Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 14.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: e2e]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано16.01.07 21:32



Мдааа, и аз така мисля. Писна ми едно и също нещо да го срещам в няколко теми.
Доста съм толерантен и нямам желание да трия, но понякога се вбесявам

...no problema mañana



Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: e2e]  
АвторLeila (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 23:07



Благодаря ви все пак за отговора, макар и не на въпроса ми:). В другия форум явно има доста по-отзивчиви посетители, именно заради това пуснах и на двете места. Никога незнаеш откъде ще изскочи заека, нали така?!!!



Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: Leila]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано17.01.07 01:12



Мила, това са два ПОЧТИ еднакви /да не кажа еднакви/ форума в един над такъв, и са предназначени за едно и също нещо, а именно - добиване на информация от хора, на които им е нужна...А това, че посетителите, които съм убеден, че са едни и същи, не пишат и в двата, е съвсем отделен въпрос...
Сега, като се замисля, тази тема наистина е може би по-актуална, отколкото голямата, макар, че там са доста от отговорите, които интересуват колегите, които тепърва се сблъскват с категорията УАТ. Бих предложил на властимащите /властимащия/ в конкретния случай, ако сметне за добре - да затвори голямата тема. Така дадената там информация ще се запази за интересуващите се, като в същото време темата няма да бъде наводнявана повече излишно. А хората ненамерили отговор на въпросите си там, чак тогава биха могли да ги отнасят тук. Моля, прочетете изписаното до момента по темите, може би точно въпросът, който ви интересува вече е бил зададен.
*Конкретно към Лейла - по никакъв начин не съм искал в предишния си пост /а може би и Снобар/ да те засегнем лично, или да не спазим добрия тон в клуба. Просто е досадно /а дори и дразнещо/ да се пускат 100 еднакви мнения в 2 /и повече/ различни /па било то и почти еднакви/ клуба. Ако си се почувствала обидена или накърнена по какъвто и да било начин, моля приеми искрените ми извинения.

Завинаги Ваш - е2е



Редактирано от e2e на 17.01.07 01:16.



Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: Leila]  
Автор anaximandra (Delicate Flower)
Публикувано17.01.07 19:38



aide 6te ti pi6a samo tuka Leila! da ne tarsi6 iz drugite pod temi, 4e stava slojno!
az si polu4ih DS-a , vsi4ko e pod kontrol.....prosto v na4aloto malko trudno zacepvat yavno tia!!!nqma da ostane6 bez DS,spokoino!!!iMAM kolejka koiato si plati za expresna usluga za DS na 13 dekemvri.....e poznai!!!! o6te go nqma!!! E gati expresa.....taka 4e! ti nqma kvo da se 6a6ka6....i za interviuto ne se pritesnqvai....4uvam dobri otzivi za sega!
aide uspeh!

Цветята нямат гръб...кебабчетата също...!!!



Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: e2e]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано17.01.07 21:30



Властимащ звучи грубо! Иначе предложението за заключване на "голямата" тема ми звучи добре...дори обмислях варианта. Е сега мисля и да го реализирам



А за Лейла...то е ясно...не съм вложил нищо...както и ти

...no problema mañana



Тема За Mackinac Island [re: Paлф]  
АвторFranchise (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 23:33



Имаше питащ за Макинау айлънд (произнася се МакинаУ,въпреки че се пише Макинак) в предната тема.
Ходих до там миналото лято,работих в съседния град.Като че ли има доста студенти,които работят на острова,като със сигурност ще срещнеш и българи наоколо.Хубаво и спокойно място,доста туристи има.Няма МПС,само коне и колелета.Първоначално неприятно впечатление прави уханието на конски изпражнения,особено на главната улица на острова :)
Спомням си,че влязох ведин ресторант да ям,напълних си корема,излязох на улицата и едвам не си изповръщах червата


Свиква се предполагам. Имах 2 приятелки-рускини,които си намериха много добър хаузинг на неприлично прилична цена като за острова.Не мога да цитирам точна цифра,но мисля че беше около 5 $ за ден на човек.
Ако имаш конкретни въпроси-питай.Каква работа си намери там ако не е тайна ?



Тема Re: Work&Travel USA 2007 [re: snobar]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано17.01.07 23:46



Ти пък и ти не се връзвай толко бе

нЪл треа да има малко респект, пък било то и виртуален . Иначе да, от големата се получи доста добър дебат...бая въпроси и отговори се изляха, ноо...всяко нещо с времето си, са казали хората... :)

Накрая всички ни очаква нашият Ctrl+Alt+Del

Тема Re: Work&Travel USA 2007 [re: anaximandra]  
Авторkandidatka (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 11:59



а за добрите отзиви бихте ли казали малко повече,защото никой не пише как е минало интервюто му



Тема Re: Work&Travel USA 2007 [re: kandidatka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано18.01.07 19:30



Чекай бе, що си мислиш, че досега са минали 5000 души интервю и всички влизат и пишат в клуба



По-спокойно




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Work&Travel USA 2007 [re: Cherniq]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано18.01.07 21:45



Щото така каза Черния!!!



Накрая всички ни очаква нашият Ctrl+Alt+Del

*едит - в смисъл не че той го е казал тва за петте хиляди души, а просто щото неговата дума е закон :>
Реших да доуточня, че ми прозвуча леко двузначно...

Редактирано от e2e на 18.01.07 21:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.