Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.07.18 20:28



Махнеш ли него, махаш и мен да знаеш..пускаш две искания към Киро...
съжалявам ама онзи деловодител ти ревна на раменце и ти хоп..готово!
не си себе си, досега не си вадила никой...ама друго си е да се слуша деловодителя...



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.07.18 20:36



Какво да му става? Толкова ли сте потънали в еднаквото поведение...просто е различен..а иначе питай него..не мен..
е, чак всичко не, ама донякъде четох..
А кой му обърна внимание, кой поговори като човек?
Безсънич, въпросът е принципен, не може да сме зомбита в някакво еднакво поведение...защо като се види различно, не се разбере от къде идва, а не да се напада и обвинява?
Разсъждавам си..
и друго..нали знаеш че правя разлика между длъжност и човек...това което писах беше към модератора..: )



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.07.18 20:43



А иначе да си ревна и аз...
мамка му на шибания дъжд...аман вече...


ама....това е..
песничка..и лека вечер от мен..




Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано08.07.18 20:45



Зиги нападна без нищо конкретно да обясни, та да го разбере човек.

А ти ако си се вързала на нещо за снимка, съжалявам. Нали написа, че те бъркат с някого, това си е съвсем достатъчно, не се впечатлих ни най-малко, понеже не виждам проблем. За това ли беше цялата простотия? Да бяхте казали ясно. Значи някакъв новодошъл може да истерясва да намете из темите глупост след глупост без да каже защо, а аз да не мога да го изгоня. Много благодаря!

За деловодителя също благодаря, не очаквах от теб да ме гледаш по тоя начин.


Ще си остана тотално неразбрала защо беше тоя тъп пожар.
Не давам който и да било на втория ден от влизането си в клуба да скача, да обвинява, да се прави на велик и да заплашва как щял да разнесе клуба и незнамсикво, баш заслужава да изхвърчи, а ти ако искаш, си го подкрепяй.


Ако имаш проблем заради нещо казано за някаква снимка, напиши ясна тема да си обясниш проблема и си го обсъди с хората, според мен никой не е разбрал от тая история нищо.

Аз бях дотук с коментарите по тая тъпотия.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.07.18 21:01



Знаеш ли Безсънич...точно защото постъпваш не като себе си...за това ти казах..познавам те от години и знам този клуб защо остана жив..точно заради теб е, че проявяваше търпимост..
Всеки човек има моменти на избушване, помня ги на всичките...наистина не мога да те позная..от модератора преди.
Няма проблем със снимка, защото такава няма!, просто е гадост да се споменава..разбираш ли и или и това не можеш..
Посрещнахте новодошъл на нож...защо с Ина той нямаше проблем?..с инфинити..или с мен...
но си права...излишно е..и ненужно..просто пращаш две махане на ВИП..това е. драма няма...
а реала си остава..: )

пп нарочно бях груба за деловодителя..но това са негови думи..нещо не ти ли светка?
карай...наистина хубава вечер пожелавам..живота е в реала..



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.07.18 21:23



Който и да е все ще си с него, а на мен ще се подиграваш.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.07.18 21:24



Не разбирам.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.07.18 21:25



Хайде де. Той ще ни обяснява какво е мъж и ще се подиграва на другите. Не мога да разбера защо го защитаваш.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.07.18 21:29



Аз бях казал, че не съм сигурен дали описанието на снимката касае теб или някой друг, ако си спомняш – че ти би могла да потвърдиш, ако се разпознаеш в подобна снимка – а не, че със сигурност си имала такава снимка, и че си я пускала в клубовете.

Освен това никога, ама баш никога, не съм те наричал с никакви епитети – за разлика от теб, която реши, че не бих имал нищо против да ме наричаш пряко или косвено мишок и Блъд3. Единствено си позволявам да те наричам Шокич, но, ако държиш, бих могъл да те наричам и по друг начин който на теб ти харесва – в случай, че това не би те накарало да се чудиш за какво изобщо да ми отговаряш. Макар че и аз много често изпадам в положение при което се чудя как да отговоря, но не го декларирам като теб, сякаш е недостатък у събеседника или той ми е длъжен.

Редактирано от Nuke Dukem на 08.07.18 21:49.



Тема Re: Най-мистичният съфорумецнови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.07.18 21:47



интересно бе и друго
добре, че дойде някой отвън, за да ни кажеш
колко сме ти скучни и пенсионери с тривиалните си истории
що по-рано ни го спестяваше




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.