Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Насилиетонови [re: Лилит]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано19.04.04 17:26



Приятелят ми казва, че за изнасилване, особено на дете, наказанието трябва да е смърт.
Подкрепям.


Яж, пий и носи най-новите си дрехи !!!


Тема Re: Чувствам се длъжен да...нови [re: SHERlFF]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано19.04.04 17:35



Точно това исках да попитам, но ти ме изпревари..
Доколкото се познавам, струва ми се, че в такава ситуация ще се съпротивлявам със всички сили... ще хапя, ще дращя, ще се опитвам да му извадя очите... Може и да се уплаша твърде много, да припадна, но какво ако не? Какво ако се съпротивлявам?
Не познавам психиката на тези хора. Как отвръщат на яростната съпротива? Виждат, че няма да е лесно и се отказват? Или отвръщат с ярост?

В страшен свят живеем.


Яж, пий и носи най-новите си дрехи !!!


Тема Re: Виждам, че разбираш...нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор troy@ (влюбчива женица)
Публикувано19.04.04 17:38



... и защо не вземеш да ми обясниш например как точно например аз съм си го търсила преди 10 години...
Празнувахме завършването си на една хижа. Бяхме две групи завършващи. Общо около 60-70 човека. Бяхме в дискотеката под хижата.
Дансинга беще претъпкан. Въобще не е възможно да видиш когото и да било, едва имаше място за денс.
Аз не съм била супер-мадамата на вечерта. Имам доста хубави съученички. Бях облечена със спортно-елегантна рокличка с дължина до средата на коляното, леко вталена, но не и впита, с обикновена прическа (вързана на опашка) и дори без грим.
В един момент просто бях в края на дансинга и си танцувах спокойно, когато се озовах в нечии колене и здрави ръце. Оказа се, че местния отбор по самбо разпивал тази вечер с нас. Опитвах се всячески да се измъкна и това на сред дискотеката. Ставах пак да танцувам и след малко пак ме връщаха на масата. Пича държеше да спретнем купон в неговата стая - от него било пиенето, а от мен се искаше компанията. В един момент успях да се измъкна до тоалетната. Един от самбистите ме дръпна встрани и ми каза, че ако искам да съм жива и здрава, и ненаебана, то сега е момента да се прибирам в стаята си и да съм изчезнела преди онзи да е тръгнал да ме търси. Гледах странно това момче, беше ми малко на шега, мислех си, че с толкова хора в дискотеката просто това няма как да стане. Обаче пича ми го повтори и аз май се стреснах.
Прибрах се в стаята без да обяснявам на другите къде съм и се заключих, а така ми се празнуваше... По едно време се появи приятелката ми и ми каза, че онзи е седнал във фоайето пред рецепцията, мърморел и т.н. Същият този идиот не се беше помръднал почти цялата нощ от там - шанс за измъкване от стаята нямаше. Стоях си там заключена и сама докато другите се веселяха и се надявах този да не разбере в коя стая съм.
На другата сутрин си тръгвахме рано. Бяхме голяма група и едно от момчетата се провикваше и си говореше с някой. Гласът ми беше познат. Тогава видях същия дебелак от вечерта. Оказа се, че се познаваха с моя съученик.
И съученикът ми го пита: Как изкара снощи? Не съм те видял! (смятай колко е било пълно заведението)
Онзи отговаря: Абе снощи щях да еба една, ама тя избяга. Цяла нощ я чаках във фоайето, ама къде изчезна не разбрах.

Какво щеше да се случи, ако онова момче не ми беше казало да изчезвам?!
Моят съученик ми обясни, след като му разказах за вечерта: Предишната седмица, същият този идиот беше пребил едно момиче в една дискотека и естествено след това я беше чукал.

Само мога да се радвам, че ми се е било разминало.

Може да съм кучка, ама вярна!


Тема предполагам ...нови [re: SHERlFF]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано19.04.04 17:39



... гледал си Телма и Луиз, шерифе ...

има ли смисъл да казвам нещо повече

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема охооооооо,нови [re: troy@]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано19.04.04 17:40



за преди 10 г. никой не ти говори-казвам за сега-и все пка вярвай ми ,малоко е трдуно да те пречука в дискотеката-но-те са самбисти-може и да може
Целият въпрос е,че много голяма част наистина прекаляват с фриволното си поведенеие,пак поватрям,НЕ пред когото трябва.....и НЕ кдъето трябва,а после...четеш 10 страници изповеди

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: не й се е случилонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано19.04.04 17:42



За6то мисли6 4е е копирала текста....?

Аз ли4но не знам какво да кажа...за тези не6та на всеки му е трудно да говори
Когато бях малка..на един купон ми се размина на косъм. и то не за6тото съм се държала провокативно , а за6тото въпросният тип бе6е пиян като гъз и се огледа в мен...от тогава винаги си имам едно наум......



Тема Re: не й се е случилонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор stratosphere (лидер)
Публикувано19.04.04 17:42



Да ти кажа на нея може и да не се е случило,но все на някой се е случило..
подобно нещо със сигурност....На мен ми издиша момента с усещането на
мириса на сперма,уж много кръв,почти в несвяс и кома,но мириса на сперма
явно се е запечатал в съзнанието и

All rights reserved


Тема Re: не й се е случилонови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано19.04.04 17:42



Надявам се да го еккопирала-или съм го чел някъде другаде(това не изключва пак тя да е авторка)или ми се струва,че това е предупреждение и т.н.
В никакъв случаи,убеден съм,не енаписала собсвтеноръчно и съветите и прочие,струва ми се,че съм ги виждал някъде.както и да . Навсякъде може да се случи,аз имах подобен въпрос преди време именно за самия акт за изнасилванията,ано хайде-няма да повдигам темата
И смятам,че в НК установето за момента наказание е невероятно леко заподобен род изтъпления

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: Чувствам се длъжен да... [re: Иryaнa]  
Автор pobarkana (нова)
Публикувано19.04.04 17:43



От професионалисти съм чувала, че недай си боже ти се случи нещо такова. Първо се опитваш нещо да кажеш от рода на "Всичко каквото искате само не ме наранявайте". Даже се държиш добре само и единствено да притъпиш вниманието на нападателите и само за да изчакаш удобния момент, в който нанасяш жесток удар в слабините и бягаш, така както не си бягал досега.



Тема Re: Насилието [re: Лилит]  
Автор asFARas (Confidant)
Публикувано19.04.04 17:44



в този момент се срамувам, че съм мъж!

You shall not pass ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.