Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 06.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Trickyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.07.18 18:49



сега тичам да пера едни килими голям кеф
На сервиз щми сменат маслото без пари, само да ме водат клиент, обаче не ща, сам сменям, кеф ми макар скъпо. Прах килими докат се появиха автомивките, табелките "переме килими" по-големи от "автомифка"





Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Ludo2]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.07.18 18:51



Аз пък направих картофи Болонезе. Исках нещо различно да е. Разглеждайки тетрадката с рецептите, попаднах на тази. Не помня кога и откъде съм я писала / може би от интернет/ и никога не съм я правила. Да ти кажа, получи се много вкусно. Даже вече вечерях. А за десерт - бадемов крем, подобен на крем брюле.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано05.07.18 18:53



На мен ми е много кеф да пера килими. Не знам защо

може би, защото е рядко. Също и да извадя маркуча и да измия асфалта пред къщата. И с пароструйката обичам да боравя, уикенда изпароструйчих една камена стълба на вилата.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: tirtirlin]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.07.18 18:54



Мъдра мисъл





Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.07.18 19:11



Че аз кога съм те пренебрегвал? Не знаех, че проявявам към теб непоискано внимание, вероятно трябва да забравя за бутона "отговори" докато чета постингите ти?



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 19:12



Ооо повярвай ми тя не е пренебрегната, ти така си мислиш



Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 19:16



По добре да не знаеш от колкото да се съмняваш



Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Zir Z]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.07.18 19:26



Знам бе, нямам предвид буквално пренебрегната.

Шоко като клубар ме дразни само напоследък, откогато започна да ме нарича мишок и да се отнася така с мен, иначе е готин човек и даже веднъж май видях нейна снимка, но не съм съвсем сигурен дали беше тя или някой от другите женски никове, отдавна беше... Помня млада и красива, секси жена в едно разхвърляно легло, май беше и с очила – ако Шоко се разпознае в такава снимка, може да потвърди.

То и ти си пичага по принцип, макар че в теб пък ме дразни, че се отнасяш леко грубо просташки (или поне доста небрежно, така да го кажем) с Блъдчо и още няколко други хора, които биха предпочели да бъдеш по-учтив и по-щедър в изказването на мнения и истории свързани с твоя живот, отколкото с този на другите, който, представи си, може и да не е с много висок стандарт или ужасно интересен и изпълнен с любов, пари, щастие и всичко останало, което се приема позитивно в този живот. Един вид, представи си, че слушаш концерт на софийската филхармония в операта, а не си на решаващ за купата футболен мач между Цески и Уесека. Така да се каже, достатъчно е да не дадеш пари на просяка, не е необходимо да го тъпчеш като хлебарка.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Zir Z]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.07.18 19:27



Извинявай, не те разбрах... Да не знам и да не се съмнявам в какво?



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 19:41



Нищо

Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.