Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Alice is here]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано08.07.18 13:51



Стои ми това табче отворено трети ден подред да ме подсеща да отговоря. Ти в петъците няма да питаш нищо за работа, само в понеделник!

А аз разбирам, че или трябва да кажа нещо веднага, или да си замълча. Оставянето за после е тъпо... ся как да пожелая хубав уикенд, като той аха свърши.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано08.07.18 13:55



"ся как да пожелая хубав уикенд, като той аха свърши."

Което ми напомня, че и аз съм на работа. Както бях отвикнала, остава и да забравя да се явя на работа





Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано08.07.18 14:03



Тръгнах да ти пиша да не забравиш да си нагласиш аларми и се сетих да наглася моите. Единайсет, сега преброих.

Не ги намествам за понеделник-петък, защото при случай на работа в събота и неделя може да забравя и увисна.

Леко и приятно да ти мине! Все пак голяма почивка му удари.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.07.18 14:13



За сайънтифик лидер хвърля зарче всеки път когато откриеш нова технология, която никой друг все още не е открил, с шанс едно към баджильон горе-долу (май беше 5%).

Шестицата играеш ли я? Аз още не съм я пускал. Има много нови механики, обаче ми изглежда прекалено пластмасова за моя вкус, или пък вече съм прекалено остарял за компютърни игри.

Не знам, обаче от новите нито една не ми хваща окото. За последно играх X-COM TFTD... Миналата година.



Реших да направя една последна игра срещу извънземните и оттогава насам не съм пускал нищо. Цял месец се занимавах да подбирам акванавти с висока психорезистентност (което естествено е най-важният показател в играта) и да им тренирам точността и реакциите (не че има особен смисъл от реакциите, ама за та*ак) посредством добрата стара система с наредените за разстрел зомбирани лобстермени, получи се суперепична кампания.

Редактирано от Nuke Dukem на 08.07.18 14:16.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано08.07.18 14:53



Аларма за утре не се налага да намествам, защото съм втора смяна, но виж, за вторник трябва да си я наглася за сутринта.
Вярно, Безсънке, голяма почивка му ударих, цели четири месеца плюс 8 дни от голямата ми отпуска. Но, да ти кажа, хич, ама хич, грам не ми беше скучно. Утре ще ми е ден за адаптация.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.07.18 20:13




егати интриганта...я, я разкажи, кой още познавам, какво правя, ще ми е интересно да науча нещо ново за себе си...
тупан?
трогателно!



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано08.07.18 20:16



Ти по-добре кажи какво според теб му стана на тоя човек.

Иначе и аз реших, че сте стари познати, но не казвам, че истински, може би сте си говорили някога, както всички останали се "знаем", това няма значение. Прочете ли всичко, разбираш ли му нещо?



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.07.18 20:17



Безсънич, не смяташ ли че това е прекалено елементарен начин да се вадят заключения за каквото и да е..някакъв пост от преди години..тук какво разследване ли е имало..нали форума е анонимен?
оо заплахи?
добре, вади ме и мен тогава... давай, като вадиш и аз искам...



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано08.07.18 20:18



Ааааа, току-що ти писах! Ей там отгоре, виж.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Zir Z]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.07.18 20:23



Виж сега..излишно е..и да обясняваш и да не, те вече "ЗНАЯТ"!
и аз научих доста неща за себе си тези дни
офлайн кафе - интересно че офлайн и онлайн са интернетски понятия за присъствие и отсъствие..а кафето в реала си е просто кафе
имала съм снимка в легло с намачкани чаршафи и очила...: )))
била съм вещица, та чак Блъд цяла тема пусна с псувни..
така че..на мен ми е интересно...да видим още какво ще излезе....






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.