Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Orlando,FLнови [re: Cherniq]  
Автор anaximandra (Delicate Flower)
Публикувано07.02.07 11:57



abe ne znam za kakvo pompane govorite vie dvamata, no posledno koeto 4uh ot Integral, vsi4ki vzimali vizi , samo onezi deto ne znaqt angliiski da mu mislqt - 6toto edin ot konsulite kazal na moia kolejka : abe iskam da vi dam vizi a vie ne 6tete.....okazalo se 4e prednite deto gi skasal ne znaeli i dumi4ka na angliiski!!! Ne moje da ide6 na interviu i da ne moje6 da obqsni6 kade i kakvo u4i6...razbiram gi konsulite!!! ina4e 4 kurs prodaljavat da vzemat.....v tova 4islo sam i az....za koeto sam diva i 6tastliva ;)))))))))))) ve4e si napravih rezervaciika.....New York da me 4aka na 10 May :)))) 6e se razmaja tva lqto ....:))) or rabota imam predvid de ....:)))))

Цветята нямат гръб...кебабчетата също...!!!



Тема Re: Orlando,FLнови [re: anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано07.02.07 17:25



Интересно как Интеграл са допуснали такива кандидати до записване в програмата



Размазвай се, ама що да е от работа.... има къде, къде по-добри начини



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Orlando,FLнови [re: Cherniq]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано07.02.07 19:25



С помпане например :



Оften imitated, but never duplicated...
Cash Money Records Member...

Тема Ре:нови [re: e2e]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано09.02.07 01:39



Между другото, Черен, днеска ми дойде ДабълЮ2 формата...ше си връщам данъци май-май



Оften imitated, but never duplicated...
Cash Money Records Member...

Тема Kitty Hawk,NCнови [re: Paлф]  
Авторimportant (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 12:23



Otivam v Kitty Hawk,NC s YSP , niakoi bil li e tam .Malko informacia za miastoto i dali ima second job options shte mi badat ot polza.
Blagodaria Vi predvaritelno



Тема Re: Vzeh viza [re: Paлф]  
АвторLeila (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 16:29



Vzeh J1 viza vchera i iskam da blagodarq na vsichki, za savetite i kuraja kojto mi dadoha, i po specialno na Anaximandra. Vqrno e che tazi godina davat vizi dosta po lesno, v prodaljenie na 1 chas otkazaha samo na 2ma-3ma..Az lichno sam magistratura pyrvi kurs..Minalata godina mi otkazaha, tyj kato bqh posleden kurs, no sa6tata konsulka predi tova skasa pochti 80% predi men.Tazi godina e savsem razlichno, moje bi zaradi Europian Union. Imashe samo edin ot starite konsuli(koito mi dade vizata) i ostanalite chetirima bqha sa6to maje i to dosta gotini..Uspeh!!!



Тема Re: Orlando,FL [re: e2e]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано09.02.07 20:44



Напълно възможно...





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Vzeh viza [re: Leila]  
Автор anaximandra (Delicate Flower)
Публикувано11.02.07 12:46



a az sam mnogo 6tastliva 4e mojah pone na edin 4ovek da pomogna s ne6ti4ko! i sam blagodarna na vsi4ki ,koito otgovarqt v foruma ...osobeno na Cherniq 4e poddarja cqlata hava tuka! :))))
Ako moga da pomogna otgovorq i na drugi hora ok..makar, 4e ne sam 4ak tolkova navatre v ne6tata, za da davam koi znae kakvi saveti... no za smetka na tova puk imam jelanie da pomogna :)
aide nqma kakvo da se stqgate tolkova, osvejete si angliiskia i otivaite na interviu...konsulite iskat da davat vizi!
KOlkoto do rabotata tam....samo kato si spomnq kakvo nedospivane prejivqh....razgoni mi se familiikata.....No Si prav Chernia ima kade kade po gotini ne6ta za pravene.....stia da ima6 vreme bate! :)

Цветята нямат гръб...кебабчетата също...!!!



Тема Re: Vzeh viza [re: anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано11.02.07 23:50



Просълзих се....





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Vzeh viza [re: Cherniq]  
Автор anaximandra (Delicate Flower)
Публикувано14.02.07 21:09



Кърпичка?!?!?!........



Цветята нямат гръб...кебабчетата също...!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.