Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 27.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: И още нещо…нови [re: Лилит]  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано03.10.06 02:23



Душелейно!!!
Трябвало е просто да кажеш!!! И нищо повече!!!



Тема Имала съмнови [re: fascinatingoceanid]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано03.10.06 02:37



три-четири случая, подобни на твоя. Успяла съм с усет, думи и извънземна интуиция, която те спохожда свише понякога, да се отърва. Имала съм един случай, когато нямаше мърдане и ме избавиха компания случайни минувачи.

Всяка жена се е сблъсквала с такъв тип насилие/агресия, поне във възрастта 16-20.
Това че на мен красноречието, интуицията, Господ и минувачите са ми помогнали, нищо не значи.

Проблемът си остава и бих се включила в преборването му с каквото мога.

Но нека и момичетата знаят - в света, в държавата, в града ви, в нета ви, до вас и понякога - у вас, има изроди - болни хора. Просто много внимавайте





Тема Re: Насилиетонови [re: Лилит]  
Автор e23 (непознат)
Публикувано03.10.06 14:53



Вероятно няма да кажа нещо което не ти е идвало на ум, но все пак - хрумвало ли ти е да сложиш това което си постнала в темата на блог. Мисля че може да е полезно наистина за всички.
Чистосърдечното ти желание да помогнеш ме трогна. Лично от мен - благодаря.





Тема Re: Насилиетонови [re: Лилит]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано21.12.06 05:34



Лилит, благодаря ти за темата!!! Информацията, която даде тук, беше много важна и полезна за мен!!! Искам да ти напиша още много неща... но в момента думи не ми достигат... затова ще помълча...



Тема Re: Насилиетонови [re: Лилит]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано21.12.06 10:33



Много полезна тема. За тези, които са готови да надмогнат установените стереотипи и да научат нещо.
За съжаление и аз смятам, че страшно много жени са преживели нещо подобно. Практически всички жени, с които съм се сближавал, са ми признавали подобни преживявания. Винаги съм им оказвал подкрепа и съм изпитвал силен гняв към насилниците.
Всъщност първата ми жена имаше голям проблем вследствие от това. Тя страдаше от вагинизъм - безконтролно стягане на бедрените мускули в момента, в който се опитвам да проникна в нея. Това прави невъзможно сношението. А като имате наум, че и аз тогава нямах никакъв опит... Проявих търпение - може би около половин година търпях това, бях много нежен и предразполагащ, доказвах й колко я обичам каквато е. Това и за мен си беше голяма школа как да накараш една жена да се отпусне, да се възбуди. Ключът винаги е обичта. Когато накрая успяхме да го направим, бързо стигнахме до пълно удовлетворение в интимния живот. МОже би дори и до такова, каквото малцина стигат...
Имах и една друга връзка. Момичето било изнасилено от няколко души, но докопало нож и убило един от насилниците. Твърдеше, че я оправдали в съда (ако аз бях съдия, бих я оправдал за едно заседание).
Тези жени в много случаи не успяват истински да се освободят от породените проблеми. Както много правилно е казала Лилит, първо от тях зависи да решат да станат силна и самостоятелна личност. Мнозина предпочитат да имат дежурно оправдание за всяко последващо лошо нещо, което им се случи в живота. Има и по-лошо. Тази, която беше убила изнасилвача, според мен беше започнала да се свързва с хора от този тип и да уважава истински само тях. И не съм убеден, че ще има силата и интелигентността на Лилит, за да осъзнае сама проблема си, да не говорим дори да започне да се бори с него - процес, който наистина не е лек, но при достатъчно силна воля може да има успешен край.
Благодаря на Лилит, че е имала смелостта не само да повдигне проблема, но и да сподели подобно преживяване. Струва ми се, че преодоляването му я е направило много силен и осъзнат човек. Поклон!



Тема Re: Насилиетонови [re: Лилит]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано16.10.09 17:44



толкова искрено и лично послание не съм чела никога ТУК, Лилит наистина си една много силна жена, прости ми за обидата днес, нанесох я без да знам...
димо




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.