ама вече ми мина, така че....ти не бъди тъжна.



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Писнахте с тази коледанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано21.12.07 21:12



Е, как да не, това е най-лесното обяснение

. Не бе, интересното е, че от малка не я харесвам, въпреки че тогава получавах всичко, освен подаръци, внимание и каквото още се сетиш. Но факт!

АЗ съм дете, не разбирам.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.