Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 15.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: Cherniq]  
АвторSani (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 00:47



Мерси за отговора. Тази година нямаше такава бележка. Имаше само една, на която пише, че е желателно да се върнеш до 01.10 в България, ако искаш да нямаш проблеми при следващи интервюта в посолството. Затова се чудя да не би да са променили нещата. Ако някой знае със сигурност, моля да пише!



Тема Re: Work&Travel USA 2007 [re: Sani]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.02.07 16:07



На някои е имало, на други не.

My Visa Has Been Issued- When Can I Travel to the U.S.?

Be advised of the Department of Homeland Security regulation which requires that all J exchange visitors, and J-2 spouse and dependents enter the U.S. 30 days or less in advance of the applicant's program start date as shown on the Form DS-2019. Please consider this date carefully when making travel plans to the U.S. Immigration officers may deny you entry into the United States at your expense if you attempt to enter more that 30 days before your program start date. The 30-day limitation does not apply to current exchange participants who are returning to continue with their exchange program.
If you want an earlier entry in the U.S. (more than 30 days prior to the course start date), you must qualify for, and obtain a visitor visa, as explained below; however, this is strongly discouraged.




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: Въпрос към Cherniq !нови [re: Cherniq]  
Авторkalia (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 03:09



В Интеграл,да!Те май са доста зле,"служителите" не са много в час с важни за мен въпроси.Всеки от тях ти казва нещо коренно различно от това,което ти е казал негов колега.И аз се учудих,защото миналата година можех да вляза в САЩ 1 месец преди DS,ама реших,че нещо от тая година са го променили!Нищо,поне си знам занапред да не пътувам с Интеграл или Бродуей!Както и да е,тва момиче за Cape Cod ми е позната,та незнам дали е сериозна,но по-добре да й дам мейла ти и да си говорите вие,че не искам да бъда посредник!Иначе мерси!Много си услужлив!Хвала!





Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: Cherniq]  
АвторSani (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:56



10x:)Много ме зарадва. Сигурна съм, че не съм единствена.



Тема Re: Въпрос към Cherniq !нови [re: kalia]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано01.03.07 20:22



Дай й го...имам едни лекарски слушалки...ще я "преслушам"



Сигурната информация е само тук, само сега



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: Sani]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано01.03.07 20:22



You're welcome





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Въпрос към Cherniq ! [re: kalia]  
Автор anaximandra (Delicate Flower)
Публикувано05.03.07 22:59



Hmmm zavisi za koi ofis na Integral govori6.....ponqkoga poradi firmenata im politika si mal4at! no naprimer tezi vav Veliko tarnovo sa navatre v materiala...bili sa okolo 4 pati v USA s J -1 i posle nqkolko pati za obui4enie v CIEE....abe ob6to vzeto edinia pi4 se kani da pi6e kniga po tema WAT! heheheh mislq 4e ima kakvo da kaje!
Kolkoto do vlizane v USA....i az mai sam 4uvala za 30 dni, no naprimer az 6te vlqza 4-5 dni po rano! Zastrahovkata pokriva tozi period. Mislq 4e naro4no ne go razprostranqvat- taka spirat napira6tata maldej za da ne stane golqmoto preselenie heheh :) abe tva sa si moi idei taka 4e ne me slu6ai mnogo xi xi!

Цветята нямат гръб...кебабчетата също...!!!



Тема Re: Work&Travel USA 2007 [re: Paлф]  
АвторMiglena Angelova (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 20:12



Tsitiram belejka, koito poluchih s passporta si i oshte pareshtata viza
"You will not be admitted to the USA until a date 30 days or less prior to the begining of your program date.......Participants must return to BG no later than by October 1st", otnosno po-gore spomenat vypros

Uspeshen, prekrasen i stremitelen den, tochno dnes :)



Тема Re: Въпрос към Cherniq ! [re: anaximandra]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано06.03.07 23:46



Съмнявам се, че застраховката покрива дните преди започване на ДС-а



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: Въпрос към Cherniq ! [re: Cherniq]  
Автор anaximandra (Delicate Flower)
Публикувано07.03.07 00:03



Ako pametta ne me laje mislq 4e ot Integral VT to4no tova mi kazaha ili pone 5 dni predi DS pokriva! No 6te proverq zaradi tebe, za da ne davam gre6na info na horata!
P.S. daje cql referat sam gotova da napi6a po temata :))))

Цветята нямат гръб...кебабчетата също...!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.