Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторDexBG (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 11:41



Aaaahahahaha, taq tema super mnogo me kefi :) Az sum ot MEI-to, taka 4e poznaite kakvo mi e mnenieto po vaprosa :) Imam edna priqtelka ot UNSS koqto raboti kato servitiorka, i kato si vzeme mese4nata zaplata, ti4avednaga da si palati saotvetniq izpit. Neznam napravete si izvodite sami:
Dqvola vzel edin student MEI-to i mu predlojil slednata sdelka:
- Dai mi molq ti se mozaka ti za 2 godini, i 6te ti go vurna s vsi4ki znaniq na zemqta.
Studenta se poza4udil i popital:
- E dobre de, ami az kakvo 6te pravq prez tezi dve godini?
Togava dqvola o6te po u4udeno mu otgovoril:
- E kak kakvo? 6te u4i6 v UNSS-to!



Тема Re: UNSS E NAI-TAP LOGI4NO E DA GO ZAKRIQT !!!нови [re: Cherniq]  
Автор roxy (anti-conformist)
Публикувано22.03.04 18:47



съгласна......

аs we wind on down the road
our shadows taller than our soul


Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: DexBG]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано22.03.04 21:16



но пък има и нещо друго...

Господ дал на един от апостолите си няколко големи чувала... в тях били събрани всички студентки в България - сортирани по красота...
Апостола трябвало да ги разпредели във всички университети по равно.
Минало време, Господ решил да направи проверка на учебния процес в университетите и минал през УНСС-то.... с учудване установил, че там имало само готини мацки.... извадил телефона, звъннал на апостола, викнал го и го питал защо там има само хубави момичета.... апостола казал..."Ами като минавах оттук чувала с хубавите се скъса и всички паднаха тук". Господ му простил. След време пак решил да слезе на земята и да види този път какво е положението в ТУ. Нали преди време отпуснал пари за Пентиум 4... та се вълнувал как се справят "мозъците".... паркирал лимузината си на паркинга на хотел МОСКВА и продължил пеша към ТУ.... но ох, ужас.... още от портала бил потресен, помислил си, че някакво обгазяване е имало..... положението с момичетата било критично.... пак вдигнал телефона, звъннал първо на главсека на МВР ген. Борисов, после на Гражданска защита, накрая решил да звънне и на апостола си, който бил отговорник по учебната част.... веднага на място пристигнали компетентните органи, започнала проверка по случая.... по едно време апостола се приближил към Господ, навел глава, гузно го гледал изпод вежди и казал "трябва да ти кажа нещо, помниш ли преди време като минавах с чувалите с момичетата, ей тук се скъса този с най-грозните"



Шегичка Ако има студентки от ТУ да ме прощават, нищо против тях, просто вица си е такъв А и такова понятия като "грозна жена" всички знаем, че няма, всички са много хубави и много ги обичам



Дипломата не ти гарантира нищо, може да ходиш на лекции, на упражнения, в лаборатории, да завършиш много трудно... и какво от това. Важна е реализацията. Естеството на икономиката е много по-различно от това на останалите науки. Остави твойта приятелка да работи като сервитьорка и да плаща изпитите, ако лъже някой то тя най-вече лъже себе си. Пък и тая работа с плащанета е много съмнителна...





Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: Cherniq]  
АвторDexBG (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 09:50



Vij tova za momi4etata v MEI-to si e absoliutno vqrno(da me izvinqvat kolejkite:)). I ne 4e imam ne6to protiv kolegite ot UNSS-to, a prosto universiteta im e takuv, za koeto te ne sa vinovni razbira se. No vupreki vsi4ko universiteta dava vliqnie vurhu studentite si, i s godinite studentite pridobivat edni ne mnogo hubavi ka4estva...



Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: DexBG]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано23.03.04 10:10



Знаеш ли, не съм съгласен с теб, че студентите (в УНСС) придобивали не добри качества. В УНСС студентите влизат с много добри лични качества и излизат още по-добри.
Освен това не знам за реализацията (която засегна в първото си мнение), но един икономист има много по-голям шанс за развитие и реализация, отколкото един инж.

...и твойта майка също!


Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: snobar]  
АвторDexBG (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 15:24



Какво да ти кажа колега, като бях 1ви курс и половината ми приятели бяха с мен в МЕИ-то. След ПЪРВИЯ семестър като ги скъсаха на 4 от 4 изпита, и разбраха, че без учене и малко усилия няма далеч да стигнат, прекъснаха и на другата година влязоха в УНСС-то. И извинявай ама за 3 години мозъците им толкова закърняха, и мързела толкова ги е налегнал, че вече трябва да се причисляват към животински вид мекотели. Не казвам нищо за хората от УНСС-то които работят, те със сигурност развиват поне професионалните си качества, ама що се отнася за другите, които нито учат нито работят, точно си затъпяват. Тук бих добавил и вица кадето на въпроса защо не пускат кучета в УНСС-то, отговора е че защото да не вземе някое куче случайно да завърши с диплома за икономист. Извинявай за мнението ми, но поне признай и че свободата която ви дават в УНСС-то, повечето студенти по грешен начин я разбират. А и какво имаш в предвид, че икономистите имат по голям шанс за развитие и реализация? В Германия има специален закон, които благоприятства всички инженери кандидатстващи за работа там, но ти ако имаш на предвид в България как стоят нещата, аз мога да се обзаложа че само за инженерите от моята специалност, т.е. Компютърните инженери има няколко пъти повече работни места, в сравнение с икономистите. Това е по простата причина че IT фирмите, които бих казал са вече доста на брой, имат голям персонал, които се състои главно от инженери, докато фирми с голям персонал състоящ се от икономисти, като например най различни видове борси и икономически предприятия, в България се борят на пръсти.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: Cherniq]  
Автор Typбo Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано24.03.04 01:27



Малко след като започнах да уча в МЕИ излязохме с едни познати от кандидатстудентски курс по математика и ме спукаха от вицове за грозилищата в МЕИ. ("спукаха" не е точната дума, защото на мен не ми пукаше). То не беше за скелета, то не беше за ламята, за метлите и покрива, за жабата итн.
Сега един от тях ми е гадже ...
Ама ние в МЕИ не сме виновни ... Баси, то от курсови проекти и протоколи няма време да се гримираш



Яж, пий и носи най-новите си дрехи !!!


Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: Typбo Иryaнa]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано26.03.04 00:26



За гаджета няма да говоря, че ще стане дълго и сложно...

Вземи разкажи някой и друг виц пък многоуважавания модератор ще ги събере горе в темата "Избрано от...". Важното е да възхваляват УНСС и да плюят ТУ, друго не ме интересува


Яж, пий и носи най-новите си дрехи !!!

извинявай, но ще допълня девиза ти.....

..... и се гримирай





Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор _misteria_ (непознат )
Публикувано27.03.04 00:16



И АЗ ГЛАСУВАМ ЗА УНСС С РЪЦЕ;


Ум
Няма
Студент
Става



Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор MlSTERY (мистерия)
Публикувано09.03.05 20:58



Югозападният университет бие всичките !!! И Иронията е , че Американския Университет , който се намира в същата сграда като Правно - историческия факултет на ЮЗУ , е най - добрият университет в България !!!

всички от Буда до Ницше са тъпаци!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.