Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Към жените:нови [re: Smile]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано20.04.04 10:55



Виж Смиле,

Лилит е синтезирала своята обективност върху проблема за насилието над жени, под формата на универсални съвети.
Би ми се искало да те помоля,вместо да бързаш да даваш индивидуални проекции на себе си в бъдеще неподозирано време,да помълчиш пред изстраданото послание !

Текстовете по горе са за подкрепа и помощ,а не за коментар!

На истината краката са винаги разтворени


Тема Не те разбрах май...нови [re: Smile]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.04.04 10:54



ти къде живееш? Не си ли в България?
Ако си - дадох съвет как да се предпази "средностатистическата българска жена"! Не желая да се повтарям.
Ако има някакви неясноти - погледни "Закон за контрол над взривните вещества, огнестрелните оръжия и боеприпасите", а също и Наказателния Кодекс за неизбежна отбрана.

За неразбралите - ВСЕКИ пълнолетен, неосъждан и без психични отклонения българин ИМА ПРАВО да притежава и носи в себе си пистолет или револвер! ВСЕКИ! Дали ще упражниш правата си е изцяло твое решение. А между ключовете и пистолета трябва да избереш ти, аз отдавна съм избрал!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема сдилно се надявам и аз да е така-не точно за канарнови [re: razbiram]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 10:55



чета,но по-скоро за съветите.,.нейните и някои други(които не се зайлючиха асамо до ЛиИЦЕМЕРНОТО 'колко много съжалявам")съвети-мисля,че бяха наистина ценни........

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: Не те разбрах май...нови [re: SHERlFF]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано20.04.04 10:58



Ли4ното оръжие има както неоспорими плиусове, така и неоспорими минуси...вси4ко зависи от зрялостта на притежателя.

Имам приятели с ли4но оръжие, които въоб6те ама въоб6те не трябва да притежават такова, за6тото все пак това е и голяма отговорност.



Тема Vinagi!!! Vinagi,...нови [re: Лилит]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано20.04.04 11:00



kogato se sbluskam s podobna istoria se raztrepervam! Dori v momenta treperia, vsi4kite mi muskuli se gur4at v spazmi, celiat sum 4erven, di6am tejko! Toku 6to s4upih edna 4ast ot buroto, za6toto rakata mi se izmetna bez da moga da ia kontroliram! Niamam dumi! Nikoga niamam dumi, kogato se sblaskam s takiva istorii! Mrazia da niamam dumi! No 4ustvata mi bo6uvat s neveroiatna sila....
O, gospodi! Dali 6te mi dade6 niakoga 6ans...dori vednaj 6te mi e dostata4no...neka pone vednaj da mi popadne takav izverg v racete, samo vednaj!!!!.... 6te bada zadovolen!!! Samo vednaj! Pa ako 6te i da go leja, kato za 4ovek! Iskam da 4uia kak mu pukat mizernite kosti v razete mi, kak se moli, kak se tatri s s4upeni krainicii hlen4i, kak plue kruv... Ne! Ne triabva da umirat, nito da njiveiat! Triabva prosto da sa6testvuvat my4itelno! 6te go napravia invalid za cial jivot - bezpomo6ten grozen urod, koito da se proklina 4e e jiv i da jelae smarta si...
Spiram ve4e...

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Да, така е!нови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.04.04 11:04



Законите ни са хубави, за съжаление хората, от които зависи стриктното им прилагане не си гледат съвестно работата.
За мен личното оръжие няма минуси или поне не повече, отколкото личния автомобил!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Да, така е!нови [re: SHERlFF]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано20.04.04 11:10



За тебе знаем
Миналата година приятелят ми ме кара6е да си извадя разре6ително за пистолет, но аз категори4но не искам да нося оръжие в себе си...мисля си , 4е ако се наложи няма да ми стиска да го употребя сре6ту 4овек....



Тема Re: Към жените:нови [re: Smile]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 11:14



рядко хубав постинг ,намерил място, в иначе превърналата се в изказване на съболесзнования към нбеизвестен адрест тема.
Уви,от стажа си в слседствието-в едно се убедих(за това и ен ес езанимавам с наказателно право)че изнасилване , по твърде либералните на моменти норми на Бг право-практически не се доказва....
Имаше редица случаи на които ставах свидел-пример-жена,изнасилена от двама,на които била принудена(?)да партвио орален секс,и която отишла на клекар след 5 дни-никакви улика-само нейната дума срешу двамта,които твърдяха,че това й е заниманието.Следствието рече,че насилствен орален секс,щом не е имало оръжие, иползвано като заплаха,не е налице.Съдебният л;екар не откри остатъжци от сперм авърху половите й органи,оня довлече куп народ,които твърдяха,че това й е заниманието и....както се досещаш присъди нямаше....
Наисти-още един път евала за поста ти,уви всичко ,което каза е налице в такива случаи.....

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Ами явно [re: GOMORRAH]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано20.04.04 11:16



ни се разминават методите за подкрепа и помощ.

На един заекващ човек ти ще му довършваш думите, а аз - ще го карам да ги казва без заекване.

И не смей да ме изкарваш безчувствена!



Тема :))))) [re: Ghostwriter]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.04.04 11:19



Не съм съгласен, че българина е "емоционално незрял"! Той просто е свикнал да не спазва закона! Не го е страх от правосъдието - знае че с малко пари винаги ще се измъкне!
Нали говорим за "либерален закон"? Ние имаме именно такъв, но той забранява носенето на оръжие при употреба на алкохол, забранява носенето на оръжие в заведения между 22 и 06 часа. Забранява притежанието от хора с психични отклонения. Забранява притежанието от првстъпници.
Освен това говорим за "оръжие за самозащита" - късо, нарезно оръжие (пистолет или револвер), не карабина, не автоматично оръжие!
Освен това отдели, моля те, "професионалистите" от обикновените хора - един "професионалист" изстрелва 3 (ТРИ) патрона на месец!!! Толкова им се полага на полицаите! Полицейските грешки нямат нищо общо с оръжието за самозащита на гражданите!
Относно Вашингтон: през 1976 година Вашингтон въвежда един от най-строгите оръжейни закони в САЩ. Оттогава броят на убийствата се е увеличил с 134%, като е намалял с 2% за останалата част от страната!

Това, че много хора карат пияни или дрогирани или без свидетелство за правоуправление на МПС и извършват тежки злополуки навежда ли те на идеята да забраним автомобила?

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.