Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Правопис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ивенти и други събитиянови [re: chavdar4e]  
Автор здpaвeц ()
Публикувано19.04.12 01:10



Знаеш ли, убедила съм се от опит, че когато човек е нормален, възпитан, с литературен език, понякога едно стресване с нецензурно във всички аспекти, поднесено с хумор, му действа изключително ... запомнящо се

Шегувам се, нищо няма да и обяснявам.


П.П. Може ли тия дни да не тълкувам чужди изрази и желания да бъде написано нещо "по-умно", че съм малко хапеща на тая тема??


За кюбикълите ли говориш? Няма да говорим!

А какво мислиш за продължава да изпитва проблеми?



Тема Re: Журналистически бисери - 2нови [re: здpaвeц]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано19.04.12 01:27



Изпревари ме с въпроса за запетаята

...но и аз не разбрах за коя става дума.



Тема Re: Журналистически бисери - 2нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор здpaвeц ()
Публикувано19.04.12 01:44



А ти не си задръстена като мен.





Тема Re: Ивенти и други събитиянови [re: здpaвeц]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.04.12 02:15



Ката ден "продължавам да изпитвам проблеми" с купища текстове, като заразна болест е, мечтая си за свят, в който няма да е нужно да редактирам напълно неразбираеми неща, за свят, в който хората ще си проверяват термините, идеалист съм аз ... но то така се случва





Тема Re: Журналистически бисери - 2нови [re: здpaвeц]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано19.04.12 06:25



А ти не си задръстена като мен.

Очевидно сме еднакво задръстени...





Тема Re: Журналистически бисери - 2нови [re: здpaвeц]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано19.04.12 12:43



Веднага обяснявам - минаваш в пълен преглед, за да даде Дира мненията едно след друго, без дървовидния изглед.
После кликаш re:-то, виж картинката, и ще видиш кой на кой постинг отговаря:


P.S. Това е ужасно удобна функция на Дир клубовете, не знам как ги ползвате без нея!


Редактирано от Naki на 19.04.12 12:46.



Тема Re: Журналистически бисери - 2нови [re: Naki]  
Автор здpaвeц ()
Публикувано19.04.12 14:01



Бог да те благослови, Наки! Добър човек си ти.



Това със запетайката го уточнихме, има я.



Тема Re: Ивенти и други събитиянови [re: chavdar4e]  
Автор здpaвeц ()
Публикувано19.04.12 14:35



Чавдарче, ами да беше казала как е правилно, защото журналистите "продължават да изпитват проблеми".



Да обясня за тях, след като ти не искаш... Изпитвам не може да се употреби за проблем. Изпитвам радост, страх, болка... Някой има проблеми с властите, с разбирането и т.н.

Тук е моментът да спомена за "разкошното" спасяване на вратаря. Имаше и други разкошни неща, но не си ги спомням... Спомням си обаче за завърналото се изобилие. "Рио Фърдинанд - с изобилие от опит, се намеси безпроблемно.". Чудя се на журналистите: на всеки персонално ли очакват да се направи забележка, за да престанат да говорят глупости?



Тема Re: Журналистически бисери - 2нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор здpaвeц ()
Публикувано19.04.12 14:40



Очевидно сме еднакво задръстени

Това е от годините. Имам предвид от ЕГН-то.


Как ли изобщо някой ни обръща внимание, че и ни отговаря на питанията, като знае, че ще забравим обяснението на мига.



Редактирано от здpaвeц на 19.04.12 14:50.



Тема Re: Журналистически бисери - 2нови [re: Ha живo]  
Автор KuроАдминистратор ( )
Публикувано20.04.12 08:43



Чух го и аз, даже изкоментирах пред детето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.