Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Е тва е!!! Наистина...нови [re: Paris]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано20.04.04 13:13



ми се размекна душицата! Евала! ОБИЧАМ такива неща! Но тая Хонда е страшна - което си е истина си е!
Абе далеч не бих казал, че съм фен на Вектрите! Дори и Опел много, много не ми е на душата! Просто си харесвам моята кола!
Нямам нищо против япоските коли, освен цената им и поддръжката!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Анкета - моля всички да участват!нови [re: Лилит]  
Автор DVD ()
Публикувано20.04.04 13:36




Кое мислите че ще е най-ефективно за намаляване на случаите на изнасилване?
По-сдържаното и непредизвикателно поведение на жените
Активното съдействие на жертвите за разкриване и наказване на виновните
По-строги предвидени наказания в закона и по-ефективното им изпълнение
Засилване на работата на организации за информиране и помощ на жертвите
Носенето на оръжие
Създаването на система в полицията за незабавна реакция на спешни обаждания от GSM с локализиране на мястото на позвъняване
друго



Който посочи "друго" - да обясни какво има впредвид!



Тема Re: Бедна ми бедна Агрррр...нови [re: Wishbone]  
Автор AGRlpinila (непознат)
Публикувано20.04.04 13:43



Qdec,vidq li kakvo ojesto4enie dreme vyv vseki ot nas?!Ako vi bqh pred o4ite 6tqhte da me razkysate!
Provokirah vi s izkazvaneto si,koeto samo Razbiram go shvana.Nai-malko az sym za nasilieto,tyi kato imam dva opita za iznasilvane,no se ottyrvavah s pomo6tta na horata,koito se okazvaha nablizo.
Ne moga da priema,4e nasilieto trqbva da te ozlobqva i da ma4ka6 drugite.
A Lilit,ako 4ete mejdu redovete mi 6te razbere,4e v dosta otno6eniq sym prava,vypreki brutalnoto i bezceremonno izkazvane.
Izkefi me reakciqta vi,opredeleno!



Тема Много добър съвет!нови [re: DVD]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.04.04 13:46



Такива "случки" оставят отпечатъци в поведението и в отношението към мъжете понякога на много банално ниво, които дори не могат да си представят за какво става въпрос! Реакцията обикновено е да осъдят жената повторно като луда, комплексирана, тесногръда и т.н., с което издълбават рана там, където всъщност е имало само опит за предпазване и защита.



Тема Re: Лилит..нови [re: Лилит]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано20.04.04 13:51



Вчера през деня, по един новинарски канал, канал гледах показанията на една 20-годишна жена в процеса срещу белгийския изверг дьо Трьо (не знам в България каква е информацията по случая - рецидивист-изнасилвач, мрежа за педофили в интернет). Момичето, тогава 12 годишно дете, е било отвлечено и в продължение на 80 дни държано в едно мазе, многократно изнасилвано и малтретирано, докато полицията го намери и освободи. Вчера, пред съда, видях едно младо, хубаво и одухотворено лице. Пред медиите тя разказа какви усилия е положила да се съхрани като психически нормален човек и развие като нормална личност. Направи ми огромно впечатление.
Вчера вечерта, по-точно през нощта, седях тук и четох изповедта ти, Лилит. (Нямах сили снощи нищо да напиша - трябваше да преспя една нощ). Като всеки нормален човек, потресе ме. Не чудовищността на престъплението, а невероятната ти вътрешна сила да превъзмогнеш ужаса, срама (сама пишеш през какви трудни периоди си минала) и най-вече да го напишеш тук. Това, последното , ми се вижда най-смелото. Постингите ти винаги са задълбочени, много сериозни, сега разбирам откъде идва тази зрелост на мненията ти.
Направи ми голямо впечатление мнението ти, че всеки ще се познае - или като жертва, или като насилник. Да и аз се идентифицирах с жертвата (макар и да не съм насилвана, на косъм се спасих) и изпитах неудобство. Няма начин да е друго, темата не може да остави никого безразличен, което не значи, че мнения-простотии пак не са написани. А и забеляза ли, колко нови лица са писали по темата?
Знам, че не си го направила за себе си, а за вече реалните и потенциални жертви (шашардисах се, колко от пишещите в клуба също са станали жертви на насилие). Проблемът го има, но никой не говори открито за него. Поздравления за смелостта!



Тема За всеки на езика, който разбира!нови [re: Paris]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.04.04 14:05



Мъже! Така изглежда душата на една изнасилена жена:



Така може да изглежда съпругата Ви, дъщеря Ви, майка Ви, сестра Ви, приятелката Ви, колежката Ви, съседката Ви!

Изнасилвачите са в над 80 процента от случаите не непознати пияници от улицата, а близки приятели, колеги, шефове, роднини и т.н., които от своя страна си имат семейства, майки, съпруги, дъщери, сестри, приятелки и т.н.

Коментари?!



Тема Re: Бедна ми бедна Агрррр...нови [re: AGRlpinila]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.04.04 14:08



завидна е наситина злобата и поучителния тон ,с който се нахвурлиха повечедто от клубарите върху ни(най-0вече вурху теб)
и учудващо е,че никой не чете не само между редовете ,но и докрай! От тая злоба,дремеща в повечето и излязла на показ би стигнала за 3-0ма изнасилвачи
факти....
Едва ли има човек ,който да е ЗА и да подкрепя изнасилването,както се опитаха някой да набедят....други

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: Насилиетонови [re: AGRlpinila]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано20.04.04 14:23



Какво говориш бе, откачалко!
Хрумвало ли ти е първо да четеш темата, а после да й отговаряш???



Тема Re: Насилието [re: Ghostwriter]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано20.04.04 14:32



Все по-сериозно се чудя, дали това наистина не е някое мъжко тийни... Много взе да ме усъмнява вече



Тема Nima kakvo da komentiram! [re: smaragd]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано20.04.04 14:33



Absoliutno sam saglasen s teb!

NO PAIN-NO GAIN!!!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.