Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: Paлф]  
АвторSani (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 01:29



Може ли някой да ми даде информация колко по-рано от датата на ДС 2019 може да заминеш за САЩ? Благодаря.



Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: Sani]  
Авторkalia (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 09:43



5 дни.Моля.





Тема Re: Work&Travel USA 2007нови [re: kalia]  
АвторSani (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 10:31



На мен ми казаха 10-15 дни. Ти откъде я имаш тази информация? Никъде в сайта на посолството не е посочено.



Тема Въпрос към Cherniq !нови [re: Paлф]  
АвторФpeди (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 14:58



Cherniq, искам да те питам нещо като най-знаещия тук - във визата ми пише "Expiration date: 12 September". Същевременно не съм платил застраховка за пети месец, а само за четирите. Значи ли това, че аз нямам право да остана след 12-ти на територията на САЩ, след като не съм платил застраховка за петия месец ?
Мерси за отговора !!





Тема Re: Въпрос към Cherniq !нови [re: Фpeди]  
АвторVmesto Cherniq:) (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 19:17



Имаш право да останеш още един месец. Двете неща нямат нищо общо. Разликата е в това, че ако ти се наложи да ползваш каквато и да е здравна услуга в САЩ, ти ще плащаш всичко. Предполагам, че знаеш, че става въпрос са доста значителни суми. Не ти го препоръчвам.



Тема Re: [re: Vmesto Cherniq:)]  
АвторФpeди (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 22:35



Ако е така, то това звучи чудесно! Извинявай за въпроса, но све пак да те питам 100% ли си сигурен ? Питам не за друго, ами за да знам каква дата да си сложа за връщане ?





Тема Re: [re: Фpeди]  
АвторSani (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 23:01



да 100%





Тема Re: Work&Travel USA 2007 [re: Sani]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.02.07 00:19



30 дни


Когато си получаваш визата в пакета на ДХЛ има и една малка бележка, на която пише, че можеш да влезеш до 30 дни по-рано



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Въпрос към Cherniq ! [re: Фpeди]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.02.07 00:23



Както отговориха по-долу...
имаш право на работа до 12.09. дотогава имаш и задължителната застраховка.
Можеш да останеш законно до 12.10, но ако напуснеш САЩ след 12.09 има голяма вероятност да не те пуснат обратно. Но знам хора, които са ги пускали.
Допълнителната застраховка за петия месец е 20-30 зелени. Ако ще оставаш след 12.09 те съветвам да си я направиш, защото... всичко се случва.



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: Work&Travel USA 2007 [re: kalia]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.02.07 00:25



Това да не са ти го казали в Интеграл




Какво стана с приятелката?! Давай да вършим работа



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.