Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Без да се заяждамнови [re: Smile]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано20.04.04 14:37



Когато проучавахме въпроса, се оказа, че според законите, дори да те нападнат трима цигани с брадви, ако ги простреляш, пак ще понесеш наказателна отговорност... Имам предвид Сериозна... За превъзхождащо необходимото за самозащита... Щото те нямат пистолети...



Тема ТИ пъкнови [re: smaragd]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано20.04.04 14:39



Не изглежда точно така. От тази бангия нищо не става, значи все едно душата на жената да е мъртва, а тя не е.

Dignity and Demeanor


Тема Агрррр...нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано20.04.04 14:42



Два пъти прочетох постинга му, за да не сгреша нещо...



Тема Re: :))))))нови [re: SHERlFF]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано20.04.04 14:42



Срещу двама-трима и с чифт узита малко жени ще съумеят да се защитят. Лара Крофт е измислена, знаеш...
Струва ми се, че в повечето случаи нападателят е един? Поне от тази гледна точка го написах, срещу сам човек с нож може да се справиш - в крака и беж... И електрошок върши работа... Но на мен не ми се е случвало, все пак



Тема Re: Насилиетонови [re: stratosphere]  
Автор Пepcия :-) (непознат)
Публикувано20.04.04 14:46



А на мен защо ми се струва, че изразът "тъпа путка" и на теб ще ти ходи повече от вратовръзка...
Пич, това, че нещо е по-голямо от мозъчната ти клетка, не е фатално. Фатално е да го оповестяваш публично!

Хващаш ме в зъл период. В който нищо не ми пречи да ти пожелая да преживеш гаврата на някой тебеподобен откъм ректално, та да те питам после няма ли да разпознаваш мириса на сперма и повръщано - когато излезеш от комата. Да се чувстваш и да изглеждаш като смазан от бой помияр. И да проумееш, че не си бил облечен с къса пола или рокля без предница, че да "подканиш" някой малоумник да докаже върху теб самия родството между човека и горилата - загубеното звено в еволюцията...
Сполай ти!



Тема Re: понеженови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Пepcия :-) (непознат)
Публикувано20.04.04 14:51



Още един полуидиот... защото дори за цял идиот не му достигат силиците!



Тема Re: Да, така е!нови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Пepcия :-) (непознат)
Публикувано20.04.04 14:54



Аз пък няма да си извадя разрешително, тъкмо защото хич и не бих се колебала да стрелям.



Тема Прочети пак горното мнение!нови [re: Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъ]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано20.04.04 14:59



Винаги съм готов да приема критика, само посочи с кого си проучвал законите (защото казваш "проучвахме"), кои закони сте проучвали и какво пише там. Може и аз да бъркам, разбира се, моите източници са преподавателите по право от школата на МВР във Варна и началника на служба КОС във Варна, които изнасяха лекцията на курса за оръжие, литературата е НК на РБ. Утре ще го взема на работа и ще ти цитирам точно членовете за неизбежна отбрана, но можеш и сам да го погледнеш ако го имаш, ЗКВВООБ е пред мен, но там няма нищо за неизбежна отбрана, той регулира само правото, начина и условията за придобиване, съхранение и носене на огнестрелно оръжие.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Агрррр... [re: Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъ]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 15:04



кой той, бро?

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: понеже [re: Пepcия :-)]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 15:06



8 мнения
мисля,че ти си идиотЪТ
Извинявай......

Who-Cares-About-MaMind!?



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.