Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 13.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Насилиетонови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано21.04.04 08:21



Снощи ми разказаха нещо по повод тази тема с изнасилванията.
Изпитах злорадо тържество.
Момиче - черен колан по карате - на два пъти я нападат по трима. И двата пъти ги спукала от бой. Евала й правя, че е запазила самообладание и е приложила знанията си. Не всеки успява да върже това, което прави в залата с реална ситуация на улицата, когато трябва да риташ здраво, за да се отървеш цял.
Евала на мацката!


Яж, пий и носи най-новите си дрехи !!!

Редактирано от Иryaнa на 21.04.04 08:23.



Тема Е не ти ли се е случвало,нови [re: SHERlFF]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано21.04.04 08:57



късно вечер, когато се прибираш да ти се припокрие пътя с някоя мацка. Ти вървиш след нея, тя ускорява ход, по някое време се обръща и ти разпилява мозъка по тясната квартална уличка.

А жените ги знаеш, телефончетата трябва да са им джиджини, същото се отнася и за патлаците. А джиджините, красиви, маркови, дамски патлачета може и бая над 500 кинта да са, знам ли?

Под двеста лева може да ти излезне и да чакаш 3 години за разрешително. А за 3 години можеш ли да изчислиш колко пъти е възможно да те изнасилят? Аз не.

Dignity and Demeanor


Тема Re: СТИГА С ТИЯ ПИСТОЛЕТИ БЕнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано21.04.04 08:59



... плюс машинката, брой ги 1000 кинта. За хиляда кинта предпочитам да й купя една перфектна жигула с газова, пред възможността да се влача после по съдилища.

Dignity and Demeanor


Тема Re: Енови [re: Paris]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано21.04.04 09:03



Стига с тия патлаци, че снощи сънувах един тъмен силует, аз съм опряла пистолет в слепоочието му и с металически нотки питам "Се'а к'о ши прайм - 'ко ши мъ изнасилваш - да стрелям или ще си вървиш по пътя?" и човечеца след като преглъща няколко пъти шумно казва "ама аз ... таковата ... <преглът> ... живея в другия вход"



Тема поредниятнови [re: toranaga]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано21.04.04 09:06



чел-недочел,разбрал-недоразбрал
Тъжно е торанаг,че за кой ли пореден път се изказваш неподготвен ; но не мисля точно на теб да ти разяснявам нещата

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема а според мен е комплексарсконови [re: toranaga]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано21.04.04 09:11



да раздаваш обиди,констатирани на едно или няколко мнения от човека( в случая тя)
Струвами се,че злоупотребяваш с търпението.Аз лично,ако бнях модератор ,щях да взема необходимите мерки.Клубъте за изказване на мнения,не за обиди и заключения Торанага.
Ти,като един некомплексиран тип,можеш да запазиш подобни мисли за себе си-пък остави нас,низшите,да си говорим и да се учим от течението на живота
Пак ти казвам-всеки може да изказва всякакво мнение,дори различаващо се и противоречащо от общоприетите норми.И не си ти съдникът, който ще отсъди кой какъв е.Ти си просто един Обикновен(колкото и д ане ти се иска)четец и писач на мнения,като всички нас-)
Има разлика от това да изразяваш несъгласие по дадено мнение и да обиждаш.Все ми се струва,че предвид лабилната ти психика ,в теб дреме по-голям изнасилвачот някой изказал различно мнение от традиционни жалейки тук
Пожелавма ти усшешен ден,и продължавай да си пишеш, но се надявам вече без 'експертни обиди',още повече срещу жени,пък били те възпитани или НЕ-)
Нали именно ти застъпшваш тезата,че на злото не трябва да се отвърща с такова"къде видя, че насилието трябва да те озлобява и да мачкаш другите?
"
Поздрави!

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Е не така....нови [re: Paris]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано21.04.04 09:43



Що имаш такова мнение за жените? Както си я подкарал дай да им забраним и коли да карат, а защо не и да гласуват? :))))

А за рушветите и оръжието... ти имаш ли разрешително?... аз имам... и не съм дал нито един лев рушвет за него... и всичко си излезе в законовия срок - какви 3 години, всичко става за 2-3 месеца.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Е хубу де...нови [re: Smile]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано21.04.04 09:52



ами после ко стана? Бум... "ша живее в другия вход, а?... мръцник!"

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема пфууу... [re: TRlNlTY]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано21.04.04 10:00



моля-моля, пак заповядай! Да разбирам ли, че ако някой ден реша да приключа с шерифския занаят ще ме вземеш при теб за клоун?

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема напротив [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор toranaga (risk taker)
Публикувано21.04.04 10:08



мнението ми, макар и обидно беше дадено без грам злоба или пък желание да мачкам когото и да било

ако ви смятах за низши, както се изразяваш, просто бих подминал и нейните и твоите думи. няма как да го знаеш, но когато мнението ми за някого е еднозначно негативно, не правя друго освен да го подмина

що се отнася до агрипинила, ако си забелязал, доста често пиша в темите и и се опитвам да бъда обективен без да я обиждам. това не означава обаче, че няма да го направя ако отново преценя, че това е уместно.

колкото до насилието и мачкането - това не е моя теза, а въпрос, провокиран от мнението на една жена, била тя възпитана или не

чалнал съм се, не ми вярвайте



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.