Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано06.07.18 22:52



И аз съм наоколо, но ме мързи да пиша и тва е, почиффффка!



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: holi_day]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано07.07.18 08:12



Не бях играл сериозно от доста време(понякога въобще не играя със седмици, та дори и месеци), но наскоро направих такава тежка игра на Civilization 3, че направо щях да се депресирам. Отне ми толкова време, че не смятам да я пипам отново в близките няколко години - минимум, дори да имам времето!

Въобще след този маратон, абсолютно нищо не ми се играе, даже и за 5 минути. Иначе резултатите бяха много добри.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: dama spatia]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано07.07.18 12:51



На раота съм, вече инкасирах загуба. За психически конфорт изядох дъюнер, сега ще си купя каменница фреш, с грейпфрут. Сутринта ходих до Горни Воден, един турчин, транжорна и магазин. Агнешки бут,заден, май ляв, и два комплекта агнешка дроб-сърма. Ще имам гости, жената вика стига с тия пържоли, и аз викнах стига !
После набрах тигвички и ги занесох на балдъзата. вече мислено пия бирата с червен грейпфрут вътре, даже пише по спомен- съдържа парченца плод ! и аз нали доверчив.

А как ми се спи, а как ме мързии.....и как ми се прозяваа...но ме мързи да се прозея даже.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.07.18 13:52



В Civ3 (както и в 4) не ме кефи, че акцентът се свежда до натрупването на огромни масовки – първо от мечоносци, после кавалерия или сипахи (ако си с отоманците), и накрая от модерните единици, пехота, танкове, модерна артилерия – и, особено на по-високите трудности, често играта се свежда до постоянна, многовековна война и нон-стоп помпане на единици за експанзия. Не че в 5 е много по-различно, но там като че ли може да се постигне същия ефект с по-малко единици.

Иначе тройката ми беше любимата за може би най-дълъг период от време, преди да ми омръзне тотално, и на нея имам най-много игри, само че аз на повече от "монарх" не играя, понеже съм си ламе.



Щеше да е яко да вземеш скрийншот от виктори скрийна за да видим крайните резултати, или поне снимка на халл ъф фейма за точките, но аз съм сигурен, че накрая човечето е ударило силомера на макс.

Редактирано от Nuke Dukem на 07.07.18 13:53.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: tirtirlin]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано07.07.18 13:52



Наздраве тогава. Това Горни Воден не се ли намираше близо до Долни Воден? Близо до Асеновград. Знам, че Долни Воден се води квартал на Асеновград. За Горни Воден, не знам.
Хем ти се спи, па и хем те мързи, ама бира да пиеш хич не те мързи





Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано07.07.18 22:27



Привет от високо, шезлонг и питие и още нещо ааа и любим човек скоро и снимкимще има.
Ми най мистичен за мен...
Блъди и Ники щото ви въртят на пръста си!!!
Айде наздраве за мишките..
Нищо лично!!!
Тези ще го затрият клуба така да знаете....

Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: tirtirlin]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано07.07.18 22:30



Ми наблизо съм може да пием по едно какво ще кажеш ааа!!!!

Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: tirtirlin]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано07.07.18 22:31



Само да загатна доста на високо съм от Горно воден а и имам там познати:))))))

Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано07.07.18 22:39



И мен ме мързи да казвам истината!!!
Поздрав нищо лично!!!



Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Zir Z]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.07.18 22:49



Е, ако ви преча толкова, тогава да не съм в дира.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.