Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Помощ - образоват ме !  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано19.06.03 22:57



Докога преподавателите ще злоупотребяват с нашето търпение ?
Питам аз в духа на класическата традиция :)
Аз не мога да издържам повече.
Писна ми !!
Писна ми закъсняването и въобще неидването на един преподвател на уречената дата за изпит да се счита за част от колорита на студенстския живот , писна ми

проточването на един изпит (устен ) два три пъти от заявенето да се приема за досадна подробност ! Писна ми от бюрокрацията, писна ми от корупцията , писна

ми от проявеното неразбиране, писна ми от всички тия неща от които никой май вече не му се ще да се възмущава....
И най -вече когато кажа "Ама как така ? По иначе трябва да е устроено всичко" да ме гледат като че ли съм паднал от луната.
"Така стоели нещат от време оно!"
Що за дебелочие, дебелокожие и дебелогъзие !
Така че -. благодаря , но не !
Аз се махам !
Казват, никога не било късно да започнеш...
Ех ,олекна ми...

...е come il fiume
giungerai a me...


Тема Re: Помощ - образоват ме !нови [re: Oлмaши]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано20.06.03 02:17



zatova v niakoi drugi durjavi (pri men) na kraia na semestura ima ocenka na prepodavatelia v koiato se vkluchvat vaprosi kato... beshe li prepodavatelia na vreme za lekciite, propuskashe li lekcii i podobni...

ot tova posle im zavisi zaplatata...

P.S. i malko ne po temata, shtoto i az besneia za podobni neshta i to ne svurzani s obrazovanie i universiteti... veche pochvam da si mislia che v nasilieto e kliucha kum palatkata... naistina. v djoba ne mojem da im bruknem, te niamat dostatuchno kultura i samosuznanie da osuznaiat che praviat neshto neredno, zakona ne ni zashtitava... mi... samorazprava samo ni ostana... za vsichko i seki... iavno s dobro niama da stane... barem stane s losho.

...may your death come quickly...


Тема За кой...нови [re: Oлмaши]  
Автор snobar (zoonpolitikon)
Публикувано20.06.03 09:34



университет става въпрос???
Защото устни изпити май отдавна няма, или поне в УНСС няма...а и не трябва да има...
А и до сега в УНСС никога преподаватели не са закъснявали за изпит...поне на мен не ми се е случвало...

Няма спор, че образователната ни система е супер стара, и като не може законово да се промени, то поне преподавателите да я променят. В УНСС се сблъсквам с все повече преподаватели, които мислят съвременно и прилагат съвременни методи на обучение и изпитване. Повечето от тези преподаватели са хора със специализации в чужбина, били са гост-преподаватели и т.н. Има обаче и разни темерути, които си избиват коплексите, не възприемат други освен социалистическите, архаични, глупави методи на обучение...

A conclusion is the place where you got tired of thinking.


Тема За СУнови [re: snobar]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано20.06.03 11:56



става дума -от 17 изпита досега , 2 са ми били писмени.... И единствените два които протекоха нормално според мен...
а има и някаква мода по време на изпита преподавтелят да се отвлича и в едни 40-50% от предвиденото ти време да говори той за някакви свои възгледи по въпроса , приноса му към науката и проблемите които бил разрешавал - резултат- поточната линия съвсем се затлачава , а теб не те изслушват ......

...е come il fiume
giungerai a me...


Тема И после, ми разправяйте, че АЛМА МАТЕР...нови [re: Oлмaши]  
Автор snobar (zoonpolitikon)
Публикувано20.06.03 22:24



е синоним на качествено образование...на някаква традиция (то верно е традиция, ама май традиция в социалистическото, болшевишко мислене)...
Нямам думи, ти каза повече, отколкото всички, които така ревностно се захласват по СУ...

A conclusion is the place where you got tired of thinking.


Тема Ем факултетанови [re: snobar]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано20.06.03 23:41



ми уж е с най-култов статус от всички
Ама ти не се радвай -аз на всичкото висше образование в Бг съм му вдигнал мерника....

...е come il fiume
giungerai a me...

Редактирано от Oлмaши на 20.06.03 23:46.



Тема Ама така е...нови [re: Oлмaши]  
Автор snobar (zoonpolitikon)
Публикувано21.06.03 02:12



образованието в БГ е гола-вода...Разликата е там, че некой поне се опитват да променят системата, ама те са капка в морето в сравнение с архаично-мислещите професори и др. подобни...

П.П. Кой е този статуски Факултет, щото ние в УНСС нали сме малко задръстени и връзкари, та много, много не ги разбираме това - факултетите... :))))


A conclusion is the place where you got tired of thinking.

Редактирано от snobar на 21.06.03 02:15.



Тема narichaite gi s istinskite im imena...нови [re: Oлмaши]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано21.06.03 06:00



inache kazano kaji im imenata
neka se znae
neka gi psuvat horata

az sled kato vidiah predi niakolko godini edno moe, veche bivshe, gadje kak sedia 5 chasa na izpit, usten, v UNSS (specialnost makro) sum sklonen da psuvam vseki "prepodavatel" s podobni metodiki.. az deto samo sediah otvunka i chakah s neia niakade okolo 3-ia chas biah gotov veche da vlezna vutre i da ia smaja taia profesorka... taka samo za hliab sum chakal na opashka... devedeset i niakoia...

ne znam snobar kade gi e vidial tia moderni prepodavateli ma ot bivshia mi klas v gimnaziata 70% otidoha v UNSS i ot edin ne sum chul da se pohvali kakvo moderno obrazovanie poluchava...



Тема Re: Ем факултетанови [re: Oлмaши]  
АвторAlice ln Wonderland (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 18:42



Ми и аз съм в СУ и никога не ми се е случвало да отлагат изпити или да закъсняват преподаватели за изпит повече от половин час... Бях на изпит и при Оги Герджиков и човекът си дойде в 8 и 15... К'ва е тази ваша специалност, к'во е т'ва чудо



Тема и койнови [re: Oлмaши]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано24.06.03 15:43



ти култ факултет бе пиле ? Те всичките с малки изкл имат тази претенция.

Това че преподавател е закъснял за изпит е и те са хора и на мене ми се е случвало верно че беше едно леке безподобно

welcome my son, welcome to the machine



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.