Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 08.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано02.06.19 21:44



Визирах космоса. Крив или не. Само не ми стана ясно що се крие зад нова самоличност.

Даже не знам кой е животинския(т).

За Лиса/ липари не знам какво да ти кажа. Лисицата козината си мени, нравът - не. А иначе - да поднесеш извинения някому, защото искрено чувстваш нещата по различен начин, в сравнение с отпреди 10 години... Това е, ... не знам как по-точно да го кажа в тези объркани времена... Мъжество?!

Има такъв

.

прав или изправян

Тема Хайденови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:46



преодолей го и ни лиши от смрадливото си присъствие на 10-годишна мърша, ако обичаш





Тема Re: Хайденови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 21:51



Прасе, моля те, спри се.. наистина ти се моля!!



Тема Re: Хайденови [re: Buduhcko npace]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано02.06.19 21:53



аз си пиша с нея с удоволствие



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 21:54



Извиненията ти са приети. Ама то така става като те направят разни хора доверител на тайните си, пък пред хората или по темите няма как да обясниш подробно кое как и що говориш така, а не онака. И стават големи обърквации. Ей на, и Парватито 10 години си мислела едно, пък то излезе друго.



Тема Иманови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:56



2 варианта - да ми се извини или да ме помоли тя. Ако правилно си спомням, тя ми каза че смърдя... аз пък се сетих коя е и нещата тепърва ще стават грозни ... само това мога да ти обещая!



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:01



Ами не.. аз не знаех за другите бройки, когато Бъбъл пусна темата, понеже Мелани99 дойде на лични да ме разпитва как съм, какво съм и дали се виждам с някой от клуба, и аз взех, че си признах, и стана страшното... после Даная/Албена пригласяха какъв бил лош, щото бил спал с разни жени, а то било неморално.. докато самата тя му била на гости в Пловдив с Наглеца, с когото тя през това време е била в интимни отношения, и се е предлагала на Лоста.. ама той леко я е отрязал.. в смисъл, той ми го каза, когато се видяхме... в тази една единствена вечер, която имахме.. и, да.. всъщност не ме интересуват другите каки.. проблемът ми е само в това, че използваха мен като маша за личната си вендета в името на незапълнените си дупки да съсипят един човек.. това не мога да им простя.. не друго. Че го съсипаха повече, отколкото че използваха мен.. но и двете са недопустими.. човек трябва да разбере, когато не е желан и да се оттегли с достойнство, не да оревава половината Свят, че някой не ще да го ебе... ама.. как да ти кажа.. курви колкото щеш.. пък и със самочувствие... /емотикон за човече, което повръща/..

та, въпрсът не е кой кого е ебал.. Всеки е в правото да ползва гениталиите както си иска.. въпросът е в достойноството.. само и единствено! Човек на тази Земя има само достойнството и честта си.

А даже и без тях, пак го ядат червеите накрая..



Тема Re: Иманови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:06



Е стига де... със сигурност не е приятно да пишат такива неща по твой адрес, обаче и ти прекали с епитетите.. аз съм сигурна, че не смърдиш, а ти също го знаеш.. дай, зарови томахавката.. Кафето е свестен човек.. може би е написала това в отговор на нечие твое жлъчно мнение..

ти си знаеш.. обаче за нея не си прав..

дай да си ядем Лиса.. виж ква е готина и мекичка, като за нас точно... и ни носи на простотиите, и ни репликира правилно! Остави Кафето, наистина!



Тема Отнови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 22:10



дърти нежелани уруспии какво очакваше? И ти тръгна да се изповядваш на такива...


И днес не е зле да помислиш кого ме караш да пощадя.



Тема Какви томахавки,нови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 22:13



какви 5 лева - тук има змия и аз съм извадил една месомелачка


Или ще си изплюе публично отровните зъбки - или става на салам.

Днес смърдя, не само че не съм прав - а и съм седнал на баница с айрян навън до окосената поляна :) Цял ден баница с айрян, една класик и една спанак - не мога да и се нарадвам Мислиш ли че ще внимавам особено колко бързо въртя ръчката на мелачката?




Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.