Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 13.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ключоветенови [re: Smile]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.04.04 09:38



Не се заблуждавай! С ключове няма да обезвредиш никого.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Ти ли го измисли?нови [re: Smile]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано20.04.04 09:48



Аз от ученичка си ходя така вечер с връзката, разпределена между пръстите, но тогава май тихичко и тайничко се ежех – такива неща се случваха рядко.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Не е въпроснови [re: SHERlFF]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано20.04.04 09:58



на обезвреждане, а на спечелване на метри преднина.



Тема Не - не азнови [re: razbiram]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано20.04.04 10:05



След първата осезаема заплаха (един ми изкочи от храстите и разбрах пределите на скоростта, с която мога да се движа) сметнах за безотговорно да не знам някои номерца за протектване на бодито си.



Тема Re: Насилиетонови [re: Лилит]  
Автор Пacaт (Италиано)
Публикувано20.04.04 10:19








Шампион


Тема Re: Чувствам се длъжен да...нови [re: SHERlFF]  
Автор Пacaт (Италиано)
Публикувано20.04.04 10:20



Абсолютно, SHERIFF и аз мисля като теб.
Нали знаеш кой е най-добрия приятел....................


Шампион


Тема Re: понеженови [re: Лилит]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 10:24



Понеже виждам,че нещо иронизираш безпричинно,по-добре осветли целомъдрения и целокупен съклубжарски народ е ли ти се е случило или не
Темата не е пикантна,а трагична,жалко ако някой се опитва да я представи такава

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Ако [re: SHERlFF]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано20.04.04 10:22



разсъждаваме и за численост на нападателите, какво би направил ти, ако нападнат теб и приятелката ти 2-ма или 3-ма 100 килограмови нападатели?

Когато си подсигурен се чувстваш и по-уверен в себе си. Това може да е тънкия момент, който да стъписа за няколко секунди нападателя.

Огнестелното оръжие - масово? Веднага виждам застреляно дете, което си е търсело топката в храстите, а някоя психарка го е помислила за изнасилвач.



Тема Re: не й се е случило [re: Бялa тиxa cмъpт]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 10:24



хахахаха,
ще се въздържа да отговоря на комплексарския ти пост
Съжалявам,че не се включвам в трагичното настроение,екото почти всички ви е обзело,но както авторката може да включва цинизми,така и аз намерих уместно(за презерватива)да напарвя това
До тук с комплексарките,които не заят кога и как-)

П.С."лелка",може би си ти,не знам

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: Насилието [re: AGRlpinila]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано20.04.04 10:27



Още не мога да повярвам, че жена е способна да напише подобна чудовищна глупост... Моли се да не ти се налага да изпиташ на гърба си смазващата тежест на подобен спомен, защото тогава за дълго ще загубиш афинитет към "себепознанието" и "богатия сексуален опит като част от пъзела всестранно развита личност" (край на цитата).

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.