Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 04.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: silent]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано03.09.02 19:50



Бях с друг ник, с този съм от два дена, затова не ме помниш. Аз си имам мнение. И то е в подкрепа на модераторите. И на устава. Имам право на това мнение, нали така?

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Янa]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано03.09.02 19:53



да.......какъв ти беше стария ник ако не е тайна........

незабележим


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: silent]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано03.09.02 19:57



Lucid

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Kpъr]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано03.09.02 19:59



ахъ верно са дребнавости........

/не че си и прав, де. да си кажа, щото нали пиша в отговор

незабележим


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Янa]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано03.09.02 20:01



е така е по добре.........равнопоставени сме ........по отношение на познанието за това кой кой е...........

незабележим


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: silent]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.09.02 20:17



О, ама ти вече си без бан!
Ти си хулиган, драги. Радвам се, че беше баннат по едно време.
Оттук нататък - Ignore.

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: BИ]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано03.09.02 20:22



о много от отдавна съм без бан скъпа как .........инак за игнорето БеХикс........ил по разбираемо бОли ме хикса............

незабележим


Тема спец-части в клуб Споделенонови [re: Spidercho]  
Автор GoDo ()
Публикувано03.09.02 20:26



Мили, Spidercho !
Нищо не ме мъчи в този легендарен клуб. Харесвам го - така създаден и работещ! Не вярвам, че промяна в Статута би довела до по-"демократични" условия на четене, писане и сране! Не съм конструктивен. Обаче съм против подмяната му!



Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: silent]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.09.02 20:27



Хаха! Ма говори си както обикновено, какви са тези хиксове. Или това е нещото с най-малката дължина на света, че е чак неизвестно Х?

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Конструктивнонови [re: Spidercho]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 21:17



Радвам се, че отново мога да използвам ника си в този Клуб...
Правилата са си правила, и докато съществват - трябва да се спазват... за това аз няма да повдигам въпроса за избори на Модератор... за да спазвам правилата...

Обаче в Правилата на Споделено никъде не пише, че не може да се обсъжда промяна на Правилата на Споделено... пише, че не може да се обсъжда изборът на Модератори аз се съобразявам с това...

Предлагам на посетителите на този Клуб, да обсъдим предложения за нови правила на Клуба... след което да ги гласуваме... Не ми се струва редно... и мисля, че дори е малко обидно, тайна група от неизвестни ни хора, тайно да решава правилата на Клуба, и да се казва на всички останали, че ако не им харесва, да се махат... Не вярвам това изобщо да е политика на Дир-а относно Клубовете...

Аз предлагам от Правилата на Споделено, да отпадне правилото да не се обсъжда изборът на Модератор.... особено в частта че участват изборите само тези, които самия Модератор покани. Мисля, е лотично да се предположи, че Модераторът ще покани само тези, които ясно са индикирали, че ще го изберат него, и да игнорира противниците си и тези, които подкрепят друг кандидат. Това предрешава какъвто и да било избор, и смятам че е обидно. Предлагам, изборът на Модератор да е явен занапред и от всички юзери с повече от 50 постинга в Клуба примерно или колкото там се реши... Предлагам и правилата на Клуба да се обсъждат и приемат от всички...

Мисля, че с това си предложение не нарушавам правилата на Клубчето, в което съм в момента, и като юзер в този Портал, имам право да направя такова предложение... а ако мнозинството при гласуване го отхвърли... ще приема общото решение...

Беше ми обяснено от ВИ, че този Клуб има специален статут, и никой не може да обсъжда каквото и да било относно Клуба. Потърсих индикации за това и не намерих.

Споделено
Мнението не се проверява
Имате право да четете и пишете в този клуб.


Използвам Случая да Ви попитам, като представител на Администрацията, има ли Специален статут този Клуб... какви точно, ако има... и дали наистина никой няма право да дава предложения и да има изисквания, ако не е в списъка на хората със Специален статут...

Благодаря за вниманието

Патриция Василева - Елия




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.