Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Е не съм очаквала,нови [re: AGRlpinila]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано20.04.04 10:27



че ще говориш такива глупости! Ама ти, все пак сериозно ли го каза? Кажи, че не, моля те! Кажи, че това ти е поредната провокация!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема :)нови [re: Smile]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.04.04 10:31





"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"

Тема Пак говориш...нови [re: Smile]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.04.04 10:33



глупости!
Просвети се малко, моля те, относно статистиката за престъпленията със законно оръжие, относно собствениците на законно оръжие, относно нивото на престъпността в страни или щати с рестриктивни закони и с либерални.

"Страхът от оръжията е знак за сексуална и емоционална незрялост!" З.Фройд.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Насилиетонови [re: Бялa тиxa cмъpт]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 10:34



Следната ситуация-уволняват те;след което ,след време,ставаш ТИ шеф...някъде.....и почваш да се гавриш с подчинените си-Ти ги уволняваш-назначаваш-уволняваш-с това се изчерпва ежедневието ти-така ли трябва да се постъпва?
Не ,не защитавам агрипилина,нито никой,но май тесногръдата си ти.....

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: понеженови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано20.04.04 10:35



Пич, медицинското от болницата ли искаш да ти представи, за да светнеш най-накрая (единствено ти), че това е част от нейния живот??? И дори да го направи - това променя ли нещата? Има предостатъчно жени, които са били в нейното положение! Трябва ли по такъв дебилски начин да слагаме ударението на "кой откъде бил копирал" или смяташ, че същността на темата е все пак другаде? Айде помисли пак, после пиши!

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема За съжаление...нови [re: Пacaт]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.04.04 10:40



повечето хора не мислят така. За повечето хора щом имаш оръжие значи си престъпник или пък е много вероятно детето ти да се застреля по невнимание.
Повечето хора имат мнение за неща, които не са пипали, да не говорим пък за "използвали"! Повечето хора имат мнение формирано от журналисти, политици, лидери на организации - все личности, чиято основна цел е да манипулират обществото. Повечето хора не се интересуват от фактите, преди да си съставят мнение или го приемат на готово от някой, също толкова непросветен!

Съветвам ги да прочетат малко световна статистика, видно е и за имбицил, че законното оръжие намалява престъпността и обратното.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: понеженови [re: Ghostwriter]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 10:40



Надявам се не влизаш в ролята на съдник,а?!
Не може да раберат някой хора,че всеки лист има две страни ....но и много гледни точки
Съжалявам,че не се вмествам в концепцията ти в случая,и не подчертвам ,разбира се,че е най-важно кой го е писал, нека не се хващаме всички като удавници за сламка на нещо,което лично аз съм срещал(или поне подобен текст)из интернет много пъти ..... и не съм сигурен,че това е лична случка
но както каза-няма значение
Точка по въпроса и с теб.

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Естественонови [re: SHERlFF]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано20.04.04 10:40



че говоря глупости. Ако живеех в друга страна, обаче.

Хайде, дай съвети на нас - средностатистическите български жени - как да се защитят при недвусмислена атака от един мъж.

Лесно е да ме попиташ какво да избера - ключовете или пистолета. Отговора е еднозначен, но в мечтите ми.



Тема Re: Пак говориш... [re: SHERlFF]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано20.04.04 10:44



Шерифе, изместваме темата, но ще кажа и аз няколко думи по темата "либерални закони за притежание на оръжие". Да, българинът е емоционално незрял! Примери? Колко пъти след 2-3 водки някой в заведение започва да се прави на мъж, търсейки повод за сбиване? И си остава "само" на вълна бабаитщина, защото няма оръжие в себе си...

Примери за хора със законно оръжие, при това "професионалисти" - резултати " застреляно момиче в центъра на София, защото оня просто решил да постреля "във въздуха", втори пример : "проверявал си оръжието" в дискотека, то "случайно гръмнало" - втори убит човек. Дали си забравил тези случаи? Това са "нещастните уж стечения на обстоятелствата".

И последно - да си припомним резултатите от масовото притежание на оръжие в Щатите - снайперист застрелва 18 човека, в течение на седмици хората във Вашингтон са в паника, ученици ходят на училище с оръжия, избиват съученици и учители, защото са недоволни от света... И хиляди други. Това ли искаме всъщност?

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема По- добре да не [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано20.04.04 10:54



се е случило и да ни залъгва. По-добре подобни неща да са само фикция. По-добре да ни манипулира, например, за да направи приблизителна статистика колко от жените в клуба са били изнасилени. Аз приемам точно в този случай да ни вземат всички за канарчета, само и само да не е вярно.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.