Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 13.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Мене ме изнасилват два пъти седмичнонови [re: smaragd]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано21.04.04 13:25



Но няма как да съдя извършителя щото ми е жена. Затова затварям очи и изчаквам примирено процедурата да свърши. После се чувствам готино щото знам, че до следващия петък няма да ме изнасилват.

Dignity and Demeanor


Тема Re: ето я идеята на темата9razbiram)нови [re: toranaga]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано21.04.04 13:39



Ама няма две мнениея-но повечето изказаха съчувствие,и поне както аз разбрах(явно и мога да разбирам погрешно,не есамо приритет н адругите) се сърдиха и съдиха тези,които са изразили нешщо друго от съчувствие
Обядва ли
бетер лято си е вън
Към razbiramn-ами ,бързо пишща понякога,опитвам се да съчетавма работата с постенето,постването де,че така с епоразсейвам
как си ти?Айде на бележки,че става гавра с темата

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: Lana_6,нови [re: ФeниX]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано21.04.04 13:46



Подобни библейски принципи от рода на "Обърни и другата буза" са унизителни и глупави. Не сме овце!!!
Не може да се разглежда като злополука това, че някой съзнателно се е изгаврил с теб и ти е посегнал, наранил те е.
Много хора искат насилие и саморазправа, защото знаят, че съдебната ни система няма да раздаде правосъдие. Заради отвратителната ненаказуемост на такива престъпления се стига до тази сляпа омраза и желание за мъст.
Много хубаво звучат думите ти. Но ние не сме свръхчовеци и ако на твоя близка посегнат ме съмнява да го отминеш с довода, че силният човек не проявява агресия.


Яж, пий и носи най-новите си дрехи !!!


Тема Re: инстинктинови [re: ФeниX]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано21.04.04 13:48



"Лилит беше написала, че за да разрешиш собствения си проблем, трябва да простиш на насилника....."

Това е един
ИЗБОР,който се достига след дълъг ,изключително тежък,труден път през времето.Път на изстрадано себеопознаване,път ,блуждаещ по шахматните полета на собсвения ти изнасилен мироглед и светоосещане.Път към собствената ти панацея. Брутален път ,зверски път,който облагородява и лекува.Този избор е призван ,за да бъде!


Но уви,за това могат да говорят само жертвите.

Но за друго ми се ще да пиша.За личното отмъщение!
Това е естествената реакция,първичните задействани инстинкти,които крещят за кръв!И те са напълно нормални ,мисля.Всеки би реагирал така ,без изключение когато раните са още пресни.А когато инжектират зъл адреналин в кръвни рани...............
За да простиш понякога е нужен цял един живот,но това в никакъв случай не е признак на вътрешна сила.Това е едната, капката мъдрост, за която си заслужава да живееш!Не зная на какво мирише тази капка ,нито какъв цвят има. Предполагам че е твърде много фина ,за да бъде доловена от обикновено осезание.НО знам със сигурност ,че тази малка "капка" може да изгражда нови светове и вселени,когато боговете са пропаднали отдавна някъде долу...........

На истината краката са винаги разтворени


Тема Много точно изразено ...нови [re: GOMORRAH]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано21.04.04 13:56



Аз не бих могла да го пресъздам в думи като теб ...



Тема Re: Lana_6,нови [re: Иryaнa]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано21.04.04 13:59



Разбира се, че няма да го отмина, но се надявам да не отговоря по същия начин.
Ако отговориш по същия начин превръщаш насилника в жертва....
А пък и вече, по нищо не се отличаваш от него.



Тема ...нови [re: ФeниX]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано21.04.04 14:16



Да не дава Господ да се случи нещо такова на мен или мои близки, но ако стане ще се погрижа мръсника да яде през сламка до края на живота си !!!


Яж, пий и носи най-новите си дрехи !!!


Тема Re: ...нови [re: Иryaнa]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано21.04.04 14:20



Надявам се да не ти се налага....



Тема Re: Бедна ми бедна Агрррр...нови [re: AGRlpinila]  
Автор drebnata (член)
Публикувано21.04.04 14:28



"насилието не трябва да предизвиква злоба"........БРАВО!!![бурни аплодисменти]
а болката на Лилит може да предизвиква злоба......?
ама ний тука кви сме елементарни значи.......никой не успя да прочете това ,което си написала "между редовете" ,ми ти нищо не написа и по редовете бе слънце ,както винаги неадекватна!Миличката тя ,не бой се никой няма да разкъса не ти се сърдим ти толкова можеш........

само слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса.....


Тема Re: и за другото насилие [re: angela_hell]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано21.04.04 14:31



Аз не бих правил паралел между "видове" насилие.
Общото ,обединяващо за всички-са психичнитерани и психически травми ,и психосоматични реакции на тялото.
Не е нужно да класифицираме "болестите",по скоро е важно,понякога жизнено,да търсим отделните, индивидуалните лекарства!

Защо , повечето жени винаги търсят обяснения по астрологията?
Ъм?

На истината краката са винаги разтворени



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.